در اینجا نحوه شروع Xbox Series X جدید خود در روز اول به این صورت است.


با راه اندازی Xbox Series X و Xbox Series S در نزدیکی گوشه ای (10 نوامبر) ، به احتمال زیاد کسانی که پیش فروش کنسول فعلی فروخته شده را دوست دارند ببینند روز 1 چگونه به نظر می رسد.

مایکروسافت با یک ویدئوی عمیق جدید ، Xbox Series X و Series X را از جعبه خارج کرده است.

در طول ویدئو نگاهی دقیق به عملکرد کنسول نسل بعدی می اندازیم ، هم بازی های راه اندازی و تمدید ، و هم گرافیک بهتر ، نرخ فریم و موارد دیگر.

Extreme-E به تازگی تاییدیه بین المللی FIA را دریافت کرده است
بیشتر بخوان!

چیز جدیدی در سری X و S تغییرات در رابط کاربری است ، با یک پس زمینه پویا جدید که در پشت صفحه اصلی شما متحرک می شود. همچنین وقتی روی Xbox X موجود در کنترل کننده خود کلیک می کنید ، یک بازی به روز در مورد بازی ها وجود دارد. توانایی ضبط و به اشتراک گذاری محتوا به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، به اشتراک گذاری بهترین کارهای خود با جهان آسان تر است.

استراتژی جدید استرالیای جنوبی شامل انتقال ناوگان دولت به اتومبیل های برقی است
بیشتر بخوان!

وقتی صحبت از این عملکرد می شود ، خواندن یک صفحه مشخصات آسان است ، اما قطعاً شنیدن صحبت های تیم Xbox در مورد اجرای Gears of War 5 به طور موازی با تنظیمات فوق العاده گرافیک در رایانه ، قابل توجه و تأثیرگذارتر است. این واقعاً نشان می دهد که ما در شرف قرار دادن یک کامپیوتر در زیر تلویزیون خود هستیم.

خوشبختانه رابط کاربری سریع و ناهموار به نظر می رسد و بین قسمت های رابط حرکت می کند. در حالی که هنوز تغییراتی بین محتوا وجود دارد ، انیمیشن های بسیار کمی وجود دارد که واقعاً برای کاهش سرعت شما استفاده شده باشد.

ویژه جمعه سیاه: JB Hi-Fi
بیشتر بخوان!

اگر حتی به فکر نسل بعدی Xbox هستید ، ویدیو را ببینید ، مطمئناً ارزش 15 دقیقه از وقت شما را دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Wqi0NtRLQxY


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Y5PET
clck.ru/RcfYK
u.nu/x0ixe
ulvis.net/FZ26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *