رئیس میر ، گری هونسل ، پس از از دست دادن حمایت سهامداران عمده ، استعفا می دهد


این اقدام یک پیروزی چشمگیر برای آقای لو بود ، که از زمان انتصاب او در سال 2017 علیه آقای هونسل مبارزه می کرد. آقای لو 11 درصد از مایر را در اختیار دارد و مرتبا رئیس را مسئول کاستی های شرکت می داند.

مدیر Joan Stephenson به عنوان سرپرست منصوب شده و این شرکت گفته است که جستجوی جهانی برای رئیس جدید را انجام خواهد داد. با این حال ، آقای لو این را “اتلاف وقت و پول” دانست.

رئیس مایر ، گری هونسل ، بازنشستگی خود را در این شرکت اعلام کرد. اعتبار:ادی جیم

وی گفت: “مایر یک نماد استرالیایی است و به یک هیئت مدیره با سابقه ثابت در استرالیا و تجربه تجاری ، از جمله مهارت های کلیدی در دارایی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیکی و تدارکات نیاز دارد.”

اعتماد به نفس کاری در حال انجام است
بیشتر بخوان!

آقای لو اظهار داشت که به دنبال ایجاد یک شورای مستقل جدید در خرده فروش مشتریان ، تأمین کنندگان و “سهامداران بلند مدت” مایر است.

ادعاها

وی گفت: “نخست وزیر قصد دارد به مشورت با سایر سهامداران عمده ادامه دهد و با هم هیئت مدیره مایر را با اکثریت مدیران مستقل به ریاست یک رئیس مستقل تشکیل خواهیم داد.”

Premier با توجه به سهام خود در هر هیئت مدیره جدید نمایندگی خواهد شد.

این نشان می دهد که آقای لو ممکن است حمایت سایر سهامداران عمده مایر ، از جمله آقای ویلسون از مدیریت دارایی ویلسون را برای الزام تغییر در شرکت جلب کرده باشد.

این ویدئو شواهد جدیدی را در مورد درمان اولیه HIV نشان می دهد
بیشتر بخوان!

آقای لو در هفته های اخیر اظهار داشت که در جلسه عمومی سالانه ، که برای انتخاب مجدد انتخاب می شود ، به آقای هونسل رأی خواهد داد. آقای ویلسون ، که 7 درصد مایر را در اختیار دارد ، کارتهای خود را نزدیک سینه نگه داشت ، اما در نهایت گفت که او معتقد است این شرکت از “هوای پاک” بهره مند خواهد شد.

وی گفت: “ما معتقدیم که مایر پس از یک دوره چالش برانگیز برای شرکت از هوای پاک برخوردار خواهد شد.” سن و The Morning Herald در سیدنی صبح پنجشنبه

والتر استریت زمانی شیرجه می خورد که ترامپ دستور می دهد تا گفتگوهای محرك تا پایان انتخابات پایان یابد
بیشتر بخوان!

وی افزود: “ما انتظار داریم كه مدیریت هم اكنون بتواند تمركز خود را حفظ كند و برای عرضه سهامداران در طول فصل كریسمس تلاش كند.”

آمریکا

رئیس WAM ، جف ویلسون.اعتبار:جیمز آلوکاک

آقای ویلسون به س questionsالاتی درباره حمایت از مرو در یک جلسه عمومی فوق العاده پاسخ نداد و گفت که او “از مدیریت مایر حمایت می کند” و تمرکز خود را روی شرکتی می گذارد که تا کریسمس ظاهر خواهد شد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ، مدیر عامل شرکت جان کینگ و خانم استفنسون سیل سهامداران کینه توز را مطرح کردند و یکی از آنها گفت که سرمایه گذاری خود را “ضرر کل” می دانند و معتقدند شرکت سقوط خواهد کرد.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

این دو کارگردان که گاهی اوقات به خصوص ناامید کننده به نظر می رسیدند ، از عملکرد ضعیف مایر عذرخواهی کردند و به طور خاص به اظهارات آقای لو پرداختند. با این حال ، خانم استفنسون تأکید کرد که هیئت مدیره فعلی تیم مناسبی است و خواستار ادامه ثبات در خرده فروشی شد.

وی گفت: “جنگ واژه در رسانه ها برای مشتریان مضر است ، به مارک مایر آسیب می رساند و بنابراین سهامداران ما برای شما مضر هستند.” “آنچه اکنون یک تصویرگر به بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد ، ثبات است.”

TikTok از قاضی آمریكا می خواهد كه مانع ممنوعیت ترامپ را بگیرد زیرا پیش بینی مهلت دارد
بیشتر بخوان!

وی همچنین خاطرنشان کرد که آقای لو “تا همین اواخر” جلسات مثمر ثمر با آقای کینگ و آقای هونسل برگزار کرده بود و مایر مایل بود با سهامداران عمده که “قصد مثبت” دارند کار کند.

با این حال ، فراخوان حمایت مانع از اعتصاب مایر در برابر اولین گزارش حقوقی خود نشد ، دومین اقدام در سه سال گذشته ، با 33.3 درصد سهامداران مخالف این تصمیم.

سرمایه گذاران همچنین به اعطای 840،000 دلار حق عملکرد به آقای کینگ اعتراض کردند که 6/32٪ به آن رأی دادند. سهام روز دوشنبه با افت 24 درصدی روبرو شد.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/zXzAc
clck.ru/RejPY
u.nu/mhe08
ulvis.net/yRBF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *