رادیو Sonos موسیقی خطی و گنجینه ای برای دوران جریان سازی است


برای غیر توسعه دهندگان ، سیستم های Sonos از یک یا چند بلندگو یا تقویت کننده تشکیل شده است که به شبکه خانگی متصل می شوند و محتوای صوتی را از طریق اینترنت ارائه می دهند. با استفاده از برنامه Sonos می توانید به بیش از 100 سرویس متصل شوید ، این بدان معناست که تمام موسیقی هایی که از طریق Spotify ، Apple Music یا ده ها سرویس دیگر در اختیار دارید یا مشترک آنها هستید ، در دسترس است. اما در حالی که تهیه موسیقی و پادکست های شخصی شما با Sonos بسیار آسان است ، اگر گنجینه سنتی ، کشف خطی و سرگرمی رادیو را بخواهید ، کار همیشه آسان نبوده است.

در داخل رادیو Sonos ، که همراه با خدمات شما در برنامه Sonos ظاهر می شود ، تعدادی بخش جداگانه وجود دارد.

رادیو Sonos در همه دستگاه های Sonos مانند حرکت موبایلی که در اینجا نشان داده شده است ، در دسترس است.

ابتدا ، dial-up ایستگاه های رادیویی را براساس موقعیت مکانی شما ، از جمله ABC محلی و پخش های تجاری ارائه می دهد. سپس ، برگه Browse به شما امکان می دهد در بیش از 60،000 ایستگاه جهانی قرار بگیرید. می توانید براساس ژانر یا مکان جستجو کنید. این ایستگاه ها از طریق TuneIn و iHeartRadio ارائه می شوند ، یعنی قبلاً در Sonos در دسترس بودند ، اما Sonos Radio دسترسی آنها را کمی دوستانه تر می کند.

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

سپس محتوای Sonos وجود دارد – که به ایستگاه های ژانر ، ایستگاه های هنرمندان و ایستگاه گل سرسبد “Sonos Sound System” تقسیم شده است – که بک می گوید توسط تیم DJ و طعم دهنده های Sonos و توسط معتبرترین افراد در صنعت برنامه ریزی شده است. نوازندگان

بک گفت: “ما در طول محتوای اصلی خود ، راهی جدید به مشتریان Sonos برای کاوش در کشف رادیو با استفاده از موسیقی ارائه می دهیم.”

اپل "تجارت غیرمرتبط" اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است
بیشتر بخوان!

ادعاها

“ما به مرور خط تولید ایستگاه را ادامه خواهیم داد. برنامه نویسی و ویژگی های هنرمندان جدید به طور منظم به رادیو Sonos اضافه می شوند.”

کانالهای Sonos ایستگاههای مستقیمی نیستند ، بنابراین شما هرگز در وسط آهنگ قرار نخواهید گرفت ، اما در صورت ورود چیز ناپسند نمی توانید از آهنگ ها رد شوید.

31 ایستگاه ژانر ، از کلاسیک هایپ هاپ گرفته تا راک کلاسیک اولیه و آلترناتیو و گرانج گرفته تا “راک قایق بادبانی” ، تبلیغاتی گاه به گاه ارائه می دهند. شایان ذکر است که شرایط خدمات نشان می دهد موقعیت کلی شما (یعنی هدف قرار دادن) هنگام استفاده از این سرویس به تبلیغ دهندگان منتقل می شود.

لذت بردن از ایستگاه های ژانر ممکن است بسته به این که بتوانید مطابق سلیقه خود پیدا کنید ، محدود باشد و به طور کلی ترکیبات ترکیبی از آهنگ های آشنا با طرفین B از هنرمندان محبوب و یک برش عمیق گاه به گاه است.

سه گوشی جدید عالی زیر 1000 دلار
بیشتر بخوان!

فراتر از کانال های ژانر ، ایستگاه های در حال تغییر هنرمند میکس های باطنی بیشتری را که توسط موسیقیدانان برنامه ریزی شده ارائه می دهند. در حال حاضر مخلوط توسط تام یورک رادیو هد ، بریتنی هوارد بریتنی هوارد و سومین کارمند ضبط موسیقی جک وایت ارائه می شود. همه اینها به طور چشمگیری گسترده و ناخودآگاه هستند.

ادعاها

سرانجام ایستگاه گل سرسبد ، Sonos Sound System ، ترکیبی متنوع نسبت به موسیقی جدید است که شامل داستان های پشت صحنه می شود و همچنین بیهوش است. ترکیبی از موسیقی و محتوای مورد بحث بسیار یادآور رادیو جامعه یا مشتاق است. هر چهارشنبه جریان سیستم صوتی شما با یک ساعت موسیقی انتخاب شده توسط یک هنرمند مهمان آغاز می شود ، که تاکنون شامل جارویس کوکر از Pulp و نانسی وونگ از LCD Soundsystem بوده است. همچنین یک برنامه به میزبانی دیوید برن صحبت کردن از سخنرانان وجود دارد که در اول هر ماه صحبت می شود.

TikTok یک پیاده در جنگ برای برتری فناوری بین ایالات متحده و چین است
بیشتر بخوان!

به طور کلی من از فشار دادن یک دکمه و بدست آوردن جریان بی پایان موسیقی که مجبور نبودم به دنبال آن باشم بسیار لذت بردم و متوجه شدم که میکس ها گسترده تر و متنوع تر از آنچه از اپل یا YouTube Music گرفتم. من همچنین قدردانی می کنم که اگر مطلبی را می پسندید ، آسان است که بر روی یک دکمه جستجو کلیک کنید و در هر سرویس جریانی که می خواهید ، هنرمند را به فهرست خود اضافه کنید

یک نکته منفی این است که وقتی صحبت از سخت افزار Sonos می شود ، هنگام خروج از خانه نمی توانید بیشتر محتوای رادیو را گوش دهید ، اگرچه این مورد در مورد رادیوی سنتی نیز صدق می کند. برنامه ها و ساعت های هنرمند از Sound System در نهایت در Mixcloud منتشر می شوند ، خواه شما مالک تجهیزات Sonos باشید یا نه ، می توانید از طریق برنامه یا در mixcloud.com/sonos به آنها دسترسی پیدا کنید.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

بک گفت که علی رغم راه اندازی سرویس رادیویی ، Sonos همچنان به پشتیبانی از خدمات مختلف و بالقوه رقابتی ادامه خواهد داد ، هرچند در مورد اینکه آیا این شرکت ممکن است در آینده ردیف های رادیویی بادیه اضافی را معرفی کند توضیحی نخواهد داد.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/4aJhN
clck.ru/R6soY
u.nu/2h02n
ulvis.net/b3Y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *