حالت های Mighty Vehicle به لطف Call of Duty: Black Ops Cold War یک ماشین خواب مستقیم جنگ سرد را با “حالت ارسال کامل” ایجاد می کنند


این هفته آخرین عنوان در حق رای دادن کهنه کار COD منتشر شد. Call of Duty: Black Ops Cold War در همه سیستم عامل ها ، از جمله نسل بعدی Xbox Series X و PS5 موجود است.

Mighty Car Mods یکی از کانال های مورد علاقه من در یوتیوب ، یکی از معتدل ترین اتومبیل های دهه 80 را یکی از بزرگترین ساخته های خود تاکنون کرده است – خواب نهایی جنگ سرد: “BLACK CH-OPS”.

تسلا با 5٪ معدنچیان لیتیم Piedmontese قرارداد 5 ساله امضا کرد
بیشتر بخوان!

در قلب او ، Call of Duty: Black Ops Cold War با فریب ، عمل و ارتعاشات مربوط به دهه 80 ، با تأکید بر وسایل نقلیه ای که مانند گذشته نیستند ، سر و کار دارد. این ایده عالی برای ایجاد یک ماشین مخفیکاری است که دارای ویژگی ها و موقعیت هایی است که می تواند توسط همه گزینه های سیاه موجود در زمینه مورد استفاده قرار گیرد.

این ماشین از زندگی واقعی RC-XD گرفته تا “حالت ارسال کامل” مجهز به همه چیزهایی است که شما برای جمع آوری عقل تاکتیکی بر روی نیروهای دشمن و ناپدید شدن دوباره در سایه ها نیاز دارید. در دنیای جاسوسی جنگ سرد ، جایی که هیچ چیز مانند آنچه که به نظر می رسد ، نیست ، BLACK CH-OPS یک سفر عالی برای به دردسر انداختن و خلاص شدن از آن است.

تمشک تمشک چگونه زندگی ما را آسان می کند
بیشتر بخوان!

حنجره های بسیار هوای مطبوع ، بلر جوسلین (معروف به MOOG) و مارتین “ماتی” از هلند ، همچنین یک ماشین RC مخفی برای پخش رول عکاس ایجاد می کنند ، متأسفانه پس از مدت کوتاهی از تصرف برخی از پیراشکی های شنی ، این دنیا مدت زیادی نیست.

حالت های عالی اتومبیل را برای ایجاد ماشین خواب مخفی در اینجا شروع کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=ZxjJO38lfew

https://www.youtube.com/watch؟v=FPPK_55UBl0

Call of Duty: Black Ops Cold War اکنون در همه سیستم عامل ها در دسترس است: https://www.callofduty.com/blackopscoldwar

NAB برای ارائه یک رفع اشکال برای امنیت سایبری با Bugcrowd همکاری می کند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/k7teo
ulvis.net/hX1u

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *