رنگ سینما و عکس ها تاریخ را زنده می کند


این عرفان عکسهای ثابت و فیلم های قدیمی در سیاه و سفید است ، من علاقه زیادی به دیدن موازی های رنگارنگ آنها نداشتم ، حتی اگر آنها قول دهند که به رنگ های اصلی صحنه در تصویر صادق باشند. اما اخیراً وقتی مجموعه ای از عکسهای کمرنگ پدر و مادربزرگ و مادربزرگم و به صورت دیجیتالی بازیابی شدم – و تعداد انگشت شماری رنگ به عنوان آزمایش – رویکرد من تغییر شکل داد.

تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند
بیشتر بخوان!

رنگ گذرگاه های سیاه و سفید قدیمی – مانند این اعتراض در ملبورن در سال 1969 ، که در مستند استرالیا به صورت رنگی نشان داده شد – به زندگی آنها کمک می کند.اعتبار:SBS

عکس های پدربزرگ و مادربزرگم نه تنها زنده شده و تقاضایی دریافت کردند که من را کاملا متعجب کرد ، بلکه جزئیات منتشر نشده قبلی از سایه ها در مقیاس خاکستری بلند شدند: یک سگ خانگی در پایین یک عکس ، یک چادر نظامی در پس زمینه کودک دیگر ، یک کودک کوچک که در آستانه در ایستاده است.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

پس از انتقال توسط آخرین مستندها رنگ آمریكا و استرالیا به رنگ، اینکه من از فناوری دیجیتال برای رنگ آمیزی تصاویر بایگانی مربوط به قرن 19 و 20 استفاده کردم ، اکنون یک فرد تازه مسلمان هستم. اجداد ما دنیا را به صورت تک رنگ نمی دیدند: آنها به رنگ گوشت و خون دیگر از چشم قرن 21 دور نیستند.

تصاویر مادربزرگش توسط گرگ کلاژن و ورا کلارک قبل و بعد از رنگارنگ.

تصاویر مادربزرگش گرگ گرگ کالقان ، ورا کلارک ، قبل و بعد از رنگارنگ. اعتبار:


منبع: www.mvm210.ir

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/dYcch
clck.ru/R6Vsk
u.nu/cx-ch
ulvis.net/MSl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *