بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است


پردازنده قدیمی Snapdragon 835 با تراشه جدید و براق XR2 کوالکام جایگزین شده است که در واقع نسخه VR تراشه اسنپدراگون 865 است که در گوشی های هوشمند پرچمدار قابل تنظیم است.

برخی از بازی های معرفی شده در حال حاضر از تراشه XR2 با وضوح بالاتر ، مدل های شخصیت دقیق تر ، جلوه های ذره ای بهتر و نور بهتر برای عناوین پرتحرک مانند مردگان متحرک: مقدسین و گناهکاران و آریزونا آفتاب. من تعجب کردم که چقدر این دو عنوان در مقایسه با نسخه های VR قدرتمندتر مبتنی بر PC چقدر نزدیک به نظر می رسند.

ایلان ماسک لانه گزینی مغز Neuralink در خوک را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

Quest 2 به همراه کنترل کننده های بی سیم ارائه می شود و می تواند به کامپیوتر متصل شود تا بازی های سخت تری را انجام دهد.

اکنون بیش از 200 عنوان در Quest موجود است و اگر کامپیوتر کافی کافی دارید ، می توانید با گره زدن Quest 2 خود با کابل پرسرعت USB 3.0 ، از یک کتابخانه حتی بزرگتر از عناوین VR مبتنی بر PC استفاده کنید.

من بررسی کردم جنگ ستارگان: جوخه ها، که عنوانی است که برای داشتن بهترین تجربه نیاز به بازی در VR دارد و به همان نسبت جذاب در هدفون های VR طراحی شده توسط کامپیوتر احساس می شود.

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

خبر بد این است که اکنون Oculus Quest 2 – و تمام دستگاه های آینده Oculus – برای افتتاح حساب معتبر فیس بوک نیاز دارند که جعبه تم Pandora را باز می کند. اول ، به معنای موافقت با سیاست داده های فیس بوک و دادن حق غول رسانه های اجتماعی برای نظارت بر فعالیت VR شما برای اهداف تبلیغاتی هدفمند است.

فیس بوک قدرت ممنوعیت و تعلیق کاربران را بر اساس یک بستر رفتار شخصی در داخل و خارج هدست دارد. این بدان معناست که اگر طبق قوانین آن عمل نکنید یا سعی کنید از یک حساب جعلی فیس بوک یا یکی که با نام واقعی شما مطابقت ندارد استفاده کنید ، از هدفون خود قفل می شوید. دسترسی به بازی های قبلی و خرید محتوا غیرفعال است و از این رو Quest 2 به یک وزن گران قیمت تبدیل می شود.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

کمتر از چند روز پس از انتشار ، برخی از کاربران قبلاً گزارش داده اند که حساب فیس بوک آنها ممنوع شده است و این از دسترسی آنها به هدفون های براق و جدید آنها جلوگیری می کند. بنابراین خریدار احتیاط می کند.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

اپل توسط مبارز حریم خصوصی که در فیس بوک استفاده کرده هدف قرار گرفت
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/38GRv
clck.ru/Rc67d
u.nu/e614n
ulvis.net/2Gm8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *