به روزرسانی نرم افزار تسلا 2020.40.8.12 شامل تازه سازی رابط ، ترسیم رابط کاربری Cybertruck است


کاربران بتا کاملاً خودران ، به روزرسانی جدیدی از نرم افزار هوایی را دریافت کرده اند ، این سومین نسخه از زمان دسترسی به برنامه دسترسی زود هنگام است. در نسخه نرم افزاری 2020.40.8.12 ، تسلا نمایندگی خودرویی را که روی صفحه نمایش قرار دارد ، دوباره طراحی کرد.

در اینجا اولین نگاه به رابط کاربری جدید در عمل است زیرا ماشین هنگام توقف با زاویه 3/4 نمایش داده می شود. وقتی کاربر با گزینه هایی مانند باز کردن Frunk یا Trunk ، حتی درها ارتباط برقرار می کند ، اکنون انیمیشن ها ابریشمی صاف هستند.

Xbox Series X فردا راه اندازی می شود ، آیا به کارت توسعه Seagate 1TB نیاز دارید؟
بیشتر بخوان!

هنگامی که ماشین را روی درایو قرار می دهید ، ماشین به حالت نمای بالا به پایین متحرک می شود. آنچه واقعاً جالب است مسیری که رابط کاربری می رود ، بیشتر به سمت آنچه از مسیر سایبری دیدیم ، است.

هنگامی که ما اولین بار Cybertruck را در هنگام حذف آن دیدیم ، مشخص نبود که این فقط یک ساختمان توسعه یافته است یا اینکه ما شاهد پیش نمایشی از موارد زیر هستیم. من فکر می کنم این ساختار واضح است که در اینجا تسلا با فونت ها و انیمیشن های رابط کاربر تبدیل می شود و باید بگویم ، من آن را دوست دارم.

در حال بروز رسانی

تسلا راج ، یکی از کاربران خوش شانس اولیه FSD ، دارای یک آموزش ویدئویی جامع از رابط کاربری جدید به روز شده در مدل 3 است. یک عنصر مهم در این طراحی مجدد که راج تأکید می کند این است که اکنون با رشد بخشی از خودرو ، درصد پیکسل های اختصاص یافته به نقشه کاهش یافته است.

در دنیای ایده آل دوست دارم این درصد را بین 50/50 و 80/20 ، مشابه نحوه کار تقسیم برنامه ها در ویندوز 10 ، گسترش دهم.

https://www.youtube.com/watch؟v=bJqAhrjCBDI

در یادداشت های انتشار ، تسلا تأکید می کند:

  • دسترسی سریع به دوربین پشتیبان و پاک کن ها به نوار پایین منتقل شده است.
  • سرعت تنظیم خلبان اتوماتیک اکنون مستقیماً در زیر سرعت سنج نشان داده می شود و می توان با استفاده از فرمان راست نیز تنظیم بیشتری کرد. وقتی خلبان اتوماتیک فعال شود ، سرعت آبی خواهد شد.

ما می توانیم تغییراتی را که از این پست از تسلا راج منعکس شده است ، مشاهده کنیم.

در مورد تغییرات FSD بتا در ساخت جدیدترین نرم افزار ، آلون ماسک پیشنهاد می کند که توانایی حرکت ماشین در جهان باید به طور محسوسی بهتر باشد و به مداخلات کمتری نیاز دارد.

در پست زیر ، راج تغییرات در جعبه های مرزی را در شبیه سازی بتا FSD در سال 2020 برجسته می کند .40.8.12.

در یکی از پست های بعدی ، راج نشان می دهد که چگونه نقشه ها اکنون به روشی کاملاً متفاوت نمایش داده می شوند و رابط کاربری رنگارنگ در هنگام علامت گذاری مسیر کمی تصفیه شده تر به نظر می رسد.

در حالی که تفاوت های آشکاری بین نرم افزار ساخت Cybertruck و جدیدترین ساختمان برای مدل S ، Model X ، Model 3 و Model Y وجود دارد ، اما از عکس های زیر قابل مشاهده است که شباهت های زیادی وجود دارد.
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/F68mXu
clck.ru/RgXNP
u.nu/i5tft
ulvis.net/HWxG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *