خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید


فقط رانندگی در اطراف یک انفجار است و کاراته هیچ مشکلی برای نفوذ به کف چوب ، کاشی ، لینو یا فرش ندارد ، اگرچه من آن را امتحان نمی کنم. هنگامی که مستقیماً به کارت نگاه می کنید ، ممکن است یک دایره چرخش نسبتاً گسترده مشاهده کنید و این که در بازی صحیح نمی توانید به همان اندازه که می توانید رانش جانبی داشته باشید ، اما در حال حاضر نیز بسیار خوب به نظر می رسد و بازی می کند.

من مخصوصاً دوست دارم که ماریو یا لوئیجی با حداکثر سرعت کلاه خود را بگیرند یا اگر چیزی را بزنید یا از کنار معلم عبور کنید در حال بحث و گریه هستند و بازی دارای همه رابط های نرم و صاف و موسیقی جذاب ماریو کارت اصلی است.

این بازی همچنین شامل همه مواردی است که برای راه اندازی محافل در خانه خود نیاز دارید. می توانید به همان اندازه که می خواهید خلاق باشید ، اتاق خواب خود را کاملاً تمیز کنید یا از وسایل خانه به عنوان موانع و آوار استفاده کنید. من در تهیه دوره هایی که زیر مبل ، بین اتاق یا بیش از سطح شیب دار و پل های موقت قرار دارند مشکلی ندارم. حتی در یک اتاق کوچک می توانید از حلقه ها یا هشت شکل استفاده کنید تا یک طول مناسب داشته باشید.

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

چهار دروازه مقوایی وجود دارد که باید آنها را در کل دایره خود قرار دهید ، جایی که این نرم افزار به عنوان لنگر برای اتصال دنیای واقعی به بازی در بازی عمل می کند ، و همچنین شما دو علامت فلش خواهید داشت که در بازی به نظر می رسد مانند نئون های چشمک زن است. بعد از تمام شدن ، به آرامی در حلقه خود حرکت می کنید تا مسیر را مشخص کنید ، و بازی آن را با سکه ها ، تعداد زیادی از اقلام و سایر قطعات مجازی پر می کند.

گاری ها آنقدر سخت هستند که می توانند در سرعت بالا تأثیر بگذارند و من از هر بار دو ساعت بازی بیرون می کشم.

همانطور که در ماریو کارت معمول است ، در اینجا وضعیت اصلی یک گرندپری است که در آن شما می توانید در یک مسابقه موضوعی شرکت کنید ، با بازی تزریق رقیبان رقیب ، شکوفایی بصری و خطرات موازی با کارت فیزیکی برای تقویت توهم. به عنوان مثال وقتی در یک بازی تقویت می کنید ، کارت شما واقعاً تسریع می شود و اگر پوسته قرمز به شما ضربه بزند ، متوقف می شود.

سه گوشی جدید عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!

برخی از عناصر چشمگیر شامل طوفان گرد و غبار است که در یک سطح فوران می کند و باعث می شود کارت شما به پهلو رانده شود و یک جیب زنجیری که به کارت شما متصل می شود تا آن را به طور متناوب در جهات مختلف بکشد. چنین خطراتی می تواند به راحتی باعث شود که مسیر را ترک کنید تا روی پایه صندلی یا قاب درب سقوط کند ، اما این نرم افزار به اندازه کافی هوشمند است که در صورت از دست دادن دروازه یا نیاز به انتقال فیزیکی کارت به داخل مسیر ، بازیابی می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=BZQDXaPGWoc

مسابقه به شما امتیاز می دهد که گزینه های سفارشی سازی ، از جمله کالسکه و کالسکه را باز می کند. با گذشت زمان سرعت بالاتری نیز خواهید داشت ، اما اگرچه 150 سی سی چالش پیدا کردم ، اما به سختی توانستم 200 سی سی را کنترل کنم. در کف کاراته من در اولین پیچ از کنترل خارج شد.

سه گوشی جدید عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!

وقتی نوبت به یک بازی رقابتی می رسد ، کارت ها می توانند یکدیگر را شناسایی کنند بنابراین شما می توانید تا چهار نفر از آنها را در مسابقه بدست آورید ، اما هر بازیکن به کارت و سوئیچ نینتندو خود احتیاج دارد و البته باید در همان مکان فیزیکی باشد. من نمی توانم این وضعیت را بررسی کنم.

اگر وقت ، فضا و مواد دارید می توانید با طراحی دوره شروع به کار کنید.  اما با بندهای کوچک و پیچیده بسیار عالی کار می کند.

اگر وقت ، فضا و مواد دارید می توانید با طراحی دوره شروع به کار کنید. اما با بندهای کوچک و پیچیده بسیار عالی کار می کند.

یک گزینه زمان وجود دارد که در آن شما یک دوره را به همان سرعتی که می توانید برنده می شوید و سپس کنترل ها را به دوستی می دهید ، که زمان شما را به عنوان یک حریف فانتوم در مسیر نشان می دهد. برای یک مسافرت خانوادگی با تکنولوژی پایین می توانید از نظر جسمی درگیر شوید. کودک سه ساله من واقعاً لذت می برد که حیوانات پر شده خود را به موانعی نژادی تبدیل کند که باید از آنها جلوگیری کنیم.

توافق نامه ای بین اپل و گوگل که شبکه را کنترل می کند ، با طرح دعوی در ایالات متحده تهدید می شود
بیشتر بخوان!

وقتی همه چیز خوب کار می کند ماریو کارت زنده این کاملا جادویی است ، اما کشف محدودیت های فنی خیلی زیاد طول نمی کشد. این سیستم برای ارائه به روزرسانی ویدئو به Wi-Fi منزل شما متکی است ، بنابراین حتی اگر سرعت اینترنت شما مهم نیست ، اگر از نقطه سیاه عبور کنید یا کسی Netflix را جریان دهد ، سیگنال ممکن است خراب شود. اگر از سوئیچ خیلی دور شوید ، معامله مشابهی انجام می دهید. برخی از خطرات و عناصر موجود در بازی می توانند کاملاً گیج کننده باشند ، بنابراین یک فیلم ویدیویی باعث ناامیدی می شود.

ادعاها

چیدمان دوره نیز می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد. اگر مسیر در یک اتاق باشد و هر دروازه از قبل کاملاً برای کارتینگ قابل مشاهده باشد ، شرایط پایدارتر است. این سیستم به اندازه کافی هوشمند است که می تواند آرایه های بزرگتر و پیچیده تری را توضیح دهد ، و حتی اگر در دروازه غوطه ور شوید و آن را به اطراف حرکت دهید ، اغلب به روز می شود ، اما من دریافته ام که هرچه فاصله بین دروازه ها بیشتر باشد ، احتمال اشتباه شدن اوضاع بیشتر خواهد بود. این امر به ویژه اگر بخواهید از حالت کمکی فرمان استفاده کنید ، این امر بسیار مهم است که به سوارکاران باتجربه کمتر اجازه می دهد فقط با نگه داشتن شتاب دهنده در حالی که کارت کارت خود را اداره می کند ، بازی کنند. این خوب کار می کند ، تا اینکه چیزی تغییر کند و بازی فکر کند مسیر از طریق دیوار هدایت می شود.

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

اما همه اینها را می توانید یاد بگیرید که کاهش دهید. شخصاً بزرگترین مانع صرفاً زمان و فضای لازم برای بازی در مقایسه با یک بازی سنتی ماریو کارت بود. شما می توانید کارت را بدون هیچ گونه تنظیمات به دور خانه بچرخانید ، اما استفاده از اهداف خود و ایجاد یک آهنگ هر زمان که بخواهید بازی Grand Prix را انجام دهید می تواند وقت گیر باشد ، که ممکن است در برخی از خانواده ها آن را آخر هفته کند. فعالیت به جای بازی سریع.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/fWHa
clck.ru/RY3ew


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/3eIl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *