رایانه ضد گیمر ایسر متناسب با دسکتاپ شما است اما تمام توان مورد نیاز شما را دارد


در قسمت جلوی ورودی هوا در پشت یک صفحه مثلث شکل استتار شده است و همچنین یک کارت خوان SD و پورت های USB 3.2 با فرمت های USB-A و USB-C دریافت خواهید کرد. همانطور که انتظار دارید در عقب ، پورت های USB و ورودی و خروجی استاندارد شما وجود دارد.

واحدی که آزمایش کردم شامل پردازنده نسل 10 اینتل i7 10700 ، حافظه 64 گیگابایتی DDR4 و کارت گرافیک SUPER از NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER ، به علاوه فضای ذخیره سازی 1TB SSM M.2 و HDD 3TB است. سیستم قابل ارتقا است و می توان با استفاده از کاربر ، پوسته بیرونی کامپیوتر را پس از برداشتن چند پیچ ​​از کار انداخت ، ارتقا داد.

نینتندو برای فصل تعطیلات به دنبال هر Super Mario است
بیشتر بخوان!

شارژ کردن

میزان توان موجود در اینجا برای هر کار خلاقانه متوسط ​​به راحتی کافی است و پتانسیل زیادی برای کارهای نمره دهی حرفه ای دارد. در کل بسیار ساکت است ، اما به محض اینکه تعدادی جریان ویدیویی 4K به سمت آن پرتاب کردم ، بلندتر شد.

و البته می توان از آن برای بازی استفاده کرد ، با داشتن 2070 قادر به فشار دادن فریم های بالا ، وضوح بالا و ردیابی اشعه های شتاب دار (البته نه یک باره) ، و ایسر می گوید پیکربندی با قدرتمندتر RTX در دسترس خواهد بود. 3070

اپل قرار است هفته آینده از دستگاه های آیفون 5G رونمایی کند
بیشتر بخوان!

ConceptD 300 قرار است در اوایل سال 2021 وارد کشور استرالیا شود و قیمت نسل دهم دستگاه i7 از 2999 دلار شروع شود. به طور کلی ، به نظر می رسد یک گزینه عالی برای رایانه بازی مخصوص استفاده حرفه ای و احتمالاً بسیار ارزان تر از iMac مربوطه حتی پس از ارائه نمایشگر خود باشید.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

دانگل USB کوچک کلید امنیت بیشتر
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/K1bJo9
u.nu/i4xqx
ulvis.net/vbUW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *