تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند


طبق گفته محققان کنگره ایالات متحده آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل در حال کار بر روی تاکتیک های ضد رقابتی به سبک انحصاری برای تبدیل شدن به چهار مدیر قدرتمند شرکت های بزرگ در جهان هستند که خواستار گزارش گسترده ای که روز چهارشنبه توسط AEDT منتشر شد ، گفت:

گزارش 450 صفحه ای ، که به مدت 15 ماه در تحقیقات کمیسیون عالی ضد انحصاری مجلس عوام برگزار شد ، نشان داد که این چهار غول فناوری برای برقراری تسلط خود در جستجو ، تلفن های هوشمند ، شبکه های اجتماعی و خرید به ابزارهای مشکوک و مضر اعتماد کرده اند. واقعاً تنظیم كنندگانی كه وظیفه اصلی آنها این است كه شركت ها به چنین تیتان های تجاری تبدیل نشوند.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

محققان فیس بوک را به سرقت مصونیت از مجازات رقبای احتمالی متهم کردند و آنها نتیجه گرفتند که گوگل به اشتباه سایت های رقبا را جستجو کرده و فناوری خود را به دیگران مجبور کرده است تا در جستجوی و تبلیغات به موقعیت قطبی خود برسند. گزارش قانونگذار برچسب انحصار این دو شرکت را دارد در حالی که دولت ایالات متحده را متهم می کند که زودتر به آنها آسیب نرسانده است.

مدیر عامل آمازون جف بزوس ، مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ، مدیرعامل گوگل سوندر پیچی و مارک زاکربرگ از فیس بوک در ماه ژوئیه مورد بازبینی عمومی قانونگذاران آمریکایی قرار گرفتند.اعتبار:AP

در همین حال ، آمازون و اپل از “قدرت انحصار” برای محافظت و افزایش ردپاهای شخصی خود استفاده کرده اند. در این گزارش آمده است که به عنوان گردانندگان دو بازار عمده آنلاین – یک سایت خرید برتر جهانی برای آمازون و فروشگاه برنامه قدرتمند اپل – این دو غول فناوری سالها قوانینی وضع کرده اند که اساساً نقایص فروشندگان رقیب و توسعه دهندگان نرم افزار را ایجاد می کند. .

سوار شدن به سلفی های بزرگ غول سهام
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/i9fBD
clck.ru/RFowV
u.nu/7lz8g
ulvis.net/Gn3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *