دانگل USB کوچک کلید امنیت بیشتر


انواع YubiKey با اتصالات مختلف وجود دارد ، اما YubiKey 5C NFC 75 دلاری برای اولین بار از اتصالات USB-C و همچنین اتصالات Tap-and-Go NFC پشتیبانی می کند. در صورت درخواست کد 2FA ، برای استفاده از NFC ، کلید را وصل کنید یا روی دستگاه ضربه بزنید. اگر رایانه شما از درگاه های جدید USB-C برخوردار نیست ، یک آداپتور ارزان قیمت USB-C را انتخاب کنید یا YubiKey را با اتصال قدیمی USB-A انتخاب کنید.

وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم
بیشتر بخوان!

برای سهولت زندگی ، می توانید به دستگاه های خود “اعتماد” کنید ، بنابراین فقط وقتی برای اولین بار از دستگاه جدیدی وارد سیستم می شوید فقط باید از 2FA استفاده کنید. YubiKey همچنین با سرویس هایی مانند 1Password و LastPass کار می کند ، پیگیری همه گذرواژه های شما را آسان می کند.

از نظر تئوری ، YubiKey 5C NFC تنها کلید امنیتی است که همه را کنترل می کند – کار با iOS ، Android ، Windows ، macOS و Linux. با بیش از 200 سرویس از جمله ابزارهای تجاری ، حساب های رسانه های اجتماعی و حساب های بازی سازگار است. حتی می توانید از YubiKey برای اتصال به MacOS یا ویندوز استفاده کنید.

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!

NFC برای اندروید عالی است ، اما متأسفانه برای دارندگان iGadget این برنامه فقط با تعداد انگشت شماری از برنامه های iOS کار می کند که از مشهورترین آنها می توان به LastPass ، 1Password ، Google و Basecamp اشاره کرد. در همین حال ، اتصال USB-C با iPad Pro کار نمی کند.

اگر می خواهید به طور منظم وارد طیف گسترده تری از برنامه های iOS شوید ، YubiKey 5Ci را در نظر بگیرید که دارای اتصالات Apple Lightning و USB-C است اما NFC ندارد. این یک سازش ناامیدکننده است ، بنابراین مطمئن شوید که همه گزینه های خود را در انتخاب YubiKey مناسب برای کار در نظر بگیرید.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Y71yz
clck.ru/RY8iG
u.nu/944p-
ulvis.net/1dPD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *