تسلا در استرالیا بی سر و صدا با 23.8٪ افزایش شارژ اضافی افزایش می یابد


در این هفته تغییرات مثبتی در تسلا ایجاد شده است ، تازه سازی مدل 3 ، قیمت ارزان تر مدل S و صحبت از ارسال سریع مدل Y در سراسر جهان.

چیزی که کمتر مثبت است ، تغییر در قیمت های فوق العاده شارژ در استرالیا است. قیمت تقویت کننده های فوق العاده در استرالیا (به طور متوسط) اکنون به 0.52 دلار در هر کیلووات ساعت افزایش می یابد ، در حالی که 0.42 دلار است. این نسبت به هفته گذشته 23.81 درصد افزایش دارد.

شبکه سوپرشارژ تسلا گسترده ترین شبکه در کشور است و همچنان گسترش می یابد و مکان های جدیدی برای ورود به دریاچه ها ، ترکیه ، فرانکستون ، منسفیلد ، بریزبن ، پرث در نظر گرفته شده است.

باتری بزرگ ویکتوریا 300 مگاوات است و توسط MegaPack تسلا تأمین می شود
بیشتر بخوان!

شارژ فوق العاده همچنین گرانترین تکنیک برای شارژ اتومبیل شماست ، بسیاری از دارندگان شارژ را در خانه و با نرخ برق کمتر برای شب انتخاب می کنند.

هنگامی که شما نیاز به رانندگی طولانی تر دارید ، Supercharging سریعترین ظرفیت شارژ را ارائه می دهد که در حال حاضر حدود 200 کیلووات است. در سال 2019 ، تسلا شروع به تولید برج های V3 خود کرد که می تواند 250 کیلووات را تأمین کند ، البته با هزینه های بالاتر به انرژی بیشتری احتیاج دارد.

این که آیا افزایش قیمت در نتیجه راه اندازی V3 معلق در استرالیا است ، یا صرفاً برای تأمین هزینه های ادامه راه اندازی مکان های Supercharger در سرتاسر سطح وسیع استرالیا ، افزایش قیمت جالب نیست.

Google Maps 18 مراکز خرید AU / NZ با نمای خیابان
بیشتر بخوان!

یکی از نکات مثبت برای کسانی است که امتیاز اعتباری دارند. با توجه به اینکه تسلا برای هر خرید وسیله نقلیه (مالک و مراجعه کننده) اعتبار فوق العاده 1500 مایل را صادر می کند ، این بدان معناست که هر جایزه ارجاع به سادگی ارزش خود را افزایش می دهد.

زیرساخت شارژ EV شخص ثالث استرالیا نیز در هنگام راه اندازی شتاب می گیرد ، بنابراین چه خبر است؟

Chargefox که شارژ سریع 350 کیلووات DC را سریع تأمین می کند ، برای هر کیلووات ساعت 0.40 دلار هزینه دارد. برای صرفه جویی 002 دلار در نرخ شارژر قبلی ، طی هر مسافتی از مسیر شارژ مناسب Chargefox منطقی نیست. در برخی از کوچکترین موارد ، اختلاف بیشتر 0.12 دلار برای هر کیلووات ساعت ممکن است در مکانهایی مانند Torquay و Euroa باشد که به زودی در مکانهای تسلا و Chargefox نیز قرار خواهد گرفت.

کسپرسکی در تأمین آینده بدون راننده استرالیا عمیق است
بیشتر بخوان!

نگه داشتن نقطه نظر در این مورد واقعاً مهم است. هزینه شارژ یک EV به طور قابل توجهی کمتر از هزینه سوخت گیری یک EV است. یکی از مزایای بزرگ برق ، پایین بودن هزینه های جاری است که به جبران هزینه اولیه با قیمت خرید بالاتر کمک می کند.

امروز ، میانگین قیمت خرده فروشی بنزین در این هفته (18 اکتبر 2020) در استرالیا 121.2 دلار است. برای پیمودن 500 مایل ، نرخ بالاتر شارژر شارژر هنوز هم به نصف تبدیل می شود ، یک سوم هزینه سوخت گیری ICE با بنزین یا گازوئیل. باز هم ، بیشتر افراد گاهی اوقات هزینه می گیرند ، معمولاً 0.30 دلار برای هر کیلووات ساعت یا در طول روز ، مستقیماً از انرژی خورشیدی گرفته شده از یک منبع PV در پشت بام ، کمتر یا رایگان است.

Twilio از Microvisor ، بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT در SIGNAL 2020 خبر می دهد
بیشتر بخوان!

اگر در سطح بین المللی نگاه کنیم ، ایالات متحده 0.28 دلار آمریکا برای هر کیلووات ساعت پرداخت می کند. اگر آن را از نرخ ارز خود عبور دهیم (1.41 دلار) ، 0.39 دلار در هر کیلووات ساعت به دست می آوریم. به این GST اضافه کنید و خود را با قیمت 0.429 دلار آمریکا می بینیم که در واقع قیمت قبلی بود.

توضیح بالقوه دیگر در مورد افزایش قیمت محلی هزینه برق در استرالیا برای تسلا است. جدا از شارژ عجیب و غریب در یک مرکز خرید ، تسلا تقریباً به طور انحصاری از انرژی تجدید پذیر برای تأمین انرژی سوپرشارژهای خود استفاده می کند.

Neuron Mobility اسکوترهای برقی را در آدلاید ، بریزبن ، داروین ، کانبرا و تاونزویل راه اندازی می کند.
بیشتر بخوان!

اگر هزینه تأمین انرژی یا اجاره نامه جدید ، هزینه های ابتکاری پرداخت استرالیا را تحت تأثیر قرار داده است ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که شرکت دو برابر شود و با اضافه کردن پانل های خورشیدی و PowerPacks ، انرژی بیشتری را برای خود جذب و ذخیره کند و از وابستگی آنها به شبکه بکاهد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UQ6pi
clck.ru/RTqWQ
u.nu/gg22k
ulvis.net/YUAl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *