راه رسیدن به آرزوهای خانوادگی


برای اولین بار ، استرالیایی های LGBTI که به دنبال باروری و درمان لقاح آزمایشگاهی هستند ، می توانند در مراکز اخیر افتتاح شده به طور خاص برای بیماران قوس دار و خانواده های آنها شرکت کنند. باروری رنگین کمان – ابتکاری از مرکز باروری شهر ، یکی از بزرگترین مشاغل لقاح آزمایشگاهی در استرالیا – یک مرکز باروری منحصر به فرد برای LGBTI است که با افتتاح NSW در ماه ژوئن در ویکتوریا ، کوئینزلند و استرالیای جنوبی شروع به کار کرد.

مرکز باروری شهرداری سالهاست که خدمات لقاح آزمایشگاهی را به افراد دگرباش جنسی ارائه می دهد ، اما تیم تصمیم گرفت باروری رنگین کمان را باز کند تا به آنها اجازه دهد برای شرکت در مراکز ویژه طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای خاص بهداشتی خود انتخاب کنند.

آقای عدنان کاتکوویچ ، مدیرعامل و مدیر علمی مرکز باروری شهر گفت: “در صورت تمایل بیماران ، آنها می توانند در یکی از مراکز باروری ما در کشت حضور یابند ، جایی که می توانند همان درمانهای باروری را در یک محیط حرفه ای و بدون قضاوت انجام دهند.”

HomeCo در حال آماده سازی یک شناور جدید با 220 میلیون دلار معاملات مرکز خرید است
بیشتر بخوان!

به گفته وی ، بیماران LGBT می توانند با اطمینان از اینکه همه کارمندان و پزشکان وی به فلسفه رنگین کمان باروری معتقد هستند ، در مرکز باروری شرکت کنند.

کاتکوویچ افزود: “والدین همجنس در جامعه ما بیشتر شناخته شده است و این سرویس جدید نیز این را تشخیص می دهد.”

انواع روش های درمانی باروری در باروری در دسترس است ، از جمله گزینه های درمان باروری مانند لقاح دهنده ، لقاح آزمایشگاهی ، تخمک دهنده و برنامه های اسپرم ، حفظ باروری (انجماد تخمک و اسپرم) ، خدمات جایگزینی و مشاوره گزینه های خانوادگی برای افراد LGBT.

رئیس میر ، گری هونسل ، پس از از دست دادن حمایت سهامداران عمده ، استعفا می دهد
بیشتر بخوان!

تمام روش های درمان باروری که توسط بارانی Rainbow ارائه می شود ، در کلینیک های باروری شهر معتبر انجام می شود ، جایی که gematria (تخمک و اسپرم) و جنین در آن ذخیره می شود. خدمات باروری شهر به طور کامل توسط انجمن باروری استرالیا معتبر شناخته شده است ، با تمام قوانین فدرال و ایالتی مطابقت دارد و دارای گواهینامه ISO9001: 2008 است.

کاتکوویچ گفت: “درخواست باروری برای بیماران دسترسی به مراکز مدرن ، آزمایشگاه های پیشرفته ، پزشکان واجد شرایط و باتجربه و پرسنل دلسوز و دلسوز است.”

وی در ادامه گفت که باروری رنگین کمان ایجاد شده است زیرا آنها معتقد بودند بسیاری از افراد دگرباش جنسی هنگام مراجعه به درمان با موانعی از طرف دیگران روبرو می شوند که این می تواند کل روند را دشوار کند.

دولت پروازهای داخلی را تا پایان ژانویه امضا خواهد کرد
بیشتر بخوان!

وی گفت: “ما همچنین می فهمیم كه خانواده های قوسی می توانند با سردرگمی و سوerstand تفاهم دیگران مواجه شوند و از این رو مراكز باروری قوس ما دسترسی آسان به مشاوران واجد شرایط ، اطلاعات و خدمات پشتیبانی متناسب با نیازهای آنها را فراهم می كنند.”

با توجه به اینکه آخرین داده ها نشان می دهد 11 درصد از جمعیت استرالیا دارای گرایش جنسی ، جنسی یا هویت جنسیتی متنوعی هستند و بسیاری از آنها مایل به تشکیل خانواده هستند ، منطقی است که آنها می توانند به خدمات باروری بسیار مورد توجه در مکانی بسیار مناسب دسترسی پیدا کنند. و فضای امن.

تیم باروری رنگین کمان نه تنها متعهد به ایجاد یک فضای امن برای افراد دگرباش جنسی است ، بلکه وقتی آنها با هم به اهداف باروری بیماران خود می رسند ، شادی می کنند.

تله های مثبت اندیشی
بیشتر بخوان!

“هر زن و شوهر برای ما خاص هستند ، ما سعی می کنیم تا هر زوج را در حد توان خود کمک کنیم. این نکته برجسته کار ما است ، هنگامی که سرانجام بیمارانی که کودک را از دست داده اند به آن دست می یابند. “

یک زوج خاص و خاص که با کمک مرکز باروری در این شهر خانواده تشکیل دادند ، تانیا و جوآن بودند که پس از بیش از شش سال رابطه ، تصمیم گرفتند یک بچه را گرد هم آورند.

تانیا می خواست نوزاد را حمل کند و از تخمک خود استفاده کند و با هم یک اهداکننده اسپرم از مرکز باروری مرکز باروری انتخاب کردند.

آنها در ابتدا سه چرخه تلقیح دهنده را بدون موفقیت قبل از شروع اولین چرخه موفقیت آمیز IVF ، امتحان کردند.

به اشتراک گذاشتن داستان برای درک سلامت روان ما کلیدی است
بیشتر بخوان!

در دسامبر 2014 رویاهای آنها محقق شد و تانیا پسر کوچک بیلی را به دنیا آورد.

در حالی که هر دو اتفاق نظر دارند که رسیدن به بیلی سفری طاقت فرسا و جسمی بوده است ، آنها گفتند “بیدار شدن از خواب و دیدن چهره او هر روز چیزی است که واقعاً دوست داشتنی است”.

جوآن ، که از رابطه قبلی نیز دارای سه فرزند نوجوان است ، گفت که خانواده مختلط آنها به خوبی کار می کند و هر دو “به طور کامل به همه فرزندان خود افتخار می کنند”

وی گفت: “فرصت حضور در کلینیکی مانند Fertility Arch که خدمات متنوعی را به جامعه LGBT ارائه می دهد خصوصاً جذاب است.”

برای جزئیات و اطلاعات بیشتر به http://rainbowfertility.com.au مراجعه کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/W3xZM
clck.ru/R5zDg
u.nu/iunk-
ulvis.net/yjM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *