حرکت دولت موریسون به قوانین وام زباله های زباله در دوران رکود اقتصادی دستورالعمل فاجعه است


در قلب این واکنش ، به رهبری خزانه دار Josh Friedenberg ، ایدئولوژی تخلیه یک هشدار ، یا احتیاط از خریدار وجود دارد. این اعتقاد وجود دارد که تنظیم لمس سبک بهترین عملکرد را دارد و بانک ها و غیربانک ها اقدامات صحیحی را انجام می دهند و مشتری را از انجام این کار مطمئن می کند.

اما این قوانین حمایت از اعتبار به دلایلی وضع شد: بحران مالی جهانی. وام های غیرمسئولانه نقش گسترده ای در بحران بدهی های زیرمجموعه ای که اقتصاد را از هم پاشید ، داشته اند.

جاش فریدنبرگ خزانه داراعتبار:الکس الینگهاوزن

آنها همچنین در حباب دارایی در شهرهای استرالیا و در اعتیاد به بدهی در این کشور نقش داشتند.

سالها تلاش شده است تا آنها را سیراب کنیم. اکنون ، در کسوت این که کاهش جریان های اعتباری باعث تحریک اقتصاد می شود ، این امر را دارند.

ادعاها

جای تعجب نیست که سهام این بانک در ASX افزایش یافت. این نه تنها باعث افزایش رشد اعتبار می شود ، بلکه به دلیل جزئیات کمتر مورد نیاز در مورد هزینه ها و درآمد ، هزینه ها را نیز کاهش می دهد.

هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی
بیشتر بخوان!

تحلیلگران اکنون مشغول گردش پیش بینی درآمد خود هستند تا بتوانند افزایش احتمالی رشد اعتبار را که به حدود 3 درصد آب نیاز دارد ، در نظر بگیرند.

ممکن است تزریق اعتبار به تحولات ملک و افزایش قیمت آپارتمان یک راه حل سریع به نظر برسد ، اما انجام این کار در دوران رکود اقتصادی هنگامی که بسیاری از مردم ناامید از پول هستند می تواند دستورالعمل فاجعه باشد.

از زمان اعلام این خبر ، کمیسیون سلطنتی در مورد تغییرات بسیار زیاد پاندول وام دهی مسئولانه صحبت کرده و از بانک ها خواسته است که به قوانین مربوط به وام های مسئولانه پایبند باشند.

ممکن است چنین باشد ، اما اعلامیه روز پنجشنبه آن را در جهت مخالف بسیار دور خواهد کرد.

کمیسیون سلطنتی از زمانی که بانکها با وامهای غیرمسئول از بین رفتند ، رفتارهای نادرست خود را به لیتوانیایی ها تأکید کرد.

قضیه PrEP در تناسبات حماسی
بیشتر بخوان!
کارولین فلانگان ، یک بازنشسته نابینا ، پس از بی خانمانی به دلیل وام Westpack ، در کمیسیون بانکداری سلطنتی حاضر شد.

کارولین فلاناگان ، یک بازنشسته نابینا ، پس از بی خانمانی به دلیل وام Westpack ، در کمیته بانکداری سلطنتی ظاهر شد. اعتبار:الکا استفاده می کند

در آنجا کارولین فلاناگان ، زنی 67 ساله با مزایای معلولیت بود که به عنوان شاهد در دور سوم جلسه کمیسیون سلطنتی در ملبورن ظاهر شد. او ضامن وام بانکی بود که از طرف دخترش گرفت. او به دلیل نابینایی قادر به خواندن و نوشتن نبود و به دلیل سرطان در صحبت کردن مشکل داشت ، از دست دادن حافظه و سایر مشکلات پزشکی رنج می برد. بسیاری از جزئیات از مستندات خارج شد.

وست پک پس از به خطر افتادن دخترش سعی کرد خانه فلاناگان را به خانه خود ببرد ، اما به لطف کمک های حقوقی که برای کمک به او وارد شده بود ، توانست از پس مخرب آن برآید.

تاج قبل از فروش 1.7 میلیارد دلار سهام ، به Packer پیش بینی سود مخفی کرد
بیشتر بخوان!

کمیسیون سلطنتی همچنین به موضوع دلالان وام مسکن پرداخت ، که توسط کمیسیون ها هدایت می شود ، وام گیرندگان را برای گرفتن وام های بزرگتر از توان خود تحت فشار قرار می دهد تا کمیسیون های خود را تقویت کند. در برخی موارد تقلب صورت گرفت.

وام های موذی ورودی نیز وجود داشت که در آن اهداف فروش به کارمندان بانک داده می شد ، برخی از آنها رفتارهای مجرمانه را تشویق می کرد ، از جمله مدیران شعب NAB که به عنوان بخشی از حلقه رشوه ادعا می شدند پاکت های سفید پر از پول نقد را گرفتند ، که شامل کارمندان بانک فروش وام بر اساس اسناد جعلی بود.

اکنون محدودیت ها اعمال شده است ، افراد بیشتری که از پرداخت بدهی خود ناامید می شوند حفره های عمیق تری نیز ایجاد خواهند کرد.

اعمال غیراخلاقی ادامه دارد. هنری دلفین را در نظر بگیرید که سه سال دیگر به وی پرداخت می شود تا ده ها هزار دلار بدهی خود را که طی هفت سال گذشته جمع کرده است ، از جمله وام های شخصی و کارت های اعتباری با CBA ، ANZ ، NAB و HSBC پرداخت کند.

دادگاه اظهار داشت ، سرمایه گذاران بی گناه مادوف باید سود Ponzi را بازگردانند
بیشتر بخوان!

دلفین در یک کارخانه کار می کرد اما درآمدش ثابت نبود. وی از سال 2011 شروع به افزایش بدهی ها کرد و با گرفتن وام های اضافی برای پرداخت آن ، تعمیق و تعمیق بخشید. دلفین می گوید: “برخی از وام ها ناخواسته بود.”

او می گوید: “من به پول احتیاج داشتم و یکی از موسسات داده هایی را اختراع کرد تا پول را به من قرض دهد.” “کمیسیون های پنهانی وجود داشت که واقعاً صدمه دید.”

ادعاها

دلفین می گوید که بیشتر حقوق وی همچنان به پرداخت سود پرداخت کرده است. او سرانجام وقتی بدهی اش به 66000 دلار رسید به یک مرکز حقوق مصرف کننده مراجعه کرد. CALC ، پس از بررسی مدارک ، اعلام کرد که دریافت که طلبکاران Dolphin برآورد خود را بر اساس اطلاعات ناقص بنا کرده اند. در بعضی موارد هزینه های زندگی دلفین دست کم گرفته نشده و در همه موارد قرارداد اعتباری موجود وی اصلاً در نظر گرفته نشده است.

کلیه فعالیتهای لیزینگ و فروش در سیدنی و اطراف آن
بیشتر بخوان!

طلبکاران دلفین سرانجام پذیرفتند که از سود و هزینه های حساب های وی صرف نظر کرده و آنهایی را که قبلاً پرداخت شده بود پس دهند. در یک مورد ، این بانک 1000 دلار به دلفین بدهکار بود.

اکنون محدودیت ها کاهش یافته است ، هر روز افراد بیشتری که از پرداخت بدهی خود مسترد هستند ، افراد حتی عمیق تری را نیز در خود فرو می برند.

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/L4CSC
clck.ru/R5qav
u.nu/wh444
ulvis.net/n6W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *