بهترین نوار صدا برای صدای عالی


با سایر تجهیزات Sonos به خوبی کار می کند و حتی می توانید از یک جفت Sonos Ones (هر کدام 299 دلار) به عنوان بلندگوی عقب بی سیم برای نصب کامل پنج کانال استفاده کنید. من این کار را کردم و به نظر می رسد شگفت انگیز است ، اما اکنون شما 1200 دلار برای زمین بازی ایستاده اید.

بزرگترین شکایت من درباره Beam این است که حتی اگر نیازهای شما بسیار ساده باشد ، می تواند کمی ساده تر باشد. در اینجا ورودی های HDMI وجود ندارد ، به این معنی که ورودی های کمتری در تلویزیون برای مواردی مانند پخش کننده های دیسک یا کنسول های بازی در تلویزیون وارد کنید. تلویزیون من از قبل برای درگاه ها تنظیم شده است بنابراین من Beam را با آداپتور صوتی نوری موجود متصل کردم ، اما پس از آن سادگی HDMI ARC را از دست می دهید و ممکن است در نهایت مجبور شوید برای کنترل میزان صدا از برنامه استفاده کنید (Beam سعی می کند تلویزیون شما را بیاموزد). IR از راه دور ، اما تلویزیون سامسونگ من خوب بازی نکرد).

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!

سونی HT-X8500 تقریباً هر فرمت صوتی را که به آن پرتاب کنید ، حتی آنهایی که برای 11 تنظیم بلندگو طراحی شده اند ، دریافت می کند.

از طرف دیگر اگر فقط بهترین عملکرد سینمایی را می خواهید در یک فاکتور کوچک بدست آورید ، من Sony HT-X8500 را پیشنهاد می کنم که دارای صدای عالی و ارزش شگفت انگیزی در قیمت 520 دلار است. این یک نوار صوتی 89 کانتینر دو کاناله با ساب ووفرهای شجاعانه است که فرمت های صوتی مبتنی بر شی را نیز می پذیرد و در ایجاد یک زمینه صوتی بزرگ کار مناسبی انجام می دهد.

اپل "تجارت غیرمرتبط" اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است
بیشتر بخوان!

این مطمئناً جایگزین نصب واقعی صدای فراگیر با ارتفاع زیادی از بلندگوهای فیزیکی نمی شود ، اما این نوار کوچک صدا می تواند تصویری از صدا که از طرفین به شما می آید و نه مستقیم ایجاد کند. هنگام ورود به Dolby Atmos یا DTS: X همچنین سعی می شود کانال های مجازی ارتفاع ایجاد کنید که به نظر می رسد از سقف شما می آیند. من واقعاً نمی توانستم آن را در خانه خود تشخیص دهم ، اما تماشای فیلم در Ultra HD Blu-ray با ترکیب Atmos از 5.1 بالاتر و سینمایی بود.

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

شارژ کردن

HT-X8500 دارای ورودی HDMI است ، بنابراین می توانید بدون از دست دادن ورودی تلویزیون خود ، بیشترین بهره را از آن ببرید و حتی از طریق 4K HDR یا Dolby Vision نیز انجام می شود. همچنین از eARC پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر تلویزیون کاملاً جدیدی دارید می توانید قالب های صوتی پیشرفته را از هر ورودی یا از برنامه های داخلی تلویزیون به نوار صدا منتقل کنید.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

HT-X8500 به عنوان یک نوار برد متوسط ​​بسیار ارزان تر از اکثر سیستم های سازگار با Atmos است ، اما برخی از لوکس های مورد انتظار را ندارد. به عنوان مثال ، هیچ نمایشگری در جلو وجود ندارد و هیچ ارتباطی با برنامه وجود ندارد ، بنابراین با تعریف حالت های پیشرفته تر ، باید به یاد داشته باشید که ترکیبات مختلف LED به چه معناست (یا راهنما نزدیک خواهد بود). و هیچ گزینه Wi-Fi برای گوش دادن به موسیقی وجود ندارد ، اما بلوتوث قدیمی خوب وجود دارد.

آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

هفتگی داستانها و بررسیهای برتر فناوری اشتراک در سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/o1xZ
u.nu/qyuka
ulvis.net/U9Db

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *