تله های مثبت اندیشی


برخی از نکات مندرج در این کتاب کاملا نگران کننده به نظر می رسد. به عنوان مثال ، پایل داستان مسافر بودن در اتومبیلی را روایت می کند که فکر می کند برای “شرایط یک صبح زمستان یخ زده” خیلی سریع رانندگی می کند. پاسخ راننده به درخواست پیل برای کاهش سرعت به عنوان “اجازه ندهید رانندگی من شما را نگران کند. من قبلاً با انواع ناامنی ها پر شده بودم اما بر آنها غلبه کردم”. به عبارت ملایم ، راننده و برچسب گاه به گاه شاکی ضعیف است.

ادعاها

داستان با فروشنده تکیه می کند ، در حالی که هنگام سفر سریع با یک دست روی یخ خم می شود تا عرشه نقل قول های کتاب مقدس را ورق بزند. او یک جفت را انتخاب می کند تا به داشبورد متصل شود از جمله در ساعت 17:20 ، اگر کمی مانند بذر خردل ایمان داشته باشید ، “هیچ چیز برای شما غیرممکن نیست”.

کمبود "روز باتری" تسلا 452 میلیارد دلار سود سهام را تهدید می کند
بیشتر بخوان!

به طرز باورنکردنی هیچ پیشنهادی وجود ندارد که فروشنده ای که در این مسابقه رانندگی می کند سرعت خود را کم کرده و با دقت بیشتری رانندگی کند. در حقیقت پایل به تعریف و تمجید از پسر سوار به عنوان بسیار باهوش ادامه می دهد. من مطمئن نیستم که آیا مژده انجیل متی با گشت راه یخ زیادی را بریده است ، با این فرض که آنها موفق شده اند هیولایی را که ممکن است قتل کند ، بگیرند.

در اینترنت ایمن بمانید - Star Observer
بیشتر بخوان!

پایل به نقل از روانکاو آمریکایی ، دکتر کارل منینجر ، گفته است (بدون درج منبع) که مواضع مهمتری واقعی هستند. کسانی که می خواهند واقعیت را انکار کنند از آن استفاده می کنند و مسئولیت شکست را به گردن شخص می اندازند. اگر ذهن در نبرد با ماده افزایش یابد همه چیز حل می شود. اگر در این نبرد شکست بخورید ، می بازید.

این تفکر ساده گرایانه وسوسه انگیز است زیرا مردم را ترغیب می کند فکر کنند قویتر از آنچه هستند واقعاً هستند. برخلاف تفکر محدود به خود ، این ممکن است تا حدی مفید باشد ، اما من قصد ندارم راننده نوجوان را تشویق کنم که از تمام ناامنی هایی که در رابطه با توانایی رانندگی دارد ، صرف نظر کند تا پای خود را با رها کردن رها کند.

برای انزوای اجتماعی نیازی به فاصله اجتماعی نیست
بیشتر بخوان!

تصویراعتبار:کری لیشمن

مواضع آشکار از واقعیت ها مهم نیستند. در پایان ، مهم نیست که چقدر تلاش کنید. برای کسی که با واقعیت بیماری یا آسیب به معلولین سر و کار دارد ، تشویق وی برای یافتن راه حل هایی برای غلبه بر موانع خود ایده خوبی است. تشویق آنها برای انجام فعالیتهایی که ممکن است باعث نادیده گرفتن واقعیت وضعیت آنها شود بی پروا است.

اگرچه ممکن است یک ورزشکار بی صبرانه تحسین برانگیز باشد که مایل است هرچه زودتر به میادین بازگردد ، اما در این رشته پر از نمونه افرادی است که توانبخشی خود را تسریع کرده و یا آن را به دلیل قیمت نهایی خود کاملاً نادیده گرفته اند. مثبت اندیشی فقط می تواند شما را تا این حد در جاده سوق دهد. تفکر خیالی شما را از جاده به درخت می رساند.

سرطان پروستات برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایانه متفاوت است
بیشتر بخوان!

جیم برایت ، FAPS استاد آموزش و پرورش و توسعه شغلی در ACU است و صاحب یک شرکت مشاوره مدیریت شغلی برایت و همکاران است. از طریق ایمیل به [email protected] ارسال کنید. او را در توییترDrJimBright دنبال کنید


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/r9sq1
clck.ru/RSEr4
u.nu/r-82m
ulvis.net/8CMn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *