رنگ سینما و عکس ها تاریخ را زنده می کند


این عرفان عکسهای ثابت و فیلم های قدیمی در سیاه و سفید است ، من علاقه زیادی به دیدن موازی های رنگارنگ آنها نداشتم ، حتی اگر آنها قول دهند که به رنگ های اصلی صحنه در تصویر صادق باشند. اما اخیراً وقتی مجموعه ای از عکسهای کمرنگ پدر و مادربزرگ و مادربزرگم و به صورت دیجیتالی بازیابی شدم – و تعداد انگشت شماری رنگ به عنوان آزمایش – رویکرد من تغییر شکل داد.

ونسا پاپاس استرالیایی در تیمکتوک پیش افتاد
بیشتر بخوان!
رنگ گذرگاه های سیاه و سفید قدیمی - مانند این اعتراض در ملبورن در سال 1969 ، که در مستند استرالیا به صورت رنگی نشان داده شد - به زندگی آنها کمک می کند.

رنگ گذرگاه های سیاه و سفید قدیمی – مانند این اعتراض در ملبورن در سال 1969 ، که در مستند استرالیا به صورت رنگی نشان داده شد – به زندگی آنها کمک می کند.اعتبار:SBS

عکس های پدربزرگ و مادربزرگم نه تنها زنده شده و تقاضایی دریافت کردند که من را کاملا متعجب کرد ، بلکه جزئیات منتشر نشده قبلی از سایه ها در مقیاس خاکستری بلند شدند: یک سگ خانگی در پایین یک عکس ، یک چادر نظامی در پس زمینه کودک دیگر ، یک کودک کوچک که در آستانه در ایستاده است.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

پس از انتقال توسط آخرین مستندها رنگ آمریكا و استرالیا به رنگ، اینکه من از فناوری دیجیتال برای رنگ آمیزی تصاویر بایگانی مربوط به قرن 19 و 20 استفاده کردم ، اکنون یک فرد تازه مسلمان هستم. اجداد ما دنیا را به صورت تک رنگ نمی دیدند: آنها به رنگ گوشت و خون دیگر از چشم قرن 21 دور نیستند.

تصاویر مادربزرگش گرگ گرگ کالقان ، ورا کلارک ، قبل و بعد از رنگارنگ.

تصاویر مادربزرگش گرگ گرگ کالقان ، ورا کلارک ، قبل و بعد از رنگارنگ. اعتبار:


منبع: www.mvm210.ir

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/gZu1s
clck.ru/R6Zty
u.nu/l47po
ulvis.net/nvN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *