رنگ سینما و عکاسی تاریخ را زنده می کند


این عرفان عکسهای ثابت و فیلم های قدیمی در سیاه و سفید است ، من علاقه زیادی به دیدن موازی های رنگارنگ آنها نداشتم ، حتی اگر آنها قول دهند که به رنگ های اصلی صحنه در تصویر وفادار باشند. اما اخیراً وقتی مجموعه ای از عکسهای کمرنگ پدر و مادربزرگ و مادربزرگم و به صورت دیجیتالی بازیابی شدم – و تعداد انگشت شماری رنگ به عنوان آزمایش – رویکرد من چرخش پیدا کرد.

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

نقاشی قطعات قدیمی به رنگ سیاه و سفید – مانند این اعتراض در ملبورن در سال 1969 ، که به صورت رنگی در مستند استرالیا نشان داده شد – به زندگی آنها کمک می کند.اعتبار:SBS

عکس های پدربزرگ و مادربزرگم نه تنها زنده شده و تقاضایی دریافت کردند که من را کاملا متعجب کرد ، بلکه جزئیات منتشر نشده قبلی از سایه ها در مقیاس خاکستری بلند شدند: یک سگ خانگی در پایین یک عکس ، یک چادر نظامی در پس زمینه کودک دیگر ، یک کودک کوچک که در آستانه در ایستاده است.

Xbox Series S ، Series X جزئیات معرفی را در استرالیا دریافت می کنند
بیشتر بخوان!

پس از انتقال توسط آخرین مستندها رنگ آمریكا و استرالیا به رنگ، اینکه من از فناوری دیجیتال برای رنگ آمیزی تصاویر بایگانی مربوط به قرن 19 و 20 استفاده کردم ، اکنون یک فرد تازه مسلمان هستم. والدین ما ، جهان را تک رنگ نمی دیدند: آنها به رنگ گوشت و خون دیگر از چشم قرن 21 دور نیستند.

تصاویر مادر بزرگ گرگ کالگان ، ورا کلارک ، قبل و بعد از رنگارنگ.

تصاویر مادربزرگش گرگ گرگ کالقان ، ورا کلارک ، قبل و بعد از رنگارنگ. اعتبار:


منبع: www.mvm210.ir

آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/DAcRM
clck.ru/RDSbU
u.nu/5nduu
ulvis.net/bCy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *