خواستار تنظیم دقیقتر برق کارگران غیر مجاز برای جلوگیری از مرگ و میر است


ادعاها

آقای پالادینو گفت که مقررات بهتر و آموزش با کیفیت لازم است ، اما او می ترسد که تحریک اصلاحات به مرگ نیاز دارد. وی گفت که برای بهبود تنظیم تنظیم گاز در NSW در بیمارستان نوزادان به مرگ احتیاج داشت.

وی گفت: “چهل درصد از آتش سوزی های خانه ها برقی است. ما باید این س askال را مطرح کنیم که آیا کسی قبل از انجام هر کاری می میرد؟”

وی گفت كه ارائه دهندگان آموزش NSW حدود 13،250 دلار بودجه برای آموزش یك كارآموز برق دریافت كردند كه “در مقایسه با سایر كشورهایی كه 40 درصد بیشتر دریافت می كردند” “قیمت بسیار كمی” بود.

بازارها زنده ، جمعه ، 25 سپتامبر 2020
بیشتر بخوان!

جف لی وزیر آموزش فنی و آموزش عالی NSW گفت بیش از 45000 کارآموز از سال 2018 آموزش رایگان را آغاز کرده اند.

تام آملیوس ، مدیر کل انجمن ملی ارتباطات الکتریکی (NECA) گفت که برخی از ارائه دهندگان آموزش های حرفه ای گواهی سه را به برق اعطا کرده اند “شاید بدون سطح آزمایش آنها باید”. وی گفت NSW باید از ویکتوریا و استرالیای غربی پیروی کند ، که برای کسب مجوز به بررسی مستقل بیشتری نیاز دارند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

کوین اندرسون ، سخنگوی NSW برای تنظیم و نوآوری بهتر گفت که امکانات برق “به خوبی تنظیم شده است”.

وی گفت: “تجارت منصفانه در قبال تحریم ها و اعمال جریمه به جای حداکثر 22،000 دلار برای هر نفر یا 110،000 $ برای هر شرکتی که کارهای غیرمجاز انجام می دهد ، دریغ نخواهد کرد.”

این اداره گفت که 72 افسر ساختمان دارد ، از جمله 24 محقق که سازگاری را بررسی می کنند. سه برقکار واجد شرایط. 69،395 متخصص برق در NSW مجاز هستند.

هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی
بیشتر بخوان!

مشاور فنی NECA ، گرانت مورهاوس ، گفت که اگرچه مجازات های سنگینی ممکن است اعمال شود ، اما مقررات کمی در مورد کار برق برای اجرای جریمه های نقض قانون وجود دارد.

وی گفت: “با سه بازرس برق در سراسر NSW ، اتفاق زیادی نمی افتد. بدون تعادل کمی قرعه کشی است.”

“هیچ چیز تغییر نخواهد کرد مگر اینکه مرگ باشد.”

Fair Trade نامه ای را در تاریخ 1 مارس سال گذشته به تاجر ارسال كرد و در آن هشدار داد كه به دلیل مجوز نگرفتن با جریمه روبرو می شود ، اما سازمان تنظیم مقررات “پیشنهاد نمی كند اقدامات بیشتری در این مرحله انجام دهد”.

ایالات متحده ممکن است اشتباهات خود را در سال 2009 تکرار کند
بیشتر بخوان!

جاستین پیج ، دبیر اتحادیه برق و شعبه ACT NSW گفت که این پاسخ نامطلوب است.

وی گفت: “مردم هر روز هزینه هایی را پرداخت می كنند كه” جرقه های جعلی “به كارشان روی آورده و زندگی خود را به خطر می اندازند. دولت از این مسئله آگاه است ، اما تاكنون خطرات را نادیده می گیرد.

اتحادیه در ارائه بودجه آینده دولت ، هشدار داد که استفاده از پیمانکاران غیرمجاز به درستی تنظیم و نظارت نشده است ، از جمله در پروژه های بزرگ زیربنایی. وی نمونه هایی از تبلیغات برای پیمانکاران بدون مجوز را در اختیار کمیته پارلمان NSW قرار داد.

ارتقا N NBN یک برگرداندن نیست ، بلکه یک حرکت رو به جلو است
بیشتر بخوان!

شماره های صبح و عصر ما را دریافت کنید

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UCP8t
clck.ru/Rd8Zn
u.nu/hc9tg
ulvis.net/46Bg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *