دستگاه تاریک کوچک و هوشمند است


مینی کمتر از رقبای خود چشمگیر است ، اما سازش این است که به یک درایور بلندگوی داخلی متکی است. هنوز هم اندازه بوکس به طور شگفت آور خوبی است ، اما از نزدیک گوش دهید و آهنگ های مورد علاقه شما در مقایسه با Nest Audio Google کامل و غنی به نظر نمی رسند.

HomePod Mini با وجود قد کوتاه ، برای گپ زدن با سیری و همچنین گوش دادن به پادکست ها ، رادیو آنلاین و خدمات موسیقی مشترک در طول روز بسیار مناسب است.

HomePod Mini جدید دارای ویژگی های متنوعی است.اعتبار:سیب

اگر چندین بلندگوی هوشمند اپل در اطراف خانه پخش کرده اید ، هنگامی که همه به وقت آرام نیاز دارند ، می توانید همان موسیقی را با هم پخش کنید – که برای یک مهمانی عالی است – یا آهنگ های مختلف را در اتاق های مختلف پخش کنید.

قفل های هوشمند چالش های مختلفی را به وجود می آورند ، اما نه بیشتر
بیشتر بخوان!

همانطور که از اتاق به اتاق دیگر می روید ، می توانید از حذف کننده ها بخواهید موسیقی را منتقل کنند یا “در هر مکانی پخش کنند” تا در سراسر خانه شنیده شود. همچنین می توانید آیفون خود را روی بلندگو بزنید تا موسیقی یا پادکست بین آنها را انتقال دهید ، که هنگام بیرون آمدن از درب منزل یا بازگشت به خانه بسیار عالی است.

سیری در بلندگوی هوشمند در حال هوشمند شدن است و طیف گسترده تری از س quالات را برطرف می کند ، اما در مورد دسترسی به سرویس های شخص ثالث مانند اشتراک سواری ، هنوز از بلندگوی هوشمند گوگل و آمازون فاصله دارد. از طرف دیگر ، اپل متعهد است که بیشتر به حریم خصوصی شما احترام بگذارد و داده های شما را برای تبلیغات هدفمند قطع نکند.

قفل های هوشمند چالش های مختلفی را به وجود می آورند ، اما نه بیشتر
بیشتر بخوان!

می توانید در مورد مواردی مانند پیش بینی وضعیت هوا از سیری س askال کنید ، بعلاوه وقتی iPhone شما در نزدیکی است می توانید “درخواست شخصی” کنید. خوشبختانه بلندگوهای هوشمند اپل اکنون می توانند صداهای مختلف خانه شما را تشخیص دهند ، بنابراین می توانید از طریق برنامه های آیفون مانند اعلان ها ، تقویم ، یادآوری ها و مخاطبین ، به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از طریق آیفون خود تماس های هندزفری برقرار کرده و به آنها پاسخ دهید ، این مورد در آشپزخانه هنگامی که دستان شما پر است مفید است.

APRA موقعیت سخت تری را نشان می دهد تا هیئت مدیره اعتماد به نفس را جدی بگیرد
بیشتر بخوان!
بلندگوی هوشمند اصلی اپل ، مجهز به سیستم Siri ، عالی به نظر می رسد ، اما اندازه سنگین و برچسب قیمت آن: 469 دلار ، به این معنی است که برای همه مناسب نیست.

بلندگوی هوشمند اصلی اپل ، مجهز به Siri ، عالی به نظر می رسد ، اما اندازه سنگین و برچسب قیمت آن: 469 دلار ، به این معنی است که مناسب ترین گزینه برای همه نیست.اعتبار:سیب

Mini نیز به عنوان مرکز فرماندهی منزل شما طراحی شده است ، به شما این امکان را می دهد تا تجهیزات خانگی هوشمند سازگار با HomeKit را کنترل کنید و حتی به تمام iGadget های خانه خود پیام هایی به سبک آی فون بفرستید تا به همه بفهمانید که شام ​​آماده است.

یک مترجم جیبی برای زمانی که سفر به میز برگشته است
بیشتر بخوان!

وقتی صحبت از صدا می شود ، می توانید از حذف کنندگان HomePod Mini بخواهید که محتوای Apple Music ، iHeartRadio ، TuneIn و کتابخانه موسیقی شما ، از جمله خریدهای iTunes را پخش کنند. پشتیبانی آمازون موسیقی در حال آمدن است اما Spotify پشتیبانی نمی کند. درعوض ، کار ناامیدکننده این است که برنامه Spotify را در iGadget خود راه اندازی کنید و سپس موسیقی را از طریق پخش AirPlay 2 به بلندگو انتقال دهید.

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

اگر شما یکی از طرفداران اپل هستید که از بزرگ یا برچسب قیمت بالای HomePod دوری می کنید ، HomePod Mini جدید بلندگوی هوشمندی است که منتظر آن هستید. اگر با سیری بیعت نمی کنید ، بررسی کنید که آیا رقبای آن انتخاب هوشمندانه تری برای خانه شما هستند؟


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/vEPslr
u.nu/4n4at
ulvis.net/9oTw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *