رئیس کولز برای بهبود سریع از رکود ، انگشتان خود را عبور می دهد


“اما من فکر می کنم در زیر سطح شما باید ببینید که در سراسر طیف چه می گذرد ، زیرا در میان همه ، هنوز تعدادی بیکار وجود دارد که ما باید اطمینان حاصل کنیم که تأمین می کنیم.”

کولز و وولورث رقیب به لطف اپیدمی COVID-19 ، که در اوایل سال جاری موجهای خرید دیوانه وار را درگیر خود کرده بود ، به دلیل وحشت مشتریان نسبت به مواد غذایی ، هر دو رقم سرسام آور فروش را دیده اند.

فروش در سراسر شرکت در سه ماه منتهی به پایان ماه سپتامبر 10.4 درصد افزایش یافت و به یک سطح مشابه رسید ، که یکی از بالاترین نتایج سه ماهه کولز است.اعتبار:لوئیز انریکه اسکویی

فروش سوپرمارکت کولز در سه ماهه گذشته 9.7 درصد افزایش یافت و به 8.46 میلیارد دلار رسید ، نتیجه ای که به گفته این شرکت عمدتاً توسط ایالت ویکتوریا و تا حدودی نیو ساوت ولز اداره می شود. با احتساب ویکتوریا ، رشد فروش مربوطه 7.7 درصد بوده است.

گروه های مصرف کننده در پی لغو قوانین وام با افزایش سهام بانک ها هستند
بیشتر بخوان!

آقای مرزها در ایالت جنوبی که روز چهارشنبه تغییر کرده است ، ممکن است با حرکت خرده فروش به سمت کریسمس ، فروش کاهش یابد.

وی گفت: “انصاف است که بگوییم هرچه محدودیت ها قوی تر باشد ، میزان فروش در سوپرمارکت ها بیشتر خواهد بود و بالعکس ، محدودیت ها نیز کاهش می یابد ، فروش کمتری خواهد داشت.” “اما آنها هنوز در مقایسه با سالهای دیگر بالا می روند.”

این ویروس همچنین منجر به هجوم سفارشات آنلاین سوپرمارکت ها شده است که این امر تا سال مالی جدید ادامه داشت. فروش آنلاین در سراسر سوپرمارکت های کولس در سه ماهه گذشته 57 درصد افزایش یافته است. فقط در ویکتوریا ، فروش آنلاین دو برابر شده است زیرا این کشور بار دیگر عامل اصلی رشد است.

معضلات حمله خشم گربه سانان
بیشتر بخوان!

در کل سه ماهه 65 میلیون دلار هزینه مربوط به COVID توسط Coles مشخص شد ، اگرچه این سوپرمارکت خاطر نشان کرد که این مبلغ کمتر از 170 میلیون دلار خرده فروش در اوایل سال جاری بود.

فروش مشروبات الکلی در سه ماهه گذشته 17.8 درصد رشد داشته است و در فروشگاه های اکسپرس واقع در پمپ بنزین ، فروش 10.2 درصد افزایش یافته است.

در چهار هفته اول سه ماهه دوم ، فروش سوپرمارکت ها همچنان بالا بود ، حداکثر 6.4 درصد یا 5.4 درصد بدون استثنای ویکتوریا. این گیاه همچنین تا ماه اکتبر 45 درصد رشد کرد.

مایر با دولت تماس گرفت و می گوید شلومو لو
بیشتر بخوان!

آقای قابیل گفت که انتظار دارد این سوپرمارکت قبل از رسیدن به “دیوار خرید وحشت” در ماه مارس ، در ماه های آینده ، به ثبت آمار فروش ثابت ادامه دهد ، جایی که آنها مقایسه فروش با جهشی را که در اوایل سال جاری دیده می شود ، آغاز می کنند.

وی گفت: “من فکر می کنم فروش سوپرمارکت ها در ماه مارس بیش از 30 درصد افزایش داشته باشد ، بنابراین برای گردش مالی امسال بسیار دشوار خواهد بود.” “من بسیار متمرکز شده ام تا فکر کنم سال آینده چه چیزی ممکن است برای ما به وجود آورد و اینکه چگونه باید کارهای مختلفی انجام دهیم.”

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

سهام کولز در میان به روزرسانی فروش که اندرو مک لنان ، تحلیلگر گلدمن ساکس ، “یک شماره ثابت” را تعیین کرده بود ، 2.7 درصد رشد کرد و به 17.67 دلار رسید. با این حال ، آقای مک لنان خاطرنشان کرد که فروش شدید می تواند در سه ماهه دوم کاهش یابد.

“در حال توسعه [the second quarter] تا کنون لمس ضعیف تر به نظر می رسد ، اما صنعت انتظار دارد تابستان قدرتمندی در خانه داشته باشد ، این نشان دهنده شرایط سود مثبت است. “

روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است
بیشتر بخوان!

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Ty1yw
clck.ru/RdL3U
u.nu/mgspc
ulvis.net/6NOq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *