تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند


طبق گفته محققان كنگره آمریكا ، آمازون ، اپل ، فیس بوك و گوگل برای تبدیل شدن به چهار مدیر قدرتمند شركت در جهان ، تاكتیك های ضد رقابتی به شیوه انحصاری را در پیش گرفته اند ، كه خواستار گزارش گسترده ای كه روز چهارشنبه منتشر شد ، AEDT ، مبنی بر اینكه تنظیم كنندگان می توانند دره سیلیكون را مجدداً آزمایش كنند .

گزارش 450 صفحه ای ، که شامل یک تحقیق 15 ماهه از سوی کمیسیون عالی ضد انحصاری مجلس عوام بود ، نشان داد که این چهار غول فناوری برای برقراری تسلط خود در جستجو ، تلفن های هوشمند ، شبکه های اجتماعی و خرید به ابزارهای مشکوک و مضر اعتماد کرده اند. واقعاً تنظیم كنندگانی كه وظیفه اصلی آنها اطمینان از عدم رشد شركتها به چنین تیتان های شرکتی است.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

محققان فیس بوک را به سرقت مصونیت از مجازات رقبای احتمالی متهم کردند و آنها نتیجه گرفتند که گوگل سایت های رقبا را به اشتباه خراشیده و فناوری خود را مجبور به دیگران کرده است تا در جستجو و تبلیغات به موقعیت قطبی خود برسند. گزارش قانونگذاران برچسب انحصار این دو شرکت را دارد در حالی که دولت ایالات متحده را متهم کرده است که قبلاً به آنها آسیبی نرسیده است.

مدیر عامل

مدیر عامل آمازون جف بزوس ، مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ، مدیر عامل شرکت گوگل گوگل سوندر پیچای و مارک زاکربرگ از فیس بوک در ژوئیه مورد بازبینی عمومی قانونگذاران ایالات متحده قرار گرفتند.اعتبار:AP

در همین حال ، آمازون و اپل از “قدرت انحصار” برای محافظت و افزایش ردپای شرکت های خود استفاده کرده اند. به عنوان گردانندگان دو بازار عمده آنلاین – یک سایت پیشرو در خرید آمازون در جهان و فروشگاه برنامه قدرتمند اپل – این دو غول فناوری سالها قوانینی وضع کرده اند که اساساً ضرر کوچکتر فروشندگان رقیب و توسعه دهندگان نرم افزار است. .

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/WlPZd
clck.ru/RLwuG
u.nu/lm4ti
ulvis.net/mdau

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *