بلند شوید و به لندن بروید


نشانه های برجسته لندن در اینجا به طرز چشمگیری ترمیم شده است ، اگرچه صندلی سابق انقلاب صنعتی به دو روش سرد و جذاب تبدیل شده است. هوا با جریان مداوم هواپیماهای بدون سرنشین که تحویل کالا را تحویل می دهند ، بار را حمل می کنند و به اجرای قانون کمک می کنند ، وزوز می کند ، در حالی که ساختمان ها و نقاشی های دیواری شهری مکمل هولوگرام و نمایش های تزئینی هستند.

این شهر همچنین دارای نشانه های خودکامگی نظامی است ، با ارتش خصوصی Albion – که جایگزین دولت و پلیس شده است – آشکارا مردم را در خیابان ضرب و شتم ، پوسترهای سرکوبگر را منفجر می کند و Big Ben و چشم را با نژادپرستی و ترس پوشانده است – پیام های تلخ.

آدم ربایی و پهپاد سواری یک روش عالی برای دیدن لندن است و همچنین می تواند یک سکوی حمله همراه ایجاد کند.

داستان بازی – که شامل اصلاحاتی در مجموعه هکرهای DedSec پس از قرار گرفتن در یک حمله هولناک است – در مورد چگونگی این آینده تاریک و معتبر ناامید کننده عمیق نیست ، ترجیح می دهد درگیری را کم و بیش قاب بگیرد. سیاه و سفید و نرخ های خود را در نقاط غیرقابل بحث مانند “نژادپرستی بد است” یا “مهاجران سزاوار احترام” نگه داشتند سپس ، این نسخه خیالی از لندن که همه در آن به یک جهان واقعاً متنوع و پیشرفته اعتقاد دارند و متعهد آن هستند ، که اگر فقط آنها یک آدم بد بدیهی را که همه رشته ها را می کشد کنار بگذارند ، می توان به آن دست یافت ، چنین خیالی بدی نیست.

نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید
بیشتر بخوان!

وظایف اصلی معمولاً ملایم هستند ، اما خوشبختانه جعبه ماسه Legion هر آنچه برای ادویه دادن آنها لازم دارید را دارد. انبوهی از وسایل نقلیه ، موسیقی متن عالی دارای مجوز ، فعالیتهای جانبی گنگ و انبوهی از سیستم های رویه ای که برای ایجاد هرج و مرج خالص با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با یکدیگر برخورد می کنند. مبارزه با غواصی ، پنهان کاری ، تیراندازی و رانندگی با بازگشت مکانیک امضای سریال رضایت بخش است و تقویت می شود: هک.

اپل تاریخ دیگری را برای یک رویداد رسانه ای اعلام می کند که انتظار می رود این رویداد بیشتر روی Mac باشد
بیشتر بخوان!

https://www.youtube.com/watch؟v=mqh4BX8-VR4

هر چیزی که به آن اشاره می کنید – دوربین ها ، اتومبیل ها ، تخته سنگ ها ، افراد – به شبکه شهر هوشمند در لندن متصل هستند و با لمس یک دکمه می توانید هک کنید. شما می توانید بدون ترک نیمکت پارک خود در میدان راسل ، وسایل نقلیه را که از سمت چپ و راست جاده خارج می شوند ، به اسلحه های دشمن بچسبند ، در تاریخ جستجوی تصادفی افراد نفوذ کنند یا به یک پایگاه نظامی حمله کنند ، بفرستید. یا اگر در ضخامت پرتو هستید ، می توانید با شکستن در محیط و دشمنان خود ، هر نوع آتش سوزی را روشن کنید یا به نفع خود فرار کنید.

این واقعیت وجود دارد که هر کسی که در بازی می بینید می تواند بسیج شود و به یک شخصیت قابل بازی تبدیل شود ، که یک جاه طلبی عظیم است و به تمام صفحات سفری که فقط به عنوان موانع انگیزشی (یا تمرین هدف) در بازترین جهان عمل می کنند ، عمق می بخشد. بازی ها. همه شخصیت ها از تجهیزات اولیه DedSec ابزارهای هک و کشنده غیر کشنده مراقبت می کنند ، اما هر یک از آنها دارای مهارت ها و توانایی های منحصر به فردی هستند. اگر شما نیاز به نفوذ به سایت دارید ، یک کارگر ساختمانی می تواند لباس مناسب داشته باشد و همچنین می تواند یک هواپیمای بدون سرنشین را در صورت تقاضا احضار کند و از یک اسلحه ناخن استفاده کند. در همین حال یک وکیل ممکن است در جنگ عالی نباشد اما اگر گرفتار شود می تواند هم تیمی های شما را زود از زندان بیرون کند.

فناوری بزرگ شیوه زندگی ما را تغییر داده است
بیشتر بخوان!
چه کسی نمی خواهد یک جراح پلاستیک را که می تواند به طور تصادفی در هر زمان بمیرد استخدام کند؟

چه کسی نمی خواهد یک جراح پلاستیک را که می تواند به طور تصادفی در هر زمان بمیرد استخدام کند؟

تنوع شخصیت ، مکان یابی و جذب اعضای جدید را کاملاً جذب می کند. در برخی موارد افرادی را پیدا خواهید کرد که مهارت ها و ابزارهای آنها یک سود آشکار است – مانند یک جاسوس یا یک آدمکش – در حالی که دیگران مانند فیلسوف یا رهبر معترض به طرز جالب توجهی کسل کننده هستند. قبل از پیوستن به تیم خود ، معمولاً باید با این افراد لطف ویژه ای داشته باشید ، و اگر تمایل ندارند DedSec را دوست نداشته باشند ، ممکن است لازم باشد از “نمای عمیق” – نمایش تماس ها و حرکات آنها – برای کار استفاده کنید. راه های کار با آنها در کنار شما.

خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید
بیشتر بخوان!

اما هنگامی که آواتارها به طور تصادفی ایجاد می شوند ، همانطور که تیم شما در چنین بازی هایی سکوت می کند. شما خیلی زود کلیپ های صوتی و گفتگوی تکراری را تشخیص خواهید داد ، بدون ذکر مدل های تکراری مو ، که برخی از این حس منحصر به فرد را کمرنگ می کند. نحوه گفتگوی تیم شما با افراد بالقوه و یکدیگر نیز عجیب است ، زیرا آنها هرگز از اسامی استفاده نمی کنند و هر کس به محض استخدام شدن در فن و نابرابری متخصص می شود ، حتی اگر متوجه شوید که به مفاصل در معرض پول مشت می زند. شهر.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

اگرچه جایگزینی ارقام شرکت ها با آواتارهای ایجاد شده به روشی منجر به نتایج متفاوتی می شود ، لژیون سگ ها را تماشا کنید در میان منحصر به فرد است GTAدر نتیجه سبک بازی های جنایی در دنیای آزاد. این شهر جادار و زیبا است ، امکانات شما برای تخریب ویرانگر بسیار گسترده است و پتانسیل آن در یک حکایت دوست داشتنی و معمولاً به یاد ماندنی در آسمان منفجر می شود.

لژیون سگ ها را تماشا کنید اکنون برای Xbox One (تست شده) ، PC و PlayStation 4 عرضه می شود.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

شارژ کردن


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/VSqwcW
clck.ru/Rhen9
u.nu/3cn9k
ulvis.net/CbZE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *