جریمه Westpac در مجموع 1.3 میلیارد دلار برای پولشویی و پرداخت های بهره برداری از کودکان بود


این بانک همچنین اذعان کرد که با توجه به 284 مشتری که معاملات واضحی از فعالیت مشکوک ، از جمله استثمار کودکان در کشورهای جنوب شرقی آسیا را انجام داده ، مراقبت های لازم را در مورد مشتریان خود انجام نداده است.

مدیر عامل وست پک ، پیتر کینگ ، به دلیل ناکامی های بانک عذرخواهی کرد.

آقای کینگ گفت: “ما متعهد به رفع مشکلات هستیم تا اطمینان حاصل کنیم این اشتباهات دوباره تکرار نخواهند شد. این اولین اولویت من بود. ما همچنین محصولات مربوطه را تعطیل کردیم و در مورد کلیه معاملات تاریخی مربوطه گزارش دادیم.”

ادعاها

این حکم ، پس از تأیید دادگاه فدرال ، پس از جریمه 700 میلیون دلاری بانک مشترک المنافع در سال 2018 پس از آنکه AUSTRAC دستگاه های خودپرداز را بدون سپرده نقدی CBA یافت که به فروشندگان اسلحه و مواد مخدر اجازه پول شویی می دهد ، فراتر خواهد رفت.

بر اساس توافق با AUSTRAC ، Westpack همچنین اذعان کرد که در ثبت سوابق و نظارت بر خطرات ناشی از انتقال پول به استرالیا از طریق روابط بانکی خبرنگار خود ، از جمله موسسات در حوزه های قضایی بالاتر ، موفق نشده است.

Packer پیش از فروش 1.7 میلیارد دلاری پیش بینی های تاج مخفی را به مالکو ارسال کرد
بیشتر بخوان!

مدیر عامل Ostrak نیکول رز گفت: عدم موفقیت سیستمی وست پک در پیروی از قوانین مبارزه با پولشویی به این معنی است که Ostrak و آژانس های اجرای قانون اطلاعات مهم مورد نیاز برای حمایت از تحقیقات پلیس را از دست داده اند.

خانم رز گفت: “وظیفه ما این است که سیستم مالی را در برابر تأمین مالی جرایم جدی و تروریسم سخت تر کنیم و این مجازات نشان دهنده ماهیت جدی و سیستمی نافرمانی وست پک است.”

“اطمینان بیشتر”

پرونده بمبگذاری Ostrak علیه Westpack در نوامبر گذشته در دادگاه فدرال تشکیل شد و وام دهنده را کنار گذاشت. این امر به طور کامل منجر به کنار رفتن فرمانده برایان هرتزر و رئیس لیندسی مکسستاد شد و منجر به سه دادخواست دعوی طبقاتی توسط سهامداران شد.

وس كولسنيكف ، مدير عامل شركت مشاوره سهامداران ISS ، پيش بيني كرد كه سران بيشتري در بانك مي چرخند. تحرکاتی وجود دارد ، اما من فکر می کنم نکته بعدی این است که سهامداران انتظار گردش مالی در سطح هیئت مدیره را نیز دارند. “

بودجه باید مردم را وادار به کار دوباره کند
بیشتر بخوان!

وی گفت: “این مدیران به ویژه مقدار زیادی پول و پاداش های كلان دریافت می كنند.” “به نظر می رسد دیگر بهانه” همه اینها پیچیده است “کار نمی کند.”

آقای کینگ قرار بود امسال از وست پک بازنشسته شود اما در عوض آقای هرزر را بر عهده گرفت و در آوریل رسماً به عنوان مدیرعامل منصوب شد

پیتر کینگ ، مدیرعامل Westpack گفت: “ما متعهد هستیم که مشکلات را رفع کنیم تا اطمینان حاصل شود که این اشتباهات دیگر تکرار نمی شوند. این اولین اولویت من بود.”اعتبار:لویی دیویس

Westpac یافته های تحقیق خود را در مورد نقض انطباق در ماه ژوئن منتشر کرد ، با دو تحقیق عمده شکست های فن آوری ، قضاوت های غلط در مدیریت و سیستم های ضعیف را مسئول نقض دانست.

قضیه PrEP در تناسبات حماسی
بیشتر بخوان!

آقای کینگ گفت Westpack در حال اقدام برای رسیدگی به “مناطقی است که ما در آن شکست خورده ایم” و متعهد به اجرای تمام توصیه های مطرح شده در بررسی خود است.

ادعاها

“ما توانایی جرم مالی خود را تقویت می کنیم. ما نقش مهمی را که Westpack باید در محافظت از یکپارچگی سیستم مالی ایفا کند ، تشخیص می دهیم.”

این بانک حدود 200 كارمند دیگر را كه در شناسایی جرایم مالی كار می كنند استخدام كرده و یك سمت ارشد جدید در گروه ایجاد كرده است كه مسئول مستقیم ارتقا capacity ظرفیت جرایم مالی است.

پرونده Ostrak علیه Westpack معطوف به عدم تحقق دستورالعمل های انتقال بین المللی پول (IFTI) توسط بانک بود – فرم هایی با شش اطلاعات مهم در مورد ورود و خروج کشور – در دوره 10 روزه مأموریت. علت اصلی این خرابی ها می توان به استفاده از آن در پلتفرم انتقال به تازگی تکمیل شده ، Litepay اشاره کرد که ارزان تر از استاندارد صنعت بود.

صفحه تعاملی: ماجراهای ثروتمندان و قابل انتشار
بیشتر بخوان!

وست پک 900 میلیون دلار برای پوشش حکم پیش بینی شده در ماه آوریل اختصاص داده است. همچنین 160 میلیون دلار برای بهبود فناوری خود و کمک به خیریه هایی که برای از بین بردن استثمار کودکان کار می کنند ، اختصاص داده است.

از آقای کینگ س asال شد که آیا این مبلغ 900 میلیون دلار در جلسه کمیته پارلمانی در 11 سپتامبر توسط اندرو لی نماینده مجلس کارگر کافی است

دکتر لی روز پنجشنبه گفت: “تنها نکته تعجب آور در مورد جریمه این است که وست پک از آن تعجب کرده است.”

وی گفت: “به نفع سهامداران Westpak و جامعه گسترده تر است که بانک به این امر اضافه شود.”

آقای کالسنیکف گفت که این جریمه ضربه بزرگی برای سهامداران Westpack است.

“بانک به سهامداران رسیده است [$1.3] آقای کولسنیکف گفت: “میلیارد دلار – در پایان روز این چیزی است که باید به خاطر سپرده شود – در آنچه احتمالاً نباید اتفاق می افتاد.”

قیمت سهام Westpack در ظهر روز پنجشنبه نیم درصد کاهش یافت ، در حالی که شاخص ASX / 200 0.8 درصد افت داشت.

ناتان زایا ، تحلیلگر مورنینگ استار گفت که علی رغم مبلغ جریمه خوب ، با انتظارات بازار مطابقت دارد.

وی گفت: “این عظیم است ، بزرگترین جریمه تاریخ است ، رقمی است که نظر مردم را جلب می کند ، اما در بازار کاملا قابل پیش بینی است.” “اختلاف چند صد کلمه ای در برنامه یک بانک با سرمایه 60 میلیارد دلاری بازار که سالانه میلیاردها سود ایجاد می کند ، در واقع تاثیری در ارزیابی ما برای بانک ندارد.”

وی گفت: سرمایه گذاران امیدوارند که Westpack بتواند پیش برود. “این بانک تغییرات زیادی ایجاد کرده است ، آنها برای سازگاری سرمایه گذاری زیادی کرده اند. این آخرین پاسخ برای بستر این فصل است.”

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/l9JfV
clck.ru/R6C8p
u.nu/al6-f
ulvis.net/3Ij

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *