تگرگ به اندازه یک توپ تنیس صفحات خورشیدی را در QLD از بین می برد


کوئینزلند ممکن است در اواسط انتخابات ایالت باشد ، اما مادر به مادر اهمیت می دهد. امروز بعد از ظهر طوفانی شدید بخشی از کشور را درنوردید که اکنون بر شمارش آرا در 20 رای دهنده تأثیرگذار است.

گذشته از انتخاب ، یک تأثیر بزرگ بر صاحبان خانه آسیب به صفحات خورشیدی آنها است. استرالیا بیشتر در زیر نور آفتاب استحمام می کند و کوئینزلند به عنوان ایالت خورشید شناخته می شود.

با بیش از 2.5 میلیون خانه استرالیایی که اکنون روی سقف خود صفحه خورشیدی دارند ، کوئینزلند درصد قابل توجهی از اعداد ملی را تشکیل می دهد.

ویژه جمعه سیاه: JB Hi-Fi
بیشتر بخوان!

در حالی که سازندگان پانل های خورشیدی در حال ساخت تابلوهایی هستند که در برابر آب و هوای عادی مانند باران ، تگرگ و حتی برف مقاومت کنند ، آنچه که نمی توانستند برای آن مهندسی کنند سنگ های تگرگ به اندازه توپ های تنیس است.

در اینجا چند مثال در زیر آورده شده است که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده و در نهایت منجر به جایگزینی مطالبات بیمه خواهد شد.

با شروع حرکت ماشین در خیابان های شهر ، قیمت ارتقا F یافته FSD در تسلا تنها 10 هزار دلار افزایش یافت
بیشتر بخوان!

عکس های زیر در گروه فیس بوک Solar Q&A Aus / NZ به اشتراک گذاشته شده است. این تصاویر به صورت گرافیکی آسیب به پانل ها را نشان می دهد. متأسفانه تقریباً هر پنلی در این تصاویر آسیب دیده است و باید جایگزین شود. این می تواند به ازای هر ملک 5-10 هزار دلار خسارت باشد و این قبل از هرگونه اتومبیل آسیب دیده است.

مثالی از تکل کوئینزلند ساحل شرقی امروز عصر. برای افرادی که با حلقه رادار آشنا نیستند ، قرمز بد است ، خوشبختانه رنگ سیاه نادر است ، اما از طریق وزش باد شدید و سنگ های تگرگ بسیار مضر است.

اگر باتری شما تحت تأثیر طوفان قرار گرفته است ، لطفاً در زیر نظر دهید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Ty47XU
clck.ru/Rgpx6
u.nu/mgt04
ulvis.net/uzgD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *