رقبای کوچکتر برای رویارویی با اپل و گوگل متحد می شوند


آزمون شرکت های بزرگ فناوری به قدرت جدیدی رسیده است. انتظار می رود وزارت دادگستری با تمرکز بر تسلط این شرکت در جستجوی اینترنت ، پرونده ای را علیه انحصار علیه گوگل تشکیل دهد. در ماه ژوئیه ، کنگره مدیران ارشد گوگل ، اپل ، آمازون و فیس بوک را برای اقداماتشان در یک جلسه دادرسی بزرگ درباره انحصارات منتشر کرد. و در اروپا ، نهادهای نظارتی تحقیقات ضد انحصاری را درباره تاکتیک های فروشگاه اپل اپل آغاز کرده و در حال آماده سازی پرونده های حقوقی علیه انحصار علیه آمازون به دلیل سوusing استفاده از سلطه خود در تجارت الکترونیکی هستند.

برای سالها ، رقبای کوچکتر از ترس انتقام از شرکت در مقابل شرکتهای ماموت سخنی نداشتند. اما واکنش روزافزون آنها را برای اقدام قویتر کرده است.

ادعاها

خانه خود را به یک پیست مسابقه پادشاهی قارچ تبدیل کنید
بیشتر بخوان!

اسپاتیفای و دیگران بلندتر شدند. و روز دوشنبه (به وقت ایالات متحده) ، اپیک و اپل قرار است در دادگاه مجازی ناحیه شمالی کالیفرنیا دیدار کنند تا پرونده های خود را در مورد اینکه آیا Fortnite باید در App Store بماند ، قبل از دادرسی در مورد شکایت انحصار در سال آینده ارائه دهند.

در قلب تلاش های New Alliance مخالفت با سخت گیری اپل و گوگل در فروشگاه های اپلیکیشن و سرمایه برنامه هایشان است. هر دو شرکت تقریباً همه تلفن های هوشمند دنیا را از طریق نرم افزار و توزیع برنامه از طریق فروشگاه هایشان کنترل می کنند. هر دو برای پرداخت های انجام شده درون برنامه ها در سیستم های خود 30 درصد هزینه می گیرند.

تولیدکنندگان اپلیکیشن به طور فزاینده ای در قوانین پرداخت غرق شده اند و استدلال می کنند که 30 درصد هزینه مالیاتی است که توانایی آنها را برای رقابت محدود می کند. در برخی موارد ، آنها گفتند ، آنها با برنامه های اپل و گوگل و مزایای ناعادلانه آنها رقابت می کنند.

نحوه مقایسه پرچمداران اصلی
بیشتر بخوان!

اپل ادعا کرده است که هزینه های آن در همه بازارهای آنلاین استاندارد است.

اسپاتیفای یکی از 13 عضو ائتلاف است. اعتبار:AP

روز پنجشنبه ، ائتلاف لیستی از ده اصل را که در وب سایت خود شرح داده شده است ، درباره آنچه روش های منصفانه تر اجرای آن است ، منتشر کرد. آنها شامل یک فرآیند تأیید درخواست شفاف تر و حق برقراری ارتباط مستقیم با کاربران خود هستند. اصل اصلی بیان می کند که توسعه دهندگان نباید مجبور شوند فقط از سیستم های پرداخت تبلیغ کنندگان فروشگاه برنامه استفاده کنند.

Xbox Series S ، Series X جزئیات پرتاب استرالیا را دریافت می کند
بیشتر بخوان!

اپل بلافاصله به ائتلاف پاسخ نداد. Google به درخواستی برای نظر پاسخ نداد.

ماکسول گفت ، این ائتلاف در ماه های اخیر پس از بحث و گفتگو بین مدیران گروه Tile Group ، Effie ، Spotify و Match Group ، چهار شرکتی که بلندترین مخالفت خود را با شرکت های بزرگ فناوری داشتند ، گرد هم آمده است.

برخی از تماس ها پس از آن صورت گرفت که اپل و گوگل ماه گذشته Fortnite را از فروشگاه برنامه های خود به دلیل نقض قوانین پرداخت خود معرفی کردند. با اوج گرفتن نبرد Epic با اپل و گوگل ، Spotify و Match Group حمایت خود را از این شرکت بازی های ویدیویی اعلام کردند.

اپل ادعا كرد كه شرايط افي “كاملاً از خلقت خود افي است.”

چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید
بیشتر بخوان!

اعضای این گروه گفتند که ائتلاف جدید می تواند شرکت های بیشتری را به شکایت طولانی مدت در ملا public عام ترغیب کند. پیتر اسمیت ، مدیرعامل Blockchain.com ، گفت که شرکت ارز رمزنگاری شده وی تا حدی به این گروه پیوست زیرا گروه را به تعداد زیاد تأمین می کرد.

“آیا آنها می توانند همه ما را تحریم کنند؟” او گفت. “من در شک هستم.”

اسمیت گفت ، اپل چندین بار برنامه های Blockchain را مسدود کرده است. برخی از مشتریان از انسداد به حدی ناامید شده اند که ویدیوهایی را منتشر کردند که در آن از تخریب آیفون ها با قلاب استفاده می کردند.

اسمیت گفت: “این فروشگاه های اپلیکیشن به قدری بزرگ شده اند که در واقع تصمیم می گیرند که چرا مشتریان دسترسی پیدا می کنند.”

ایلان ماسک لانه گزینی مغز Neuralink در خوک را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

ادعاها

تیم سوئینی ، مدیرعامل شرکت Epic ، گفت که شرکت وی “پس از شکایت از آن ،” ارتباطات عظیم و عظیم “را از توسعه دهندگان برنامه دریافت کرده است.

سوینی این هفته در مصاحبه ای گفت: “اپل و گوگل راههای بی پایانی برای پاسخگویی دارند بدون اینکه برای جهان خارج روشن باشد” با کاهش سرعت برنامه ها ، تفسیر مجدد قوانین به روشهای منفی یا نه گفتن به ویژگی های جدید.

او می گوید افی سابقه دیدار با آنچه را که فکر می کند درست است ، دارد. وی افزود: “اما مسلماً دشوار است که شما با یک شرکت که 200 برابر اندازه ماست مبارزه کنید ، مبارزه کردن بسیار دشوار است.”

مجله نیویورک تایمز

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/lVLb4
clck.ru/R62ZX
u.nu/9yuqm
ulvis.net/8f5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *