بودجه باید مردم را وادار به کار دوباره کند


ما می توانیم پول را در حالت ایستاده یا برای هدف قرار دادن هزینه ها برای پیشبرد هزینه کنیم. ما می توانیم آستین بالا بزنیم و امید و خوش بینی را بیش از همان چیز انتخاب کنیم. ما می توانیم انرژی و استراتژی های خود را به سمت مقابله با مشکلات ریشه ای هدایت کنیم که در گذشته مانع ما شده اند.

ادعاها

ما می توانیم همکاری را انتخاب کنیم – مانند بیشتر مشاغل بزرگ و کوچک هر روز – با هدف بازیابی مجدد مشاغل از دست رفته و ایجاد اخبار مورد نیاز ، یا می توانیم تقسیم شده و آب را پیموده کنیم.

از بین بردن موانع غالباً دشوار که استخدام تنها یک کارگر اضافی را برای همه کارفرمایان اعم از مشاغل کوچک در مدیریت خانواده یا صادرکنندگان بزرگ با مشکل روبرو می کند ، کار بی پروا ایجاد اشتغال را کمی ترسناک تر می کند.

ما می توانیم تصمیم بگیریم که آیا دولتها در همه سطوح نوار منسوخ شده ای را که هنگام طاعون برداشته اند پس می دهند یا برای کاهش مقررات غیرضروری و حفظ مقررات لازم برای محافظت از رقابت ، محیط و مزیت رقابتی ما ، در دوره باقی می مانند.

هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی
بیشتر بخوان!

ما می توانیم مرحله دوم و سوم کسر مالیات بر درآمد شخصی را انتخاب کنیم تا در صورت نیاز بیشتر ، پول بیشتری به جیب مردم برگردانیم. این امر باعث تشویق هزینه ها خواهد شد. با کاهش مالیات ، مردم بیش از پولی که به دست می آورند باز می گردند.

ما ممکن است تصمیم بگیریم سیستم مالیات را ساده کنیم و انگیزه هایی را که فعالانه کارگران را از پیوستن به نیروی کار ، اضافه کار یا شغل جدید منصرف می کند کاهش دهیم.

در نهایت ، بودجه نیاز به انتخاب های صحیح دارد تا افراد دوباره کار کنند. مردم می خواهند کار کنند یا می خواهند دوباره کار خود را شروع کنند. آنها می خواهند اعتماد به نفس داشته باشند و می خواهند ببینند که تجارتشان چگونه رشد می کند.

ما توانایی توانمند سازی مردم ، ایجاد مشاغل جدید ، مشاغل جدید و صنایع جدید را داریم ، یا می توانیم چرخش کنیم و مسیر آهسته را طی کنیم.

چگونه پورنو و افزایش قیمت به پسر نماینده روزنامه کمک کرد
بیشتر بخوان!

در حال حاضر ، ما این گزینه را داریم که سالانه 10 میلیارد دلار برای تشویق مشاغل به سرمایه گذاری – یكی از بهترین راه های ایجاد مشاغل جدید – یا ادامه دادن ماهانه حدود 12 میلیارد دلار برای استخدام JobKeeper ، هزینه كنیم.

ما در حال ارائه طرحی برای معرفی 20 درصد کمک هزینه سرمایه گذاری هستیم. ما تخمین می زنیم که هزینه سالیانه ممکن است حدود 10 میلیارد دلار در سال باشد اما در طی یک دهه سرمایه گذاری جدیدی در حدود 200 میلیارد دلار و 500000 شغل جدید ایجاد کند.

این کار با ارائه کسر مالیات پاداش به مشاغل در هر اندازه و نوع برای خرید ماشین آلات جدید ، تجهیزات جدید یا ساخت امکانات جدید کار می کند. مشاغل دارای پروژه هایی هستند که می خواهند انجام دهند یا تجهیزاتی هستند که باید جایگزین شوند. با 20 درصد کسر پاداش ، ریاضیات شروع به کار می کند.

فقط بودجه نیست که سرعت بهبود ما را تعیین می کند
بیشتر بخوان!

کمک هزینه فقط برای ماشین آلات سنگین نیست. شرکت ها می توانند با هر چیزی که به آنها کمک کند تجارت بهتر و استخدام کارکنان بیشتری داشته باشند ، از جمله به روزرسانی سیستم های دیجیتال ، تنظیم دفتر یا تغییر طراحی و مبلمان رستوران ، به آن دسترسی داشته باشند.

در طول COVID ، مشاغل روحیه کارآفرینی ، نوآوری و خلاقیت خود را به نمایش گذاشتند. آنها به سرعت تکثیر و سازگار شدند و اغلب طی چند روز مدل های تجاری را تغییر دادند. کمک هزینه سرمایه گذاری به تسریع در تعدیلاتی که باید ادامه دهند هنگام بهبود اقتصاد و یافتن روشهای جدید کار پس از همه گیری ، کمک خواهد کرد.

کمک هزینه سرمایه گذاری همچنین به عنوان آهنربا برای سرمایه گذاری در استرالیا عمل می کند و همچنین شرکت های محلی را ترغیب می کند تا فعالیت های خود مانند مراکز تماس را به خانه بیاورند.

در بودجه فدرال ماه اکتبر ، ما قادر خواهیم بود تصمیم بگیریم که آیا کشورمان را برای سرمایه گذاری در خارج از کشور جذاب تر کرده و از نظر رقابت بین المللی بیشتر خواهیم کرد.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

یک جبهه متحد که برای بهبودی ضروری است

اگر طاعون چیزی به ما یاد داده باشد ، ارزش همکاری حتی زمانی است که همیشه چشم به هم نمی بینیم. یافتن یک پایگاه مشترک برای حل مشکلات بیش از هر زمان دیگری مهم است ، به ویژه با افزایش حمایت از پرداخت های JobKeeper.

روش مدیریت اثرات بهداشتی COVID-19 باعث بهبود شهرت ما به عنوان مقصدی امن شده است. بیایید آن را به حداکثر برسانیم. با گام های درست ، استرالیا می تواند به یک نیروگاه سرمایه گذاری جهانی تبدیل شود.

ادعاها

اما اولین تصمیمی که باید به عنوان یک کشور بگیریم گشودن اقتصاد است. حفظ جامعه یک اولویت اصلی است ، اما همانطور که NSW نشان داده است ، می توان همزمان با کنترل اثرات سلامتی ، در کنار ویروس کار کرد و زندگی کرد.

مجازات AUSTRAC در مقایسه با گذشته 1.3 میلیارد دلار است
بیشتر بخوان!

بستن مرزهای محلی ابزاری م forثر برای مدیریت اضطراری در شرایط شدید است و نباید به عنوان وسیله ای دائمی برای کنترل COVID مورد استفاده قرار گیرد.

با تمرکز بر مهار و هوشیاری محلی ، استرالیا می تواند در راستای یک برنامه سه ماهه برای بازگشایی مرزهای داخلی و ایجاد یک رویه کنترل شده شش ماهه برای گشودن مرزهای بین المللی تلاش کند.

اینها نوعی انتخاب هستند که باعث بهبود ما می شوند.

جنیفر وستکات AO مدیر عامل شورای تجارت استرالیا است.

پیتر استرانگ مدیرعامل شورای تجارت کوچک استرالیا است.

شماره های صبح و عصر ما را دریافت کنید

مهمترین اخبار ، تحلیل ها و بینش های ارائه شده در ابتدا و انتهای هر روز به صندوق ورودی شما. ثبت نام برای The Morning Herald در سیدنیخبرنامه اینجا ، سنخبرنامه اینجا ، بریزبن تایمز“اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/gASDf
clck.ru/R5zFe
u.nu/3eys9
ulvis.net/7LP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *