تمشک تمشک چگونه زندگی ما را آسان می کند


هنگامی که بنیاد Raspberry Pi Raspberry Raspberry را اختراع کرد ، او احتمالاً هرگز به این فکر نکرده است که این تازگی چقدر می تواند یک بالون غول پیکر بسازد. اگرچه همچنان به هدف مورد نظر خود یعنی دسترسی كامپیوتری به مدارس ادامه می دهد ، اما امروزه به افراد كمك می كند تا از ابتكار بیشتری برخوردار شوند ، سرگرمی های خود را افزایش دهند و از زندگی لذت ببرند.

این رایانه همه کاره و ارزان امکان انجام چندین پروژه را فراهم می کند که زندگی را برای بسیاری از افراد بسیار آسان می کند. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید از آنها با استفاده از Raspberry Pi برای سهولت انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید.

1. لپ تاپ های ارزان قیمت را ارائه می دهد

اگرچه لپ تاپ ها محبوب و ارزان شده اند ، اما همچنان برای بسیاری از افراد یک لوکس باقی مانده است. با این وجود ، وقتی Raspberry Pi 4 به عنوان پردازنده کار می کند ، هرکسی می تواند لپ تاپ خود را بسازد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک pi-topOS با صفحه نمایش 1080p است. pi-top همراه با یک نرم افزار آموزشی داخلی است که به کودکان برنامه نویسی آموزش می دهد. این یک روش جالب برای داشتن یک لپ تاپ است که به شما چیزهای بیشتری می دهد.

URL2Video گوگل می تواند وب سایت ها را با استفاده از AI به فیلم تبدیل کند
بیشتر بخوان!
زنی ماسک صورت خود را پوشیده است

2. اجرای داروهای سبک تر

تمشک تمشک کمک می کند انقلابی در مراقبت از بیماران به شگفت انگیزترین شکل ایجاد شود. بیشتر بیماران ردیابی زمان مصرف دارو را از دست می دهند. با تمشک تمشک ، می تواند از گذشته باشد.

بیمارستان ها و مراقبان خانگی می توانند یک مرکز قرص سازی کنند که اطلاعات را با استفاده از تمشک تمشک دریافت می کند. این مرکز به گونه ای برنامه ریزی شده است که وقتی زمان دارو است قرص ها را آزاد کند. درمانگر فقط باید آن را به صورت آنلاین و از مکانی دور کنترل کند.

دو صفحه سفالی سفید در کنار مایکروویو روی پیشخوان

3. محاسبه مایکروویو ساده تر

اگر فکر می کردید که مایکروویو امکان پخت و پز را آسان می کند ، ترکیب آن با تمشک تمشک ذهن شما را به باد می دهد. مایکروویو مجهز به فناوری IoT ، چاپگرهای سه بعدی ، اسکنر بارکد و Raspberry Pi به شما امکان می دهد از مایکروویو هوشمند درست در آشپزخانه خود لذت ببرید.

چگونه کدهای تبلیغاتی خرید آنلاین را تغییر داده اند
بیشتر بخوان!

مایکروویو هوشمند قادر است دستورالعمل های پخت و پز را جستجو کرده و دستورات صوتی را تشخیص دهد و پخت و پز مدرن را به سطح بالاتری برساند. به علاوه ، می تواند هشدارهایی را برای شما ارسال کند که تایمر به صفحات شبکه های اجتماعی شما خاموش باشد. همچنین آماری از اینکه چه کسی از آن استفاده کرده و غذایی که تهیه کرده است را ذخیره می کند که از راه دور می توان به همه آنها دسترسی داشت.

زنی شاد و شاد با لپ تاپ که نشسته است

4. ترجمه زبان را تسهیل کنید

در این عصر جهانی شدن که فناوری جهان را کوچکتر کرده است ، اکنون می توانیم بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی با هر کسی تجارت کنیم. با این حال ، مانع زبان چیزی است که همه ما در برخی از مواقع با آن روبرو هستیم.

شاید بتوانید هزینه EV را داشته باشید ، قیمت 2021 MG ZS EV فقط 43990 دلار است
بیشتر بخوان!

خبر خوب این است که Raspberry Pi 4 می تواند به شما در ایجاد یک مترجم جهانی در زمان واقعی کمک کند. تمام آنچه شما نیاز دارید یک میکروفون بی سیم یا USB و یک کتابخانه تشخیص گفتار برای نرم افزار است. برای استفاده از آن ، کافی است زبانی را که می خواهید به آن ترجمه کنید انتخاب کرده و ارتباط خود را با همکاران تجاری خود آغاز کنید.

5. نظارت بر کودک هوشمند می شود

مراقبت از یک فرد جوان می تواند شما را بی خواب و خسته کند ، خصوصاً اگر روز بعد صبح زود داشته باشید. از هر والدینی بپرسید ، هر چیزی که بتواند ساعت طولانی خواب را تضمین کند ، نجات دهنده است.

خوشبختانه با وجود حسگرهای حرکتی ، وب کم و غلاف تمشک ، بیدار شدن از خواب برای بررسی کودک می تواند در گذشته تنش زا باشد. این مانیتور هوشمند کودک امکان پخش مستقیم جنین را از طریق تبلت یا تلفن فراهم می کند. این

ولوو شروع به تولید اولین وسیله نقلیه الکتریکی کامل خود ، XC40 Recharge می کند
بیشتر بخوان!

همچنین به شما امکان می دهد موسیقی آرامبخش کودک را آرام کنید تا کمر او را آرام کرده و راحت در رختخواب خود بخوابید. علاوه بر این ، دمای کودک را کنترل می کند و در صورت نیاز به شما هشدار می دهد.

مردی با کت مشکی و شلوار خاکستری روی نیمکت چوبی قهوه ای رنگ نشسته است

6. سیگنال Wi-Fi را تقویت کنید

در این عصر که ما برای انجام بیشتر کارها به اینترنت متکی هستیم ، ممکن است ناامیدکننده باشد که نتوانید در گوشه گوشه خانه خود سیگنال Wi-Fi بگیرید. با این حال ، اگر Raspberry Pi با قابلیت بی سیم دارید ، می توانید آن را به یک توسعه دهنده Wi-Fi تبدیل کنید. این را می توان با استفاده از آداپتور Wi-Fi USB فعال کرد که به تکرار سیگنال Wi-Fi کمک می کند.

7 اکنون امکان داشتن دوربین امنیتی نیز وجود دارد

امنیت نگرانی اصلی بیشتر ماست. هنگامی که ما به دنبال یک آپارتمان هستیم ، عمدتا بر روی این منطقه تمرکز می کنیم. دوربین های امنیتی نسبتاً گران هستند و این مانعی برای بسیاری از افرادی است که یکی از آنها را در اختیار دارند.

هوندا F1 را ترک می کند تا بر توسعه الکتریکی (و پیل های سوختی) تمرکز کند
بیشتر بخوان!

با این وجود Raspberry Raspberry به شما امکان می دهد با هزینه کمتری یک دوربین امنیتی بی سیم داشته باشید. با کمک دوربین های Raspberry Pi Zero W و Raspberry Pi 4 می توانید خانه خود را از یک مکان دورافتاده برای چنین امنیت مورد نیاز به صورت زنده جریان دهید.

خلاصه

پروژه های بی شماری وجود دارد که می توانید با Raspberry Raspberry انجام دهید. خوبی آن این است که دریافت یک هزینه دارد. Raspberry Raspberry با مهارت های کمی در زمینه برنامه نویسی ، تحقیقات اندک و آموزش های آنلاین ، دنیایی از فرصت های بی پایان را برای سهولت زندگی شما باز می کند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Gn98K
clck.ru/RigoK
u.nu/gfx65
ulvis.net/eNW1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *