تسلا با 5٪ معدنچیان لیتیم Piedmontese قرارداد 5 ساله امضا کرد


Piedmont Lithium یک معدنچی استرالیایی است که از سال 1983 شروع به کار کرد. این شرکت اکنون یک پروژه بزرگ در کارولینای شمالی آمریکا دارد و به تازگی یک بیانیه مطبوعاتی با جزئیات توافق نامه جدید با تسلا صادر کرده است.

این توافق نامه برای یک دوره اولیه 5 ساله ، با یک گزینه برای دوره دوم 5 ساله در نظر گرفته شده است. بر اساس این توافق نامه ، پیدمونت لیتیوم را برای تسلا استخراج می کند ، با سرعت 160000 تن در سال.

NSW باتری 50 مگاواتی تسلا دریافت می کند ، هزینه 65 میلیون دلار برای بازپرداخت 93-135 میلیون دلار
بیشتر بخوان!

پیمونت در جدیدترین ارائه شرکتی خود در اوایل ماه جاری تأکید کرد که نفوذ خودروی الکتریکی (EV) انتظار می رود تا سال 2030 از 3٪ ~ 30 ~ افزایش یابد. ، و این توافق جدید تأمین لیتیوم ایالات متحده را برای فعال کردن این امر تضمین می کند.

انتظار می رود حمل و نقل بین ژوئیه 2022 و ژوئیه 2023 آغاز شود و عملیات در محلی در Piedmont ، کارولینای شمالی انجام می شود.

ما از همکاری با تسلا خوشحال هستیم که نمایانگر آغاز تغییر در عرضه لیتیوم داخلی ایالات متحده و ایجاد اختلال در زنجیره ارزش فعلی است.

اکنون ما توسعه معادن / غلظت های خود را برای پشتیبانی از برنامه های تسلا تسریع خواهیم کرد ، برای گسترش منابع معدنی خود کار خواهیم کرد و ممکن است ظرفیت تولید سالانه هماهنگ کننده Spudoman را افزایش دهیم. همزمان ، ما با استفاده از ترکیبی از کنسانتره اسپودومن تولید داخل و همچنین ماده ای که از سایر تولیدکنندگان در سراسر جهان تهیه می شود ، برنامه های خود را برای تولید هیدروکسید لیتیوم در کارولینای شمالی پیش خواهیم برد.

کیت فیلیپس ، رئیس و مدیر عامل شرکت Piedmont Lithium Ltd.

پیمونت در ASX ذکر شده است و سهام امروز با 60٪ افزایش ناگهانی از معامله تسلا سر به فلک می کشد.

مسیر اتومبیل Heathcote شارژ سریع EV را آماده می کند و برای آینده آماده می شود
بیشتر بخوان!

از طریق مالی یاهو.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/HKwMA
clck.ru/R6exx
u.nu/6oetr
ulvis.net/ezR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *