تاج قبل از فروش 1.7 میلیارد دلار سهام ، به Packer پیش بینی سود مخفی کرد


آقای برتون به این تحقیق گفت که او نمی داند وقتی او پیش بینی سود خود را انجام داد ، این معامله در حال انجام است ، که این کار را به عنوان بخشی از توافق انجام شده برای حفظ “پیوند قوی” با آقای پکر تحت “پروتکل کنترل سهامداران” انجام داد.

بر اساس این توافق نامه ، افسران تاج فقط در صورتی می توانستند اطلاعات را با آقای پاکر در میان بگذارند که به نفع کراون باشد و آنها مجبور به بررسی این موضوع باشند که آیا این اقدام می تواند برای دیگران نامناسب باشد یا مفید باشد.

سرمایه گذاران با وجود افزایش سهام بانك ، نسبت به تغییر در وام های رهنی محتاط هستند
بیشتر بخوان!

مشاوري كه در تحقيقات كمك كرد آدام بل از آقاي برتون س askedال كرد كه آيا بايد به او اطلاع داده شود كه CPH در حال فروش اين سهام است تا بتواند در مورد مناسب بودن اين اشتراک اطلاعات تصميم بگيرد. آقای برتون گفت: “اگر پروتكل سهامداران كنترل كننده هنوز در دسترس ما بود تا بتوانیم این اطلاعات را به اشتراك بگذاریم ،” مجبور بودم كه به موقع آنالیز كنم.

آقای برتون گفت که پس از اطلاع از معامله فروش سهام ، پس از امضای قرارداد ، این موضوع را با آقای Packer یا Johnston مطرح نکرده است.

شوارتز دوباره به کالینگ وود بازگشت و دوباره ساخته شد
بیشتر بخوان!

آقای برتون ، که در ژانویه به سمت مدیر عامل شرکت تاج منصوب شد ، روز چهارشنبه به کمیساریار پاتریشیا برگین اطمینان داد که تاج در حال انجام تغییراتی در رژیم مراقبت های قانونی خود و کنترل های ضد پولشویی است تا اطمینان حاصل کند که اگر اجازه حفظ مجوز برای کازینوی جدید در سیدنی را داشته باشد ، شکست های گذشته را تکرار نمی کند.

ادعاها

وی گفت: “ارتباط بین درآمد و جایگاه از تعادل خارج بود” در برخی از بخشهای تجارت Crown ، از جمله بخش VIP بین المللی Crown ، که از “عدم رهبری” رنج می برد و مکانیزمهایی را ایجاد می کند که “تمرکز بیش از حد سود” را ایجاد می کند.

ورزشگاه نمادین سیدنی 1.5 میلیون دلار درآمد کسب می کند
بیشتر بخوان!

با این حال ، آقای برتون اصرار داشت که مسئولیت نهایی این ناکامی ها به عهده روسای بخش ها است و نه مدیران تاج.

این اعتراف در تضاد کامل با اظهارات عمومی سال گذشته کراون است که وی توسط وی گزارش شده است The Morning Herald در سیدنی، سن و ABC 60 دقیقه پیوندهای کراون با سندیکاهای جنایی و سو abuseاستفاده از پولشویی – که موجب جنجال عمومی شد – بخشی از “کارزار تقلبی” بود که بر اساس “ادعاهای بی اساس ، اغراق ها … و دروغ های صریح” صورت گرفت.

روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است
بیشتر بخوان!

آقای برتون گفت تاج سلطنت به حقایق مشابهی كه هم اكنون داشته است دسترسی پیدا نكرده است وقتی كه این ادعاها را در نشریه كل صفحه و در نسخه ASX كه توسط هیئت مدیره كامل آن امضا شده مطرح كرد.

آقای برتون گفت که او پیشنهاد تجدید سازماندهی هیئت مدیره را برای خنثی کردن مواضع دو مدیر اجرایی تاج که بیشتر شواهد مربوط به عدم موفقیت قبلی وی در تحقیقات را تصویب کرده اند پیشنهاد کرده است: رئیس دادگستری جوشوا پرستون ، رئیس مبارزه با پولشویی و پولشویی و رئیس استراحتگاه باری پلاست. غلتک بالا. آقای برتون گفت این دو نفره شرکت را ترک می کنند مگر اینکه موقعیت های جدیدی برای آنها پیدا شود.

تاج جدیدی از خاکستر سلف ناکارآمد او پدیدار خواهد شد
بیشتر بخوان!

تحقیقات در جلسات عمومی خود با شهادت آقای جانستون در روز جمعه ادامه خواهد یافت. آقای پاکر قرار است هفته آینده شهادت دهد.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/uiYRD
clck.ru/R5zuU
u.nu/0ek9n
ulvis.net/p7w

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *