دامنه محصولات جدید و گسترده آمازون شامل اکو شو است که شما را دنبال می کند


امروز آمازون مجموعه ای از محصولات سخت افزاری جدید را منتشر کرد. این موارد از یک نمایشگر اکو جدید با یک نمایشگر که در هنگام تماس های ویدیویی شما را دنبال می کند ، گرفته تا یک نقطه پژواک کروی جدید با ساعت داخلی متغیر هستند.

این دستگاه های جدید و به روز شده از آمازون محصولات عالی اینترنت اشیا را که قبلاً عالی بوده اند می گیرند و آنها را به رویدادهای بهتر تبدیل می کنند.

Telstra اکنون دارای 2000 سایت 5G است ، 40٪ از جمعیت تحت پوشش ، آماده آیفون 12 هستند
بیشتر بخوان!

یک اکو شو کاملاً جدید 10

نمایش جدید اکو دارای یک مانیتور 10.1 در HD بر روی محوری است که امکان چرخش با حرکت شما را فراهم می کند. کاربردی ترین کاربرد این است که وقتی در حین کنفرانس ویدیویی می چرخید ، نیازی نیست که به خارج از قاب اسلاید کنید ، در عوض صفحه می تواند از مکان جدید شما قابل مشاهده باشد.

در ظاهر ، کمی عجیب به نظر می رسد ، اما من فکر می کنم واقعاً می تواند مفید باشد. اگر وضعیت زیر را دوست ندارید ، می توانید آن را غیرفعال کنید.

عملیات نخست وزیر آمازون فردا نشان داد که چه میزان پس انداز کلان پیشنهاد شده است
بیشتر بخوان!

آنچه واقعاً از دیدن این فوق العاده است این است که آمازون اکنون می داند که چقدر تماس ویدیویی انجام می شود و برخلاف بسیاری از تولیدکنندگان لپ تاپ ، در واقع یک دوربین با کیفیت را شامل می شود.

اکنون یک دوربین 13 مگاپیکسلی در صفحه بالایی تعبیه شده است و اگر نگران هستید که دستگاه هایی با دوربین در اتاق نشیمن یا آشپزخانه شما هستند ، نترسید ، یک سوئیچ سخت افزاری برای بستن درپوش لنز وجود دارد.

گزینه احراز هویت چند عاملی تسلا (MFA) اکنون در صفحه حساب موجود است ، امنیت بیشتری به زودی ارائه می شود
بیشتر بخوان!

یکی از دلایل باز نگه داشتن آن این است که می توان از دوربین به عنوان دوربین امنیتی داخلی استفاده کرد که از طریق آن می توانید در هر زمان و از طریق برنامه الکسا یا سایر دستگاه های اکو شو بر روی خانه خود نظارت داشته باشید.

به طور طبیعی ، این دستگاه شامل آمازون الکسا است و به شما امکان می دهد از اینترنت پاسخ بگیرید ، به دستور العمل های دسترسی دسترسی پیدا کنید یا فقط موسیقی پخش کنید ، حتی می تواند با یک مرکز جداگانه با دستگاه های Zigbi صحبت کند.

وقتی نوبت به سرگرمی می رسد ، شما یک لیست طولانی از گزینه ها از جمله موسیقی (موسیقی آمازون ، Spotify) ، پادکست ها و ویدیوها از Amazon Prime Video یا Netflix دارید (به زودی).

محل قرار دادن این وسیله در خانه به خود شما بستگی دارد ، اما آمازون به وضوح انتظار دارد بسیاری از افراد خانه ای در آشپزخانه پیدا کنند. شما می توانید از Show 10 Echo برای دریافت تک تبدیل ، تنظیم زمان سنجها ، افزودن به لیست مواد غذایی ، پخش موسیقی و انجام چند وظیفه ای به راحتی استفاده کنید.

هنگامی که از آن برای پخت وعده های غذایی استفاده نمی کنید ، می تواند به عنوان یک قاب عکس دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد و عکس های آمازون را برای نمایش عکس های مورد علاقه خود پخش کنید.

نمایشگر جدید Amazon Echo 10 به زودی ارائه می شود و با قیمت 399.00 دلار از آمازون در دسترس است. می توانید بقیه محدوده سخت افزاری جدید آمازون را در اینجا بررسی کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PmauR
clck.ru/R62xL
u.nu/klpmt
ulvis.net/osG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *