تاج جدیدی از خاکستر سلف ناکارآمد او پدیدار خواهد شد


وی همچنین می فهمد که ساختار مناسب حکمرانی از طریق ایمیل های موقت ارسال شده به مدیران ارشد اجرایی کار نمی کند و منظور این نیست که خطوط گزارش مانند نقشه پیکاسو به نظر برسد.

همچنین ، بر اساس شهادت پاکر ، وی تخمین می زند که مدیران قابل اعتماد از شرکت های خصوصی وی دیگر نمی توانند تاج های بورس اوراق بهادار را از طریق چندین توافق نامه برون سپاری واقعی مدیریت کنند.

او همچنین متوجه شد که فقط به این دلیل که دانشجویانش توافق نامه سهامداران را مطرح کرده بودند ، نمی تواند به هر جنبه از امور مالی و استراتژی تاج دسترسی محدود داشته باشد (اطلاعاتی که سهامداران دیگر ندارند).

کمیساریای پاتریشیا برگین در یک تحقیق آزمایشی در NSW روز پنجشنبه به پکر یادآوری کرد که روش رایج ترین سهامدار عمده برای کسب اطلاعات از طریق نامزدهای خود در هیئت مدیره است.

از قضا ، به نظر می رسید که پکر معتقد است که داشتن بخش کوچکی از نامزدهای شخصی خود در هیئت مدیره ، شایستگی نوعی مدال دولتی را برای دستیابی به این موفقیت دارد.

فقط بودجه نیست که سرعت بهبود ما را تعیین می کند
بیشتر بخوان!

واقعیت این است که پکر مجبور نبود هیئت مدیره را با نمایندگان خود کنترل کند زیرا همانطور که تحقیقات بارها شنیده شده است ، مدیریت ارشد قبلاً طبق دستورالعمل ها یا تحویل شرکت خصوصی وی ، Consolidated Press Holdings (CPH) عمل کرده است. )

و اما در مورد اختلافات – دو نفر از پسران استخدام شده در CPH برای انجام کارهای اجرایی در تریلر نیز در هیئت مدیره Crown بودند. اینها چند کلاه بردار بودند.

پكر می فهمد كه منظور از خطوط گزارش شبیه به یك نقاشی پیكاسو نبوده است.

بنابراین ، وضعیت عجیبی ایجاد شد که در آن برخی از اعضای مدیریت تاج بر کار آنها نظارت داشتند.

کمیسار Bergin ظاهراً با این بازی مدیریت twister گیج شده بود – همانطور که انتظار می رفت.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

ادعاها

از دیدگاه پکر ، دریافت گنجینه اطلاعات دقیق در مورد تاج به طور قانونی تأیید شد.

این شامل اطلاعاتی بود که پکر از مدیر مالی سابق و بعداً مدیر عامل شرکت کن برتون در مورد پیش بینی های مالی تاج در زمانی که میلیاردر در تلاش بود بخشی از کل سهام خود را که در آن زمان 46 درصد در تاج بود تخلیه کند ، جستجو کرد. ، مالکو لارنس هو.

حتی وفادارترین معاون پاکر ، مایکل جانستون ، اعتراف کرد که این مسئله برخی مسائل پیرامون این مفهوم را ایجاد کرده است. اما فقط ساختار مدیریت غیر متعارف کراون نبود که آنچه را که برگین به عنوان اختلال عملکرد وی توصیف می کرد ، تغذیه می کرد.

این همان چیزی بود که برگین آن را “شخصیت قوی” پکر و عدم تمایل به اداره شرکت یا تاج خود برای انتقال اخبار بد خواند.

تله های مثبت اندیشی
بیشتر بخوان!

پکر از اختلال دو قطبی رنج می برد و دارای مزاج فرار شناخته شده است.

(تحقیقات نشان داد که پکر تهدیدهای تهدیدآمیز را به اندازه کافی علیه یک مدیر سرمایه گذاری خصوصی تهدید کرد که حاضر به تهیه 1.5 میلیارد دلار نبود که مدیریت محافظانی را برای دفاع استخدام کرد.

برگین پس از تأیید شکست هایی که در تاج رخ داده است – از درگیری آن با اپراتورهای بروشور آلوده تا موضعی بی تأثیر در برابر پولشویی – از پکر دعوت کرد تا به یک راه حل برسد.

پكر در پاسخ به چالش برگین اظهار داشت كه این پروتكل ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات داخلی با وی باید خلاص شوند.

حدس بزنید ، برگین قبلاً به آن فکر کرده است.

قاضی سابق پاتریشیا برگین می گوید جیمز پکر شخصیت قوی دارد.اعتبار:

توصیه بعدی پکر این بود که هیئت مدیره در مورد مناسب بودن مدیران فعلی برای این کار فکر کند. به عبارت دیگر ، پکر خوشحال بود که مدیران تاج را به زیر اتوبوس انداخت.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

سپس پاکر مشاوره ای در زمینه اجرای محدودیت سهامداران ارائه داد. با فرض اینکه مشمول این موارد باشد ، در واقع Packer پیشنهاد فروش سهم خود را در این تریلر ارائه می دهد.

اگرچه به نظر می رسد این یک چشم پوشی بسیار بزرگ است ، اما باید در این زمینه مشاهده شود که پکر شش ماه در تلاش بود تا قسمت عمده یا قسمت اصلی خود را در سال 2019 بارگیری کند.

او متوجه می شود که بازی تمام شده و بازار VIP چین مرده است. این بخش مشتری است که قرار بود کازینوی جدید را در سیدنی اداره کند.

وی اعتراف کرد که امروزه اقتصاد برانژرو ناآرام است. این “اکنون جهانی متفاوت” نسبت به سال 2014 است ، زمانی که دولت NSW مجوز سیدنی را به تاج اعطا کرد. بنابراین مجبور شدن برای فروش سهم خود در تریلر مجازاتی که به نظر می رسد نیست.

بودجه باید مردم را وادار به کار دوباره کند
بیشتر بخوان!

سرانجام ، پکر گفت که هیئت مدیره باید استقلال بیشتری نسبت به گذشته داشته باشد. این شرط به راحتی محقق می شود اگر (الف) ممنوعیت داشتن چنین سهم بزرگی از بسته کننده یا ب) به عنوان پادشاه دفکتو عمل کند.

این از هر دوره “دردناک” و “تکان دهنده” آینده ای که پکر می گوید او و هیئت مدیره پشت سر گذاشته اند جلوگیری خواهد کرد.

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/2CIQW
clck.ru/RHFzJ
u.nu/i2omf
ulvis.net/fdw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *