دولت استرالیا ، همانطور که برای اولین بار انجام می شد ، در حال بازسازی NBN با فیبر بیشتری است.


NBNCo به تازگی ساخت NBN را به پایان رسانده است و اکنون ما در حال صرف هزینه های میلیاردی برای بازسازی آن هستیم – بگذارید آن را NBN Phase 2 بنامیم.

دولت اعلام کرده است که آنها اکنون می خواهند کامیون ها را از خیابان های مسکونی به عقب برگردانند تا الیاف را به مکان های بیشتری بچرخانند ، دقیقاً همان چیزی که از همان ابتدا کسی با عقل سلیم گفته است.

برای اکثر مردم خون آشکار بود که استرالیا برای حمایت از رشد آینده باید از طریق فیبر و نه مس به هم متصل شود. متأسفانه سیاستمداران ما در مبارزه با مخالفان بسیار سرمایه گذاری کردند ، آنها در یک استراتژی حبس شدند که در نهایت شکست خورد.

وسایل نقلیه الکتریکی خالص در انگلیس از قبل با خودروهای هیبریدی آشنا هستند. استرالیا در EV بسیار عقب است.
بیشتر بخوان!

در حالی که استرالیا نسبت به یک دهه قبل اینترنت سریع تری دارد ، نیازهای ما سریعتر و نسبت به بقیه جهان رشد کرده است ، ما در واقع عقب رفته ایم.

مرحله دوم راه اندازی NBN تا سال 2023 انجام می شود و 4.5 میلیارد دلار از بازار بخش خصوصی وام می گیرد.

وزیر ارتباطات پل فلچر گفت که این طرح همچنین پیش بینی می کند طی دو سال آینده 25000 شغل ایجاد کند ، در صنایع از جمله ساخت و ساز ، مهندسی ، حمل و نقل و مدیریت پروژه.

گرچه معمولاً ایجاد شغل مثبت است ، اما کار ایجاد شده به طور مصنوعی از شکست سیاست در یک موقعیت مختلط است. ساخت NBN برای اولین بار باید یک بار در هر نسل ، با الیاف انجام شود.

عملیات نخست وزیر آمازون فردا نشان داد که چه میزان پس انداز کلان پیشنهاد شده است
بیشتر بخوان!

ارتقا N NBN شامل ساخت فیبر به گره (FTTN) ، فیبر به حاشیه (FTTC) و فیبر کواکسیال ترکیبی (HFC) با ساخت “شبکه های فیبر محلی” خواهد بود. این به این معنی است که NBNCo الیاف را در خیابان رول می کند ، اما سپس الیاف تنها در صورت سفارش مشتری به خانه منتقل می شوند.

آنچه در مورد آن بحث نخواهیم كرد هزینه انجام این كار برای مشتری است. اگر مشتری تصمیم بگیرد از FTTC به FTTP به FTTP ارتقا یابد ، این هزینه به عهده شما خواهد بود و نه NBN.

متأسفانه این فوتبال سیاسی بین ائتلاف و دولت های کارگری ما را وارد این ترکیب چند فناوری کرده است. این باعث شد که بسیاری از استرالیایی ها از نظر فنی محدود باشند.

هوندا F1 را ترک می کند تا بر توسعه الکتریکی (و پیل های سوختی) تمرکز کند
بیشتر بخوان!

فرصت بزرگ با فیبر این است که به نقطه ای خواهید رسید که ارتباط مشتری با بودجه او تعیین می شود و نه با فناوری. ما این فرصت را از دست دادیم و اکنون برای رفع آن هزینه می کنیم.

وزارت کار فدرال این طرح را “بازپرداخت بی فایده” توصیف کرد و آنها درست گفتند. کاملاً قابل پیش بینی بود ، اما نتیجه تأسف بار این است که ما در سال 2020 اکنون اینجا هستیم و باید اصلاح شود.

گزارش پیشرفت هفتگی NBN ، آخرین بار در 10 سپتامبر به روز شده است ، نشان می دهد که 11،801،412 آماده اتصال هستند ، در حالی که 7،575،150 سرویس NBN را فعال کرده اند. این هنوز شکاف بزرگی را ایجاد می کند که در آن مشتریان می توانند به NBN ارتقا دهند ، اما به یک دلیل یا دلیل دیگر ، این کار را نکرده اند.

در زیر لیست کامل تغییرات تسلا 3 آورده شده است. سریعتر ، ارزان تر: زمان وحشت رقابت
بیشتر بخوان!

اتصالات فعال شامل موارد زیر است:

  • بی سیم – 328،027
  • ماهواره – 104،936
  • Greenfields (بیشتر FTTP) – 597،725
  • Browfields (بیشتر FTTN / FTTC / HFC) – 6،544،462

در حالی که تعداد دقیق HFC و FTTP از بین نمی رود ، اکثر قریب به اتفاق استرالیایی ها در پایان کمتر از بهترین اتصال هستند. آنچه بسیار ناامیدکننده است این است که ما در این زمینه بهتر هستیم یا حداقل باید این کار را بکنیم.

استرالیا به توانایی فن آوری خود افتخار می کند و در صحنه جهانی ایستاده است ، اما این پروژه بدترین افراد ما را به ارمغان آورده است و هرچه میلیاردها دلار بیشتر هدر رود ، زمان هماهنگی بزرگترین شکست است.

مسیر اتومبیل Heathcote شارژ سریع EV را آماده می کند و برای آینده آماده می شود
بیشتر بخوان!

ما باید خواب بزرگی ببینیم و آینده را تصور کنیم ، وقتی این کار را می کنم ، سفری را می بینم که با سرعت نور حرکت می کند ، بدون محدودیت مصنوعی. خواه برنامه های تجاری باشد یا تماشای چندین تلویزیون 8K در خانه شما ، ما باید استرالیایی ها را آزاد کرده و اینترنت مورد نظر را به آنها بدهیم.

اطلاعات بیشتر در مورد ABC News.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/dFInV
clck.ru/R6AD9
u.nu/1xog8
ulvis.net/Eju

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *