خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید


فقط رانندگی در اطراف یک انفجار است و کاراته هیچ مشکلی برای نفوذ به کف چوب ، کاشی ، لینو یا فرش ندارد ، هرچند که من آن را امتحان نمی کنم. هنگامی که مستقیماً به کارت نگاه می کنید ، ممکن است یک دایره چرخش نسبتاً گسترده مشاهده کنید و این که در بازی صحیح نمی توانید به همان اندازه که می توانید رانش جانبی داشته باشید ، اما در حال حاضر نیز بسیار خوب به نظر می رسد و بازی می کند.

من مخصوصاً دوست دارم که ماریو یا لوئیجی با حداکثر سرعت کلاه خود را بگیرند یا اگر چیزی را بزنید یا از کنار معلم عبور کنید در حال بحث و گریه هستند و بازی دارای رابط کاربری نرم و موسیقی جذاب Mario Kart است.

این بازی همچنین شامل همه مواردی است که شما برای راه اندازی محافل در خانه خود نیاز دارید. می توانید به همان اندازه که می خواهید خلاق باشید ، اتاق خواب خود را کاملاً تمیز کنید یا از وسایل خانه به عنوان موانع و آوار استفاده کنید. من در تهیه دوره هایی که زیر مبل ، بین اتاق یا بیش از سطح شیب دار و پل های موقت قرار دارند مشکلی ندارم. حتی در یک اتاق کوچک می توانید از حلقه ها یا هشت شکل استفاده کنید تا یک طول مناسب داشته باشید.

نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید
بیشتر بخوان!

چهار دروازه مقوایی وجود دارد که باید آنها را در اطراف دایره خود قرار دهید ، جایی که این نرم افزار به عنوان لنگر برای اتصال دنیای واقعی به بازی در بازی عمل می کند ، و همچنین شما دو علامت فلش خواهید داشت که در بازی به نظر می رسد مانند نئون های چشمک زن است. پس از اتمام کار ، شما به آرامی در حلقه خود حرکت می کنید تا آهنگ را علامت گذاری کنید ، و بازی آن را با سکه ها ، تعداد زیادی از اقلام و سایر قطعات مجازی پر می کند.

گاری ها آنقدر سخت هستند که می توانند با سرعت زیاد برخورد کنند و من از هر بار دو ساعت بازی صرف کردم.

همانطور که در ماریو کارت معمولی ، در اینجا وضعیت اصلی Grand Prix است ، جایی که شما در یک مسابقه موضوعی شرکت می کنید ، جایی که این بازی به سواران رقیب ، شکوفه های بصری و خطرات تزریق می کند که به موازات کارت فیزیکی کار می کنند تا توهم را تقویت کنند. به عنوان مثال هنگامی که در یک بازی تقویت می کنید ، کارت شما واقعاً تسریع می شود و اگر پوسته قرمز به شما ضربه بزند ، متوقف می شود.

دهه ها بازی را به فن آوری ابتکاری بیاورید
بیشتر بخوان!

برخی از عناصر چشمگیر شامل طوفان گرد و غبار است که در یک سطح فوران می کند و باعث می شود کارت شما به پهلو رانده شود و یک جیب زنجیره ای که به کارت شما متصل می شود تا آن را بی جهت در جهات مختلف بکشد. چنین خطراتی می تواند به راحتی باعث شود که مسیر را ترک کنید تا روی پایه صندلی یا قاب درب سقوط کند ، اما این نرم افزار به اندازه کافی هوشمند است که در صورت از دست دادن دروازه یا نیاز به انتقال فیزیکی کارت به داخل مسیر ، بازیابی می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=BZQDXaPGWoc

مسابقه به شما امتیاز می دهد که گزینه های سفارشی سازی ، از جمله کالسکه و کالسکه را باز می کند. با گذشت زمان سرعت بالاتری نیز خواهید داشت ، اما اگرچه 150 سی سی چالش پیدا کردم ، اما به سختی توانستم 200 سی سی را کنترل کنم. در کف کاراته من در اولین پیچ از کنترل خارج شد.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

وقتی نوبت به بازی رقابتی می رسد ، کارت ها می توانند یکدیگر را شناسایی کنند بنابراین در یک مسابقه می توانید حداکثر چهار نفر از آنها را بدست آورید ، اما هر بازیکن به کارت و سوییچ نینتندو خود احتیاج دارد و البته باید در همان مکان فیزیکی باشد. من نمی توانم این وضعیت را بررسی کنم.

اگر وقت ، فضا و مواد دارید می توانید با طراحی دوره شروع به کار کنید.  اما با مسیرهای کوچک و پیچیده بسیار عالی کار می کند.

اگر وقت ، فضا و مواد دارید می توانید با طراحی دوره شروع به کار کنید. اما با مسیرهای کوچک و پیچیده بسیار عالی کار می کند.

یک گزینه زمان وجود دارد که در آن شما یک دوره را به همان سرعتی که می توانید برنده شوید و سپس کنترل ها را به دوستی منتقل کنید ، که زمان شما را به عنوان یک حریف فانتوم در مسیر نشان می دهد. برای یک سفر خانوادگی با فناوری سبک ، می توانید از نظر جسمی درگیر شوید. کودک سه ساله من واقعاً لذت می برد که حیوانات پر شده خود را به موانعی نژادی تبدیل کند که باید از آنها جلوگیری کنیم.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

وقتی همه چیز خوب کار می کند ماریو کارت زنده مطمئناً جادویی است اما کشف محدودیت های فنی خیلی زیاد طول نمی کشد. این سیستم برای ارائه به روزرسانی ویدئو به Wi-Fi منزل شما متکی است ، بنابراین حتی اگر سرعت اینترنت شما مهم نیست ، اگر از نقطه سیاه عبور کنید یا کسی Netflix را جریان دهد ، سیگنال ممکن است خراب شود. اگر از سوئیچ خیلی دور شوید ، معامله مشابهی انجام می دهید برخی از خطرات و عناصر موجود در بازی می توانند کاملاً گیج کننده باشند ، بنابراین ویدئویی در معرض خطر باعث ناامیدی می شود.

ادعاها

چیدمان دوره نیز می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد. اگر پیست در یک اتاق باشد و هر دروازه از قبل کاملاً برای کارتینگ قابل مشاهده باشد ، شرایط پایدارتر است. این سیستم به اندازه کافی هوشمند است که می تواند تنظیمات بزرگتر و پیچیده تری را توضیح دهد و حتی اگر در دروازه غوطه ور شوید و آن را حرکت دهید ، بیشتر اوقات به روز می شود ، اما من فهمیدم که هرچه فاصله بین دروازه ها بیشتر باشد ، احتمال اشتباه در کارها بیشتر است. این امر به ویژه اگر بخواهید از حالت کمکی فرمان استفاده کنید ، این امر بسیار مهم است که به سوارکاران باتجربه کمتر اجازه می دهد فقط با نگه داشتن شتاب دهنده در حالی که کارت به خودی خود هدایت می کند ، بازی کنند. این خوب کار می کند ، تا اینکه چیزی تغییر کند و بازی فکر کند مسیر از طریق دیوار هدایت می شود.

اپل برای اولین بار تخفیف های ساعت ، آیپد و خدمات را معرفی می کند
بیشتر بخوان!

اما همه اینها را می توانید یاد بگیرید که کاهش دهید. شخصاً بزرگترین مانع صرفاً زمان و فضای لازم برای بازی در مقایسه با یک بازی سنتی ماریو کارت بود. شما می توانید کارت را بدون هیچگونه تنظیماتی به دور خانه بچرخانید ، اما استفاده از اهداف خود و ایجاد یک آهنگ هر زمان که بخواهید گرندپری بازی کنید می تواند وقت گیر باشد ، که در برخی از خانوارها ممکن است آخر هفته باشد. فعالیت به جای بازی سریع.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/1kD8j
clck.ru/RaGKT
u.nu/gp6un
ulvis.net/6P8C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *