تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند


طبق گفته محققان کنگره ایالات متحده آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل در تکنیک های ضد رقابتی به سبک انحصاری در حال توسعه برای تبدیل شدن به چهار مدیر قدرتمند شرکت های بزرگ در جهان هستند ، که خواستار گزارش گسترده ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، AEDT ، گفت که تنظیم کنندگان می توانند سیلیکون ولی را دوباره مورد بررسی قرار دهند. .

گزارش 450 صفحه ای که به مدت 15 ماه تحت بررسی کمیسیون عالی ضد انحصاری مجلس عوام بود ، نشان می دهد که این چهار غول فناوری برای اثبات تسلط خود در جستجو ، تلفن های هوشمند ، شبکه های اجتماعی و خرید به روش های مشکوک و مضر اعتماد کرده اند ؛ نهادهای نظارتی که وظیفه اصلی آنها اطمینان از رشد نکردن شرکت ها با چنین تیتان های شرکتی است ، واقعاً طفره رفته اند.

رنگ سینما و عکس ها تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

محققان فیس بوک را به سرقت مصونیت از مجازات رقبای احتمالی متهم کردند و آنها نتیجه گرفتند که گوگل به اشتباه سایت های رقبا را از بین برده و فناوری خود را به دیگران مجبور کرده است تا در جستجو و تبلیغات به مکان قطبی خود برسند. گزارش قانونگذاران برچسب انحصار این دو شرکت را داشت در حالی که دولت ایالات متحده را متهم کرده بود که قبلاً به آنها آسیبی نرسانده است.

اپل در یک اختلاف در فروشگاه App به دنبال خسارت از Fortnite است
بیشتر بخوان!

مدیر عامل آمازون جف بزوس ، مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ، مدیرعامل گوگل سوندر پیچی و مارک زاکربرگ از فیس بوک در ماه ژوئیه مورد بازبینی عمومی قانونگذاران آمریکایی قرار گرفتند.اعتبار:AP

در همین حال آمازون و اپل از “قدرت انحصار” برای محافظت و افزایش رد پای شرکت استفاده کرده اند. به عنوان گردانندگان دو بازار عمده آنلاین – یک سایت پیشرو در خرید آمازون در جهان و فروشگاه برنامه قدرتمند اپل – این دو غول فناوری سالها قوانینی وضع کرده اند که اساساً ضرر کوچکتر فروشندگان رقیب و توسعه دهندگان نرم افزار است. .

Xbox Series S ، Series X جزئیات پرتاب استرالیا را دریافت می کند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BqoTD
clck.ru/RFotC
u.nu/0n0v3
ulvis.net/4iP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *