جدیدترین پهپاد DJI اتوماسیون کشاورزی را بهبود می بخشد


DJI شاید بیشتر به خاطر هواپیماهای بدون سرنشین مصرفی خود مانند خطوط Phantom و Mavic شناخته شود ، اما فرصت های تجاری برای چشم پوشی بسیار زیاد است و DJI با شور و شوق آنها را دنبال می کند.

در سال 2016 ، DJI اعلام کرد AGRAS MG-1 ، اولین پهپاد آنها در زمینه کشاورزی متمرکز است. در ژانویه سال جاری ، آنها Agras T16 را معرفی کردند که با توجه به آنچه در سال 2020 امکان پذیر است ، تازه سازی قابل توجهی برای سیستم عامل بود.

در حال حاضر ، کمتر از یک سال ، DJI AGRAS T20 را معرفی کرده است که محصولاتی را که در حال حاضر برای صنعت کشاورزی عالی بود ، بیشتر بهبود می بخشد.

DJI AGRAS T20 برای کار در پیچیده ترین محیط ها و زمین های مختلف کشاورزی ، با شروع برنامه ریزی پرواز مستقل و رادار سنجش زمین ، و مدت زمان طولانی پرواز ، ظرفیت بالای بار و گزینه های برق خارج از شبکه ، مناسب است.

مرور: کنسول های نسل بعدی Xbox X اینجا هستند
بیشتر بخوان!

ویژگی های اصلی DJI AGRAS T20 عبارتند از:

سیستم اسپری به روز شده برای بهبود دقت و کارایی

DJI AGRAS T20 می تواند حداکثر بار 20 کیلوگرم را تحمل کند و سیستم های نازل برای دستیابی به بهبود 20 درصدی در یکنواختی قطره اسپری و پهنای اسپری موثر 7 متر بهینه شده اند.

DJI AGRAS T20 به 8 نازل و پمپ با حجم بالا مجهز است که می تواند با سرعت حداکثر 6 لیتر در دقیقه اسپری کند. یک میدان بادی که به طور خاص سازگار است ، قطرات ایده آل در اندازه و قوام ایجاد می کند.

با طراحی جدید جریان سنج الکترومغناطیسی 4 کانال ، می تواند چهار لوله را به طور جداگانه کنترل و کنترل کند و از سرعت جریان کارآمد برای هر نازل اطمینان حاصل کند.

طراحی با دوام با بهبود ویژگی های ایمنی

DJI AGRAS T20 مجهز به یک سیستم رادار دیجیتال چند جهته است که قادر به شناسایی موانع از همه جهات افقی است. همچنین می تواند هنگام پرواز از مناطق مختلف به طور خودکار از موانع عبور کرده و سطح بالایی از ایمنی عملیاتی را تضمین کند.

کولر گازی با کنترل تلفن هوشمند شامل لوازم جدید Hisense است
بیشتر بخوان!

با کمک این سیستم راداری ، AGRAS T20 به لطف مقاومت زیاد در برابر گرد و غبار و آب به لطف داشتن امتیاز قابل توجه IP67 می تواند خود را با سخت ترین محیط ها سازگار کند. DJI AGRAS T20 همچنین می تواند در هنگام تمیز کردن بدنه با آب در برابر پاشش مقاومت کند.

علاوه بر این ، DJI AGRAS T20 به کاربران امکان تنظیم پارامترهای پرواز و عملکرد را به راحتی می دهد. با یک سیستم موقعیت یابی داخلی در سطح RTK و سانتی متر ، می توان نشانه ها را در سطح سانتی متر ثبت کرد ، که عملیات را بسیار تقویت می کند و پاشش دقیق را تضمین می کند. همچنین با یک دوربین FPV در زمان واقعی و دو نورافکن ارائه می شود که حتی در حین انجام کار با نور کم ، تصاویر زنده کاملی را به کاربران ارائه می دهد.

WA دومین باتری بزرگ استرالیا را با 100 مگاوات ساعت دریافت می کند ، کار دیگری برای تسلا است؟
بیشتر بخوان!

تحرک بهبود یافته ، کار با آن آسان است

با طراحی مدولار قوی ، DJI AGRAS T20 در عرض چند ثانیه تا می شود و باز می شود و از سایر پهپادهای کشاورزی قابل حمل تر است. مخزن اسپری و باتری قابل تعویض هستند ، باعث کاهش زمان خرابی و افزایش چشمگیر گردش کار می شوند.

با تشکر از DJI AGRAS Smart Controller 2.0 برای برنامه نویسی و برنامه DJI AGRAS ، رابط کاربری فوق العاده روان و بصری اجرا می شود. علاوه بر این ، این کنترل کننده هوشمند به یک مانیتور بسیار روشن 5.5 اینچی مجهز است که حتی در زیر تابش مستقیم خورشید نیز خوانا باقی می ماند.

ویژه جمعه سیاه: DJI - techAU
بیشتر بخوان!

همچنین از بسته های باتری خارجی پشتیبانی می کند و می تواند دو برابر طولانی تر از کنترل از راه دور دیگر باشد ، برای بارهای طولانی یا سنگین مناسب است.

یک راه حل جامع کشاورزی

با مجموعه ای کامل از راه حل های DJI برای کشاورزی ، فعالیت در مناطق بزرگ کشاورزی ، باغات یا چمنزارها ، کار بسیار ساده تری انجام شده است. بسته های راه حل های کشاورزی DJI برای نظارت بر سلامت محصولات و ایجاد روش های مراقبت در حال تغییر طراحی شده اند.

با استفاده از P4 Multispectral ، اپراتورها می توانند مناطق مورد نظر را اسکن کرده و نمودارهای چند طیفی ایجاد کنند که بینش عملی در مورد سلامت محصولات را فراهم می کنند و به فرمول های متغیر و نقشه های بذر کمک می کنند.

به لطف راه حل برنامه ریزی پرواز سه بعدی ، پیمایش در مناطق چالش برانگیز اکنون مسئله ای یکبار در زندگی است. با Phantom 4 RTK ، اپراتورها می توانند مناطق مورد نظر را اسکن و نقشه برداری کنند ، و شناسایی همه جنبه های این زمینه را آسان تر می کند.

فروشگاه تسلا در استرالیا راه اندازی می شود ، می تواند گران باشد
بیشتر بخوان!

در حالت Orchard 3.0 ، می توان مسیرهای پرواز سه بعدی را بر اساس اشکال هر درخت پس از شناسایی ایجاد کرد. سپس ، کاربران می توانند با DJI AGRAS T20 سمپاشی مثر انجام دهند.

قیمت و در دسترس بودن

DJI AGRAS T20 از امروز در کشورها و مناطق منتخب برای پیش خرید در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول ، قیمت و در دسترس بودن ، به dji.com/au/t20 مراجعه کنید یا با نمایندگی مجاز فروش DJI در استرالیا تماس بگیرید.

اپراتورها باید مقررات محلی را بررسی کنند تا تعیین کنند که برای استفاده از این محصول در کشور یا منطقه آنها چه تأییدیه و تأییدهایی لازم است.

https://www.youtube.com/watch؟v=hGyLjO7KWeU


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Gz9A8o
u.nu/a23-t
ulvis.net/TcFW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *