رئیس AstraZeneca می گوید کلید شفافیت واکسن


این حکم خواستار جهانی برای شفافیت بیشتر در مورد چگونگی تولید واکسن COVID-19 شده است.

آقای سوریوت ، که مدیر CSL نیز است ، گفت که او تمایل به این شفافیت را درک می کند ، اما باید از یکپارچگی احکام نیز محافظت شود. وی گفت: “ما در حال بررسی این هستیم که با توجه به شرایط بسیار ویژه ای که داریم ، می توانیم چقدر شفافیت ایجاد کنیم.”

مدیر ارشد علوم جانسون و جانسون دکتر پاول استاپولز.

سوریوت گفت ، AstraZeneca با دیگر تولیدکنندگان واکسن کار کرده است تا بتواند در مورد تحقیقات خود بدون آسیب رساندن به داده های جمع آوری شده باز باشد.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

همچنین بسیار مهم بود که شهروندان به واکسن اعتماد کنند تا قبل از تجارت توسط چندین تنظیم کننده جهانی آزمایش شوند. وی گفت: “در پایان روز ، مردم باید خود را بپذیرند که باید در کسی به کسی اعتماد کنند.”

“شما چندین چشم از کشورهای مختلف خواهید داشت تا به آن نگاه کنید.”

وی هشدار داد که نباید مواد مخدر “توسط رسانه ها” بلکه توسط کارشناسان در حال بازبینی حقایق استفاده شود.

AstraZeneca در حال انجام آزمایش واکسن فاز 3 در آکسفورد است و امیدوار است که در صورت موفقیت در چند ماه اول سال 2021 از جمله در استرالیا در دسترس باشد. آقای قایق گفت که توزیع واکسن چالش بعدی تدارکاتی برای تولیدکنندگانی است که یک محصول موفق را به کار گرفته اند. وی گفت: “چیزی كه مردم تمایل دارند فراموش كنند این است كه شما به نتیجه نیاز دارید اما به تولید نیز احتیاج دارید.”

حرکت دولت موریسون به قوانین وام زباله های زباله در دوران رکود اقتصادی دستورالعمل فاجعه است
بیشتر بخوان!

پل استوپلز ، مدیر ارشد علوم جانسون و جانسون ، که همچنین در هیئت مدیره بود ، گفت که پروژه ایمن سازی جانسون و جانسون در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایش فاز 3 ، می تواند از اوایل سال آینده آماده استفاده اضطراری شود.

دکتر استوپلز هشدار داد که این شرکت اطلاعات کافی را برای اطمینان از ایمنی قبل از حرکت به جلو می خواهد و ممکن است پرتاب چندین ماه طول بکشد.


منبع: www.mvm210.ir

معضلات حمله خشم گربه سانان
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PiRLV
clck.ru/R5zLq
u.nu/51wkm
ulvis.net/YQq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *