توافق نامه کنترل اینترنت اپل و گوگل در دادخواست آمریكا تهدید می شود


اپل و گوگل به ران پیوستند ، گرچه کوک گفت که تبلیغات آنلاین گوگل ، نان و کره ، با “نظارت بر مصرف کننده” سروکار دارد و حتی اگر استیو جابز ، بنیانگذار اپل ، یک بار قول “جنگ هسته ای” در دره سیلیکون خود را داد. وقتی فهمید در حال کار بر روی یک حریف برای آیفون است.

اپل و آلفابت ، شرکت مادر گوگل ، با ارزش بیش از 3 تریلیون دلار (4.2 تریلیون دلار) در مجموع ، در بسیاری از جبهه ها مانند تلفن های هوشمند ، نقشه های دیجیتالی و لپ تاپ با یکدیگر رقابت می کنند. اما آنها همچنین می دانند که چگونه متناسب با علاقه آنها عمل کنند. و معاملات کمی در هر دو طرف جدول از معامله جستجوی آیفون بهتر بودند.

طبق گفته وزارت دادگستری ، تقریباً نیمی از ترافیک جستجوی گوگل اکنون از طریق دستگاه های اپل تأمین می شود و احتمال از دست دادن معامله اپل به عنوان سناریوی “کد قرمز” در شرکت توصیف می شود. وقتی کاربران آیفون در گوگل جستجو می کنند ، تبلیغات جستجو را مشاهده می کنند که تجارت Google را پیش می برد. آنها همچنین می توانند به سایر محصولات Google مانند YouTube راه پیدا کنند.

خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید
بیشتر بخوان!

یک مدیر سابق گوگل ، که خواست نامش مشخص نشود ، زیرا اجازه ندارد در مورد این معامله صحبت کند ، گفت که احتمال از دست دادن ترافیک اپل شرکت را “می ترساند”.

وزارت دادگستری که به دنبال صدور قرار منع تعقیب از دادگاه برای جلوگیری از معامله گوگل از قبیل قراردادی است که با اپل منعقد کرده است ، ادعا می کند که این توافق نامه به طور ناعادلانه کمک کرده تا گوگل ، که 92 درصد از جستجوهای اینترنتی جهان را انجام می دهد ، به یک مرکز مصرف کننده تبدیل شود. زندگی آنلاین.

ادعاها

مشاغل آنلاین مانند Yelp و Expedia و همچنین شرکت های مختلف از فروشگاه های رشته فرنگی گرفته تا سازمان های خبری شکایت دارند که کنترل جستجوی گوگل به شما امکان می دهد هزینه تبلیغات را هنگامی که افراد به سادگی نام خود را جستجو می کنند و همچنین مصرف کنندگان را به سمت محصولات خود مانند Google هدایت می کند. نقشه ها. مایکروسافت که از دو دهه پیش در ضد انحصار خود بود ، به نهادهای نظارتی انگلیس گفت که اگر این گزینه پیش فرض در آیفون ها و آیپدها باشد ، برای هر جستجوی موتور جستجوی رقیب خود ، بینگ ، درآمد تبلیغاتی بیشتری کسب می کند.

جوش هزلوود ، میچل استارک برای آزمون دوم جایگزین رایان هریس ، پیتر سیدل می شود
بیشتر بخوان!

علاوه بر این ، رقبایی مانند DuckDuckGo ، یک موتور جستجوی کوچک که خود را به عنوان گزینه ای محرمانه و محرمانه برای گوگل به فروش می رساند ، هرگز نمی توانند برگه Google را با اپل مطابقت دهند.

در حال حاضر اپل در ازای ساخت موتور جستجوی گوگل برای محصولاتش ، پرداخت های تخمینی سالانه 8 تا 12 میلیارد دلار – در مقایسه با 1 میلیارد دلار در سال در سال 2014 – را دریافت می کند. این احتمالاً بزرگترین پرداختی است که گوگل به هرکس می پردازد و 14-21 درصد از سود سالانه اپل را تشکیل می دهد. این پولی نیست که اپل مشتاق دوری از آن باشد.

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

در حقیقت ، کوک و پیچای در سال 2018 مجدداً با یکدیگر دیدار کردند و گفتگو کردند که چگونه می توانند درآمد جستجو را افزایش دهند. پس از جلسه ، یک کارمند ارشد اپل به یک معادل گوگل نوشت که “مطابق شکایت وزارت دادگستری ،” چشم انداز ما این است که مثل یک شرکت کار کنیم “.

جدایی اجباری می تواند ضرر جزئی برای اپل باشد. اما این تهدید قابل توجهی برای گوگل است ، زیرا هیچ روش روشنی برای جایگزینی ترافیک از دست رفته ندارد. همچنین می تواند اپل را به خرید یا ساخت موتور جستجوی خود سوق دهد. به گفته یکی از مدیران سابق ، مردم گوگل معتقدند که اپل یکی از معدود شرکت هایی در جهان است که می تواند جایگزین فوق العاده ای را ارائه دهد. گوگل همچنین نگران است که بدون توافق اپل دسترسی کاربران موتور آیفون را به موتور جستجوی گوگل دشوار کند.

سخنگوی اپل از اظهار نظر در مورد مشارکت خودداری کرد ، در حالی که سخنگوی گوگل به پست وبلاگی اشاره کرد که در آن شرکت این رابطه را محکوم کرد.

بازگشت به خانه هنوز کار سخت ستاره جذب کننده شیرهای بریزبن ، Dayan Bimes است
بیشتر بخوان!

ادعاها

اگرچه صورتحساب آن با اپل همچنان در حال افزایش است ، اما گوگل بارها اعلام کرده است که جستجو در اینترنت را کنترل می کند زیرا مصرف کنندگان آن را ترجیح می دهند ، نه به این دلیل که مشتری می خرد. این شرکت ادعا می کند که وزارت دادگستری تصویری ناقص ارائه می دهد. او می گوید همکاری این شرکت با اپل تفاوتی با پرداخت کوکا کولا به فروشگاه بزرگ برای فضای قفسه های برجسته ندارد.

گوگل در دفاع از خود می گوید موتورهای جستجوی دیگر مانند Bing مایکروسافت توافق نامه تقسیم درآمد با اپل دارند که به عنوان گزینه های جستجوی ثانویه در آیفون ها ظاهر می شوند. این اضافه می کند که اپل به مردم اجازه می دهد موتور جستجوی پیش فرض را از Google تغییر دهند. اگرچه احتمالاً تعداد کمی از افراد این کار را انجام می دهند زیرا افراد معمولاً با چنین تنظیماتی زحمت نمی کشند و بسیاری به هر حال Google را ترجیح می دهند.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

اپل به ندرت ، هرگز ، به طور علنی معامله خود را با گوگل اعلام کرده است و طبق مطالعه برنشتاین ، برای اولین بار در سال جاری ادعای درآمد خود از مجوز را ذکر کرد.

به گفته یکی از مدیران سابق که به دلیل توافق نامه های محرمانه در مورد اصطلاحات گمنامی صحبت کرده است ، رهبران اپل همان محاسبه عموم را در مورد گوگل انجام داده اند: سرویس موتور جستجوی آن به هزینه روش های تهاجمی آن است.

کوک در اواخر سال 2018 در پاسخ به پرسش Axius در مورد اینکه چرا با شرکتی شریک است که او نیز تلویحاً انتقاد کرد ، گفت: “موتور جستجوی آنها بهترین است.” وی اضافه کرد که اپل همچنین روش هایی برای کدر کردن جمع آوری داده های Google مانند حالت مرور خصوصی در مرورگر وب اپل ایجاد کرده است.

مجله نیویورک تایمز

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *