خدمات اشتراک دوچرخه الکترونیکی Zoomo مسیرهای جدیدی را برای مسافران استرالیایی راه اندازی می کند


استارتاپ استرالیایی Zoomo اشتراک جدید دوچرخه الکترونیکی را راه اندازی کرده است که راهی امن تر ، مقرون به صرفه تر و پایدارتر برای سفر به مسافران ارائه می دهد.

برخلاف سایر مدل های اشتراک دوچرخه ، Zoomo به مسافران اجازه می دهد دوچرخه های الکترونیکی خود را اجاره کرده و نگهداری کنند ، با این حال به مکانیک های واجد شرایط ، کمک جاده ای و بیمه به تعمیر و نگهداری معمول دسترسی دارد.

دوچرخه های الکترونیکی هوشمند Zoomo همچنین به جدیدترین فناوری از جمله قفل های الکترونیکی ، ردیابی GPS ، باتری های شارژ سریع ، سیستم های دزدگیر داخلی و … مجهز هستند.

در حالی که اسلورها روشهای پایدارتری را برای مسافرت پذیرفته و اتخاذ کرده اند ، هزینه اکثر دوچرخه های الکترونیکی موجود امروزه می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد که برای بسیاری از افراد در میانه طاعون یک سرمایه گذاری قابل توجه است.

بررسی: Yubico YubiKey 5C NFC
بیشتر بخوان!

مدل اشتراکی جدید Zoomo مانع ورود افرادی را که به دنبال یک گزینه ارزان قیمت سفر هستند کاهش می دهد.

قیمت اجاره از 29 دلار در هفته شروع می شود که معمولاً ارزان تر از متوسط ​​هزینه مترو در حمل و نقل عمومی هفتگی با حدود 40 دلار در هفته است. برای افرادی که قصد دور انداختن ماشین و رانندگی برای یک سواری تمیزتر و سبزتر را دارند ، این صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های خودرو در حدود 280 دلار در هفته دارد.

ایالات متحده آمریکا: نام این شهر یکی از مهمترین کشورهای جهان ایران است.
بیشتر بخوان!

به عنوان بخشی از این راه اندازی ، Zoomo همچنین اولین ماه رایگان را برای 100 مشترک اول ارائه می دهد.

با حساسیت بیشتر استرالیایی ها در مورد تأثیرات زیست محیطی ، دوچرخه های الکترونیکی در حال تبدیل شدن به گزینه ای گسترده برای اتومبیل ها و حمل و نقل عمومی هستند. در واقع ، دوچرخه های الکترونیکی فقط 22 گرم CO2 در هر کیلومتر از خود ساطع می کنند که کمتر از یک دهم ارزش یک ماشین در هر کیلومتر (271 گرم) است.

“با ساختن دوچرخه هایی که ماموریت ها سالها به آن اعتماد کرده اند ، ما خوشحالیم که همان سطح اطمینان ، دسترسی و مقرون به صرفه را برای استرالیایی های روزمره ارائه می دهیم.

ما واقعاً معتقدیم که وسیله ای ایمن و ایمن برای حمل و نقل باید برای همه قابل دسترسی باشد ، خصوصاً که COVID-19 هنوز بسیاری از افراد را از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بازمی دارد. اشتراک جدید مصرف کننده ما ، هنگامی که برای تابستان بیرون می رویم ، ماههای ایده آل برای دوچرخه سواری ، برای اسلورها راحت می توانند بدون شکستن بانک – یا تعریق – به راحتی به محل کار خود یا کافه محلی بروند.

دوچرخه های الکترونیکی آینده تحرک هستند. با تغییر عادات سفر استرالیا ، به زودی شاهد تعداد وسایل نقلیه الکتریکی سبک در جاده ها خواهیم بود تا اتومبیل ها. ما افتخار می کنیم که در این تغییر پیشگام باشیم.

گفت: مینا نادا ، مدیر عامل و بنیانگذار Zoomo.

بزرگترین صاحبخانه دفتر استرالیا ، دکسوس ، به اتاق می پرد

بزرگترین صاحب دفتر استرالیا ، دکسوس ، قرار است به مشتریان و افرادش کمک کند تا با خیال راحت به کار خود برگردند و با Zoomo همکاری کنند تا امکان کار ایمن را در COVID برای افرادی که از میدان استرالیا ، دروازه و خیابان یک مارگارت در سیدنی کار می کنند ، بررسی کنند.

نخست وزیر آمازون استرالیا 2020 2020 در واقع 66 ساعت طول می کشد
بیشتر بخوان!

به عنوان بخشی از آزمایش ، زومو تخفیف در اجاره دوچرخه الکترونیکی و خریدهای کامل و همچنین خدمات نامحدود را ارائه می دهد.

آزمایش Zoomo با اولویت ما برای حمایت از سلامتی و رفاه مردم و مشتریان سازگار است.

تقاضای روزافزونی برای گزینه های جایگزین سفر وجود دارد و این دوچرخه های الکترونیکی روشی ایمن و مقرون به صرفه برای رفت و آمد به مطب را ارائه می دهند. “

رئیس دفتر Dexus – مدیریت املاک و دارایی ، لورین لی

این پیشنهاد توسط شبکه ذخیره سازی دوچرخه و رختکن دوکسوس در ساختمانهای مرکز شهر سیدنی پشتیبانی می شود.

ACT Labour و Green ها با تخفیف در خودروهای الکتریکی ، 50 شارژر جدید ، وام های با بهره صفر برای ذخیره انرژی خورشیدی و باتری موافقت می کنند
بیشتر بخوان!

اوسی ها که در فروشگاه های NSW ، ویکتوریا و کوئینزلند و تحویل آنلاین منزل موجود است ، توانایی انتخاب مدل مناسب دوچرخه و لوازم جانبی را برای نیازهای خاص سفر خود خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد جدید مصرف کننده ، به وب سایت Zoomo مراجعه کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/vs8l6
ulvis.net/6GJf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *