جیمی کاکس آسیب دیده از کریکت به عنوان مدیر فوتبال به سنت کیلدا پیوست


“ساختن یک تیم جوان فکر می کنم جایی است که می توانم به بهترین شکل از مجموعه مهارت های خود استفاده کنم ، بنابراین آمدن و فرصت ایجاد تیم جوان بسیار مهیج است – من واقعاً احساس افتخار می کنم که اینجا هستم.”

سنت كیلدا ، كه در سال 2014 در پایین نردبان به پایان رسید ، پنجمین تیم جوان بازی در AFL را پشت سر GWS ، Gold Coast ، Bulldogs و Brisbane دارد.

کاکس از 18 سال سابقه کار درجه یک در استرالیا و انگلیس لذت برد و 18،614 پرواز برتر را برای تاسمانیا و سامرست انجام داد.

پس از بازنشستگی او نقش اداری سطح بالا را در موسسه ورزش استرالیا با یک دوره پنج ساله در هیئت انتخابات استرالیا ترکیب کرد. در اواسط آن دوره ، 45 ساله AIS را ترک کرد تا عملکرد بالای SA را بررسی کند.

نقش کاکس به مدت شش سال در این نقش در ماه مه به دنبال تحقیقات کریکت استرالیا در مورد نقض قرارداد توسط آدلاید استریکرز که کاکس نیز مسئول آن است ، ناگهان پایان یافت.

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!

واحد یکپارچگی تازه تأسیس در CA شبهات را آزمایش کرده است که تیم های BBL در مذاکره با بازیکنان ، حتی آنها که در تیم خود بودند ، بین 7 فوریه و 19 مه تحریم رسمی را برآورده نکرده اند.

پس از اینکه CA یافته های پیش نویس خود را به SA ارائه داد ، که نشان می داد کاکس در حال بحث در مورد تمدید قرارداد Juno Dean و امضای برد Hodge و Kiron Pollard است ، SACA Peter کاکس را برکنار کرد. منطق SACA این بود که کاکس “طبق رویه های داخلی انجمن و انتظارات از عدم اعلام مذاکرات مربوط به استخدام انجام شده توسط آن انجمن را برآورده نمی کند.”

SACA به دلیل تخلف 50،000 دلار جریمه شد (20،000 دلار به مدت سه سال به حالت تعلیق درآمد) و کار کاکس از کار با اعتصاب کنندگان – اما فقط مهاجمان – در طول فصل پیش رو BBL منع شد.

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

به دنبال اخراج ، انجمن کاریکاتورهای استرالیا خواستار عفو شد ، زیرا معتقد بود که اقداماتی که کاکس به دلیل کار اخراج شده بود ، در طول مسابقات زیاد بود.

پاول مارش ، مدیر عامل وقت ACA به ESPNcricinfo گفت: “در BBL فرهنگی ایجاد شده است كه بازی در خارج از این قوانین نامزدی مشكلی نیست.”

“تیم ها از سال اول این کار را انجام می دهند و هیچ کاری در این مورد انجام نمی شود و همه آن را می دانند. فقط باید به اولین روز نامزدی نگاه کرد ، نیمی از قرارداد اعلام شد. چگونه این اتفاق افتاد اگر قبلا در بحث نبوده و حداقل قبل از روز دوره نامزدی به توافق شفاهی رسیده اید؟

“همه می دانند که این اتفاق می افتد. بنابراین آنچه که باید اتفاق بیفتد ، معتقدم ، یک دوره عفو است بنابراین ما بیرون می رویم و می گوییم” همه از لباس های شسته شده شما جلوتر می روند و می گویند آنچه در سه سال اول اتفاق افتاده است. “همه چیز را روی میز می گذاریم و با یک تخته سنگ تمیز شروع می کنیم. “ممکن است تیم ها از حرکت رو به جلو خوشحال باشند ، اما از این مرحله به بعد فرهنگ باید به مکانی برود که همه طبق قوانین بازی کنند.”

Apple iPhone 12 5G فاش شد
بیشتر بخوان!

گفته می شود که سو Mars ظن مارش در مورد تخلفات مکرر در ماه سپتامبر تأیید شد ، زمانی که سه گروه دیگر جریمه شدند: هوبارت (20000 دلار) به دلیل دو مورد تخلف و هر یک مورد تخلف برای بریزبن (10 هزار دلار) و سیدنی سیکسرز (10 هزار دلار). در نتیجه تحقیقات بعدی هیچ رهبر تیمی مجازات نشد.

کاکس ، که به عنوان مفسر خبره آزمون اول توسط رادیوی ABC جذب شد ، در مورد اخراج خود که به سختی در محافل کریکت به نظر می رسد ، بسیار علنی صحبت نکرد. در ماه سپتامبر ، او به “تبلیغ کننده” آدلاید گفت که علاقه مند است “بتواند حرکت کند”.

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

کاکس گفت: “من باید درک می کردم که جوان هستم ، باید کار دیگری پیدا می کردم. غرق شدن هیچ معنی نداشت. باید خودم را غبارروبی می کردم ، واقعیتی برای مقابله وجود داشت.” “من با مردم صحبت كردم و فهمیدم كه این اتفاق می افتد. حمایت خانواده ، مردم شگفت انگیز بود. من سعی می كنم نظم و ترتیب زندگی خود را ایجاد كنم. امیدوارم كه دیگر هرگز مجبور نباشم به این موضوع فكر كنم.”

روز سه شنبه ، کاکس گفت که شروع کار پس از نمایش های خود با SACA خوب است.

وی گفت: “برای من فرصت بعدی من واقعاً برایم مهم بود بنابراین از این فرصت سپاسگزارم.”

دهه ها بازی را به فن آوری ابتکاری بیاورید
بیشتر بخوان!

کاکس که از شش سال و نیم گذشته در آدلاید زندگی کرده است ، همکاری با مقدسین را از 12 ژانویه آغاز می کند.

در حالی که کاکس هرگز در فوتبال کار نکرده است ، گفته می شود که او حتی بیشتر از کریکت از این ورزش لذت می برد.

جای خالی سنت کیلدا در نتیجه بازسازی صورت گرفت که شامل برکناری رئیس فوتبال کریس پلاچن در ماه اکتبر و به دنبال آن “جستجوی جامع و جامع” برای عملکرد فوتبال بود ، به گفته مت فینیس ، مدیر عامل سنت کیلدا.

فینیاس از انتصاب کاکس بسیار هیجان زده بود و اطمینان داشت که “فرهنگ عملکرد بالا” باشگاه را با موفقیت توسعه می دهد.

بیشتر در ورزش تماشا می شود

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/GGudl
clck.ru/R62YW


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/Not

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *