بودجه سال 2020 نشان می دهد که استرالیا 5 میلیون دلار برای فناوری خودرو برای این شبکه هزینه خواهد کرد


در جریان بودجه سال 2020 که امشب رونمایی شد ، دولت از سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری در سالهای 21-2020 خبر داد.

این پول برای ساخت یک مرکز تولید پیشرفته در استرالیای جنوبی هزینه خواهد شد که:

  • تسهیل ساخت و مونتاژ وسایل نقلیه الکتریکی
  • یک تست وسایل نقلیه شبکه دو طرفه در استرالیای جنوبی برای آزمایش مفهوم و عملکرد سیستم هایی که از شارژ خانه خورشیدی ، خدمات شبکه و زیرساخت ذخیره سازی مجازی پشتیبانی می کنند.
Hisense یک تلویزیون 100 اینچی لیزری به استرالیا می آورد ، درست زمان مناسب برای Bathurst
بیشتر بخوان!

فناوری اتومبیل شبکه چیزی است که خودروسازانی مانند نیسان بزرگترین حامی آن بوده اند ، V2G یکی از اصلی ترین نقاط فروش نیسان لیف جدید است.

ارسال مجدد برق از طریق باتری در وسیله نقلیه به شبکه ، امری است که فرصت و چالش هایی را به همراه دارد.

در آخرین رویداد روز باتری تسلا ، از الون ماسک س wasال شد که آیا وسایل نقلیه وی از آن پشتیبانی می کنند؟ ماسک از این ایده کاملاً سرد بود و با توجه به اینکه ممکن است ماشین شما در آن زمان در خانه نبوده ، با تکیه بر باتری اتومبیل شما برای تأمین انرژی خانه در تاریکی هوا ، زیر سوال برد.

Energizer با HOMEPOWER وارد بازار ذخیره باتری خانگی می شود
بیشتر بخوان!

طبیعتاً شرکت هایی که محصولات ذخیره انرژی در خانه و وسایل نقلیه الکتریکی را به فروش می رسانند نیز از فروش شما خوشحال خواهند شد.

گام نیسان همچنین همکاری با تامین کنندگان انرژی برای ایجاد یک نیروگاه مجازی با استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی است. اگر آنها بتوانند برق را از وسیله نقلیه شما وام بگیرند در حالی که شما نیازی به آن ندارید ، این کار با ترتیبی انجام می شود که شما واقعا ارزان قیمت دریافت می کنید (اگر رایگان نباشد).

چگونه کدهای تبلیغاتی خرید آنلاین را تغییر داده اند
بیشتر بخوان!

نمونه آن می تواند کسی باشد که ساعت 5:30 عصر به خانه می آید و در اتومبیل خود را قلاب می کند. استفاده عادی به این معنی است که شما برای حرکت در ساعت 19:00 صبح روز بعد به این ماشین نیاز دارید. این بدان معناست که شرکت انرژی قادر خواهد بود از انرژی باتری باقی مانده در دوره های اوج مصرف (مثلاً 18 تا 29 ساعت) برای تأمین انرژی خانه همسایگان خود استفاده کند و سپس باتری اتومبیل خود را در دوره های خارج از اوج مصرف ، که انرژی کمتری است ، شارژ کند.

5 نکته امنیتی سایبری برای آیفون 12 جدید اپل
بیشتر بخوان!

این در نهایت مسئله سرمایه گذاری دولت را به وجود می آورد. اگر شرکت هایی مانند نیسان در حال حاضر میلیون ها دلار برای آن هزینه می کنند ، چرا دقیقاً 5 میلیون دلار هزینه می شود؟ ما منتظر جزئیات بیشتر هستیم.
منبع: www.mvm210.ir

گزینه احراز هویت چند عاملی تسلا (MFA) اکنون در صفحه حساب موجود است ، امنیت بیشتری به زودی ارائه می شود
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/dIRew
clck.ru/RFeWH
u.nu/7w033
ulvis.net/wv2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *