ترس از موجودی رو به رشد شرکت های زامبی


این علاوه بر قوانین موقت است که در ماه مارس وضع شده و در سپتامبر به مدت شش ماه دیگر تمدید شد ، از جمله تخفیف مدیران برای هرگونه مسئولیت شخصی در قبال تجارت ورشکستگی.

همین قوانین موقتی شامل مقرره ای نیز بود که صدور نیاز قانونی برای صورتحساب های پرداخت نشده را دشوار می کرد. این آستانه از 2،000 به 20،000 $ افزایش یافته است و به بدهکاران به جای 21 روز برای تأمین یك شرط قانونی شش ماه مهلت داده می شود. علی رغم نگرانی در ماه ژوئن در مورد موجودی فزاینده مشاغل غیر موجود ، این حمایت ها از سپتامبر تا پایان سال تمدید شد. این تمدید از نظر رئیس دفتر بوروکراسی اعتباری ایده بدی بود و می تواند شوک اقتصادی را به همراه داشته باشد ، در حالی که نمایندگان مشاغل کوچک این اقدام را تحسین می کردند.

“این مراحل لازم به سایر مشاغل کوچک فرصت پایدارتر برای بازیابی می دهد ،
جلوگیری از موج ورشکستگی غیرضروری “، کیت کرنل ، نماینده شکایات مشاغل کوچک و خانوادگی استرالیا ، گفت.

شیر شتر مورد توجه مصرف کنندگان آگاه از سلامتی قرار می گیرد
بیشتر بخوان!

“در حالی که ما از این تسکین موقت برای مشاغل مضر مالی حمایت می کنیم ، در نتیجه تعدادی از مشاغل زامبی نیز به طور مصنوعی سیلاب خواهند شد.”

در یک سال عادی ، استرالیا می بیند که حدود 8000 شرکت با حدود 15 درصد از ورشکستگی ، یا 1200 مورد ، که توسط ATO آغاز شده است ، روند تصفیه را پشت سر می گذارند.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط کمیسیون سرمایه گذاری اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا ، تاکنون امسال فقط 6398 کسب و کار توزیع شده است که 21 درصد کاهش یافته است. اما با گذشت زمان این اختلاف بدتر می شود: در ماه آگوست درخواست دادگاه برای انحلال یک شرکت و مدیران 65٪ نسبت به آگوست 2019 کاهش یافت. در هفته اول سپتامبر فقط 44 شرکت وارد مدیریت شدند که 75٪ نسبت به هفته مشابه در سال 2020 کاهش یافته است. بیشترین درخواست های تصفیه داوطلبانه بود.

فریدنبرگ گفت كه در ماه سپتامبر این توسعه “پیش از اینكه مشاغل فرصت احیای مجدد را داشته باشند ، از موج دیگری از خرابی جلوگیری خواهد كرد.”

اقتصاددانان "بودجه رویایی" را برای نجات اقتصاد استرالیا فاش می کنند
بیشتر بخوان!

جان وینتر مدیر عامل ARTIA می گوید حمایت از تجارت بد درنهایت به افراد خوب نیز آسیب خواهد رساند.

اما صنعت ورشکستگی ترس از ادامه بدهی شرکت ها را دارد در حالی که حمایت ها همچنان برقرار است. و ممکن است این بخش سال آینده دچار آبگرفتگی شود زیرا اقتصاد Deloitte Access برآورد کرده است که ممکن است 240000 شرکت به دلیل COVID-19 شکست بخورند ، که در یک سال عادی تقریبا 3000 درصد افزایش دارد.

نیک فیلاویدیس ، مدیر مدیریت اعتبار استرالیا می گوید دولت نباید در ماه سپتامبر حمایت از ورشکستگی خود را تمدید می کرد ، گفت 2600 عضو آن می توانند بین یک زامبی و تجارت مشاجره قائل شوند که هنوز قابل اجرا است.

او می گوید: “قطعاً تمدید ، غیر ضروری است و دارای نقص بالقوه بزرگتری است.”

“یکی از مشکلات این است که تمام پرداخت هایی که دوستان ما انجام می دهند قابل استرداد است [now]، بعداً می شد در روند ورشکستگی پنجه گرفت.

حرکت دولت موریسون به قوانین وام زباله های زباله در دوران رکود اقتصادی دستورالعمل فاجعه است
بیشتر بخوان!

“به موقع [insolvency] تعداد کاهش یافت ، خطرات کاهش نیافت. “

او می گوید دوستانش اکنون زمان پرداخت طولانی تر و رسید نقدی کمتری را گزارش می دهند.

وی هشدار داد که با رشد بدهی ، این احتمال را افزایش می دهد که مشاغل کوچک دارایی هایی را که به عنوان وثیقه در وام ها مانند خانه خانوادگی استفاده می شود ، از دست بدهند.

هرچه یک شرکت غیر واقعی معامله کند عمیق تر به بدهی های عمیق تری می رود.  هیچ چیزی را برای طلبکاران ناامن باقی نمی گذارد و تأثیر سقوط را گسترش می دهد.

هرچه یک شرکت غیر واقعی معامله کند ، بدهی های عمیق تری می رود. هیچ چیزی را برای طلبکاران ناامن باقی نمی گذارد و تأثیر سقوط را گسترش می دهد. اعتبار:Fairfax

جان وینتر ، مدیرعامل انجمن ورشکستگی و بازیابی استرالیا نگران است که صنعت ورشکستگی قادر به کنار آمدن موجودی کالا در سال آینده نباشد. همچنین با کمک JobKeeper این خطر وجود داشت که در صورت طولانی شدن مدت ورشکستگی ، بدهی ها در دارایی ها افزایش یابد.

وینتر می گوید: “تا زمانی که هشت مراقب ورشکسته این تجارت را تعطیل می کنند ، کمتر از هر چیز دیگر باقی مانده است. هیچ مشکلی برای پس گرفتن هیچ طلبکاری وجود ندارد ، فرصتی برای نجات تجارت وجود ندارد و حتی تصفیه کننده تصدیق نمی شود که به تنهایی حقوق دریافت کند.”

Packer پیش از فروش 1.7 میلیارد دلاری پیش بینی های تاج مخفی را به مالکو ارسال کرد
بیشتر بخوان!

“اگر مشاغل بدی رشد می کنید و آنها تجارت خوبی نمی پردازند ، کاری که می کنند این تجارت خوب را به خطر می اندازد.

“اگر می خواهید از این رکود خارج شوید ، می خواهید از تجارت خوب محافظت شود تا بد.”

وینتر در پاسخ به این س askedال که چرا دولت نمی تواند یک گور دسته جمعی برای شرکت های شکست خورده سال 2020 ایجاد کند و ادامه مسیر دهد ، وینتر می گوید طلبکاران از جیب خود دور می مانند.

وی گفت: “اگر کسی نرود و ببیند چه اتفاقی برای آن مشاغل رخ داده است که شکست خورده اند ، ما می خواهیم بطور قطع میزان ققنوس را در این کشور منفجر کنیم.”

وی به دولت فدرال پیشنهاد کرده است بودجه صندوق اداره بدون دارایی را برای پاکسازی ققنوس افزایش دهد. با این حال ، وی افزود که حدود 80 میلیون دلار برای پاکسازی نابسامانی سال 2020 مورد نیاز است ، ده برابر امروز.

کلیه فعالیتهای لیزینگ و فروش در سیدنی و اطراف آن
بیشتر بخوان!

مدیر شرکت بین المللی ورشکستگی راجرز رید ، برنت مورگان ، می گوید که از ماه مارس تاکنون تقاضایی از طرف ATO برای برچیدن مشاغل مستقر در ویکتوریا برای مالیات های پرداخت نشده مشاهده نکرده است. وی مظنون است که اداره امور مالیاتی در حال حاضر در مجموعه ای از الزامات قانونی نشسته است که می تواند در نیمه اول سال 2021 منتشر شود.

بانک ها و صاحبان خانه همچنین مشاغل را تسهیل کردند که با محدودیت های COVID-19 مجبور به تعطیلی شدند. همراه با JobKeeper ، “نقاط فشار” که معمولاً شرکت های ناپایدار را مجبور می کنند از بین رفته اند.

“آنها [the insolvencies] مورگان می گوید: “همه اینها ممکن است همزمان اتفاق بیفتد ، که احتمالاً اوایل سال آینده خواهد بود.”

سخنگوی ATO اظهار داشت که هیچ “مهلت قانونی رسمی” برای تشکیل پرونده تصفیه ندارد ، اما “از اقداماتی که می تواند موجب مشکلات اقتصادی بیشتر شود ، از آنجا که جامعه همچنان اثرات بهداشتی و اقتصادی COVID19 را تجربه می کند ، آگاه بود.” آنها نمی گویند چه زمانی ATO دوباره شروع به صدور الزامات قانونی می کند.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *