تریتیوم در حال طراحی مجدد شارژر جدید EV است که در ماه نوامبر راه اندازی می شود


شرکت شارژ استرالیایی تریتیوم یک شارژر جدید را اذیت کرده است ، که ماه آینده راه اندازی می شود. تریتیوم می گوید آنها آخرین نوآوری در فناوری شارژ EV را اعلام خواهند کرد.

همانطور که شناخته شده است تریتیوم با سیستم Veefil-PK خود با 350 شارژر کیلوواتی پیشتاز است. این موارد در سراسر استرالیا و سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و به دارندگان اتومبیل EV امکان می دهد تا به سرعت وسایل نقلیه خود را بارگیری کنند.

اپل 5G را به آیفون 12 و آیفون 12 پرو اضافه می کند ، mmWave فقط ایالات متحده است
بیشتر بخوان!

با داشتن یک ماشین سازگار ، فقط در عرض 10 دقیقه می توانید به یک محدوده اضافی 350 کیلومتر برسید. تریتیوم می گوید که این سیستم عامل می تواند تا 475 کیلووات متغیر باشد ، اما با توجه به اینکه ما هنوز در استرالیا خودرویی را ندیده ایم که بتواند 350 کیلووات را اهرم کند ، بیش از حد به نظر می رسد.

اگرچه تریتیوم قبلاً موفقیت چشمگیری داشته است ، آنها همچنان به سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه ادامه می دهند و می گویند محموله جدید آنها از ابتدا طراحی شده است.

نقد و بررسی: هدفون JBL Quantum ONE برجسته اولین محصول بازی
بیشتر بخوان!

تصویر تیزر استفاده شده در توییت و وب سایت آنها ، محموله ای محکم و ضعیف با زوایای تقریباً جدی را نشان می دهد در حالی که او منتظر است تا ایلان ماسک در یک کامیون سایبری غلت بزند.

شارژرهای نسل بعدی ممکن است شارژ را نه تنها برای اتومبیل های سواری ، بلکه یک مگا شارژر بسیار بیشتر کنند که می تواند انرژی کافی برای شارژ سریع نیمه کامیون ها یا وسایل نقلیه باتری با ظرفیت بالاتر را فراهم کند. .

Ring Car Connect حالت نگهبانی تسلا را در جیب شما قرار می دهد
بیشتر بخوان!

با پیشرفت وسایل نقلیه الکتریکی ، زیرساخت شارژ که آنها را هدایت می کند نیز پیشرفت می کند. در حال حاضر نصب یک شارژر سریع هنوز بسیار گران است ، بنابراین بسیار خوب است که ببینید Tritium و دیگران می توانند راه هایی برای کاهش این هزینه ، شاید در محدوده ، پیدا کنند.

آخرین خط در تصویر تیزر واقعاً جالب است .. “برای اطمینان از اینکه ما تجربیات عالی ارائه می دهیم و شهرت شما را بهبود می بخشیم”. چه می تواند باشد؟ با توجه به حرکت مثبتی که در اطراف وسایل نقلیه الکتریکی در حال ایجاد است ، کسب و کارهایی که زیرساخت شارژ را نصب می کنند قطعاً در حال افزایش اعتبار هستند.

اگر تریتیوم بتواند راهی برای افزایش پذیرش در تجارت پیدا کند ، مانند یک مدل لیزینگ یا اشتراکی که هزینه اولیه را کاهش می دهد ، اما درصدی از سود مجموعه را می گیرد ، قطعاً یک پیشرفت جالب خواهد بود.

در پست قبلی در مورد رویداد پرتاب ، Tritium نکته ای پنهان ارائه می دهد ، “شارژ تمام روز ، هر روز ، بدون توجه به دما”. این نشان می دهد که شارژر جدید در هر دو حد دما ، چه در هوای گرم و چه در هوا کار خواهد کرد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/aJxJ5
clck.ru/RPAD4
u.nu/d2pv0
ulvis.net/XoFK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *