دانگل USB کوچک کلید امنیت بیشتر


انواع مختلفی از YubiKey ها با اتصالات مختلف وجود دارد ، اما YubiKey 5C NFC 75 دلاری اولین اتصال USB-C و Tap-and-Go NFC است. در صورت درخواست کد 2FA ، برای استفاده از NFC ، کلید را وصل کنید یا روی دستگاه ضربه بزنید. اگر رایانه شما از پورت های جدید USB-C برخوردار نیست ، یک آداپتور ارزان قیمت USB-C را انتخاب کنید یا YubiKey را با اتصال قدیمی USB-A انتخاب کنید.

برای سهولت زندگی ، می توانید به دستگاه های خود “اعتماد” کنید ، بنابراین فقط وقتی برای اولین بار از دستگاه جدیدی وارد سیستم می شوید فقط باید از 2FA استفاده کنید. YubiKey همچنین با سرویس هایی مانند 1Password و LastPass کار می کند ، پیگیری همه گذرواژه های شما را آسان می کند.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

از نظر تئوری ، YubiKey 5C NFC تنها کلید امنیتی است که همه را کنترل می کند – کار با iOS ، Android ، Windows ، macOS و Linux. با بیش از 200 سرویس از جمله ابزارهای تجاری ، حساب های رسانه های اجتماعی و حساب های بازی سازگار است. حتی می توانید از YubiKey برای اتصال به MacOS یا ویندوز استفاده کنید.

NFC برای اندروید عالی است ، اما متأسفانه برای دارندگان iGadget این برنامه فقط با تعداد انگشت شماری از برنامه های iOS کار می کند که از مشهورترین آنها LastPass ، 1Password ، Google و Basecamp است. در همین حال ، اتصال USB-C با iPad Pro کار نمی کند.

Xbox Series S ، Series X جزئیات معرفی را در استرالیا دریافت می کنند
بیشتر بخوان!

اگر می خواهید به طور منظم به طیف گسترده تری از برنامه های iOS وارد شوید ، YubiKey 5Ci را در نظر بگیرید که دارای Apple Lightning و USB-C است اما NFC ندارد. این یک سازش ناامیدکننده است ، بنابراین مطمئن شوید که همه گزینه های خود را در انتخاب YubiKey مناسب برای کار در نظر بگیرید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/68zqa
clck.ru/RaBBk
u.nu/6xlcf
ulvis.net/muDi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *