روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است


ادعاها

Westpac اخیراً موافقت کرده است که بزرگترین جریمه در تاریخ شرکتهای استرالیا را به مبلغ 1.3 میلیارد دلار پرداخت کند تا ادعاهای آژانس اطلاعات مالی AUSTRAC مبنی بر تسهیل پرداختهای مربوط به برنامه های جنسی کودکان در فیلیپین از طریق روابط بانکی آنها را تسویه کند.

منابع بانکی ادعا می کنند که یورو پاسیفیک جزو 16 بانکی نبود که توسط استراک در پرونده خود علیه وست پک انتخاب شد ، که برای مدیر عامل شرکت برایان هرزر و رئیس لیندسی مکسستاد موقعیت خود را در بانک هزینه کرد.

با این حال ، روابط Westpack با یورو کاپریورن س questionsالاتی را در مورد تعداد مشارکت های مشکل سازانه ای که ایجاد می کند ایجاد می کند.

اگر یک استرالیایی بخواهد پول خود را به یورو پاسیفیک منتقل کند ، برای پردازش پرداخت به یک بانک گزارشگر نیاز دارد. این بانک ها مسئول علامت گذاری پرداخت های مشکوک از طریق AUSTRAC هستند. وست پک تا سال 2018 تنها بانک استرالیایی بود که با یورو پاسیفیک شریک بود.

یک افسر سابق وست پک AML که با اصطلاحات ناشناس صحبت کرد گفت تمرکز بانک های استرالیا در فروش مدیریت ریسک امکان ایجاد مشارکت بدون بررسی دقیق را فراهم می کند.

ادعاها

کارمند گفت: “همیشه بین عملکرد فروش تنش وجود دارد.”این واقعاً به میزان جاسازی شده این کنترل ها و آنچه در قسمت بالا قرار دارد بستگی دارد. “

رژه خصوصی سازی ایده آل گرایانه اسکات موریسون و جاش فریدنبرگ
بیشتر بخوان!

آقای شیف به خاطر حضور در تلویزیون های مالی مشهور است و پس از پیش بینی بحران مالی جهانی به شهرت رسید و به او لقب “دکتر Doom” را دادند. او علناً علیه قوانینی که برای لغو تأمین مالی تروریسم و ​​پولشویی پول طراحی شده بود ، تجمع کرده و همچنین او از مدیریت و مالیات انتقاد می کند.

رئیس جمهور یورو پاسیفیک ، مارک اندرسون در سال 1995 درخواست ورشکستگی شخصی کرد و سابقه سو m رفتار نیز دارد. وی پس از شارژ بیش از حد مشتری در دادستانی که دادستان ها آن را بی توجهی به قوانین شرکت ها توصیف کردند ، توسط ناظم شرکت های بزرگ ایالات متحده در سال 2003 مجبور به پرداخت 96000 دلار (133100 دلار) شد.

آنتونی کوین ، کارشناس مبارزه با پولشویی ، که هم در Westpack و هم در Macquay کار کرده است ، گفت که ساختارهای مالکیت و کنترل برای خبرنگاران ویژگی اصلی است که بانک های بزرگ باید در هنگام تصمیم گیری با کدام بانک همکاری کنند.

آقای کوین ، که اکنون شرکت AML Accelerate خود را اداره می کند ، گفت که مستندات آندرسون “قطعاً” هشدارها را به صدا در می آورد و منجر به تحقیقات بیشتر در مورد عملیات یورو-اقیانوسیه ، از جمله بازدید از سایت یا حسابرسی مستقل می شود.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

“شما هنوز هم می توانید با این افراد سر و کار داشته باشید ، اما خود را در معرض خطرات شهرت قرار می دهید.”

وام دهندگان هرساله روابط خود را با بانک های گزارشگر بررسی می کنند ، اما اغلب به مقالات خبری یا نشانه های عمومی مبنی بر اینکه یک شریک یک بانک پوسته است – یکی بدون حضور فیزیکی – یا درگیر یک فعالیت جنایی است ، اعتماد می کنند.

یک دانشیار در دانشگاه ملبورن ، اندرو گودوین ، گفت که بانک ها مسئول ایجاد سیاست مراقبت های قانونی خود هستند و خواستار قانون “سه اعتصاب و شما بیرون هستید” برای کسانی که قانون را نقض می کنند.

وی گفت: بنابراین این فقط یک سیلی نیست که با جریمه ای هنگفت روبرو می شود ، بلکه همچنین می گوید در صورت انجام مجدد این کار ممکن است مجوز خود را از دست بدهید. “نگرانی من بیشتر این است که اگر این فرایندهای دقت به تمرینات برچسب زدن تبدیل شود.”

پروفسور گودوین گفت كه بانك ها معمولاً جریمه ها را “هزینه انجام كار” می دانند و مسئولیت بیشتری از جمله پیگرد قانونی برای افراد به دلیل عدم رعایت قانون مورد نیاز است.

وی گفت: “فرهنگ ها از بالا تعریف می شوند.” “مجازات نقشی دارد ، اما سوال مهمی که من پیشنهاد می کنم این است که چگونه می توانیم به تغییرات فرهنگی و تغییر عملیاتی دست یابیم؟”

مایر با دولت تماس گرفت و می گوید شلومو لو
بیشتر بخوان!

یک دانشیار دانشکده تجارت دانشگاه سیدنی ، دیوید چایکین ، گفت: “وضع قوانینی” – قانونی که مانع از به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد مشتریان مشکوک توسط بانک ها می شود – توانایی بانک ها در جلوگیری از پولشویی را خفه کرده است. وی خواستار تسهیل این قوانین شد تا امکان اشتراک اطلاعات بیشتر بین بانک ها و ارگان های دولتی فراهم شود.

دکتر چایکین گفت: “ما دروازه های طغیان را برای اطلاعاتی که از بخش خصوصی به دولت می رسد باز کردیم ، اما اطلاعاتی را که بخش خصوصی می توانست به اشتراک بگذارد و راه دیگری را طی کنیم را بستیم.” در تاریکی است. “

بازرس سابق پلیس فدرال استرالیا به جان شوویز ، متخصص AML مراجعه کرده است که AUSTRAC باید با انتشار لیست بانک ها ، حوزه های قضایی و افراد در معرض خطر ، نقش فعال تری داشته باشد.

آقای ویس گفت: “انجام این کار برای آنها بسیار آسان خواهد بود.” “در غیر این صورت شما به دریافت بانک هایی مانند Westpack ادامه خواهید داد … با بانک های مشکوکی مانند یورو پاسیفیک همکاری کنید.”

نیکول رز مدیر عامل اتریش روز سه شنبه به مجلس سنا گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه بین Westpack و Euro Pacific نیست ، پس از س byال توسط Nick Cockroaches از سناتور سبز ، اگرچه وی متعهد شده است که در صورت درخواست اطلاعات را با آژانس های جنایی به اشتراک بگذارد. سایر بانکهای استرالیا ، به بهترین وجه دانش ، با این بانک همکاری نکرده اند.

شوارتز دوباره به کالینگ وود بازگشت و دوباره ساخته شد
بیشتر بخوان!

خانم رز خاطرنشان كرد كه ممكن است اصلاحات بخشي براي جلوگيري از تخلفات ضد پولشويي ، مانند آنچه در Westpack مشاهده شده ، انجام شود. وی گفت: “ما در حال بررسی چگونگی بهبود هدایت ، بهبود آموزش و در صورت لزوم ، بهبود قوانین هستیم.”

طبق سند دستورالعمل سیم کشی ارسال شده به مشتریان یورو پاسیفیک در یورو سال جاری ، یورو پاسیفیک با تعدادی از م institutionsسسات مالی بین المللی از جمله بانک فدرال رزرو نیویورک ، مونترال بانک کانادا ، نوو بانک پرتغال و میزوهو ژاپن روابط بانکی خبرنگار خود را حفظ می کند. .

بانک فدرال رزرو نیویورک قادر به پاسخگویی به مشتریان خاص نبود و سایر م institutionsسسات به تعدادی از درخواستها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

یورو پاسیفیک روز یکشنبه با صدور بیانیه ای هرگونه تخلف را انکار کرد و ادعا کرد که با همه قوانین مطابقت دارد. این بانک گفت: “هیچ کس دوست ندارد که مورد داستانهای منفی قرار گیرد ، اما با حمایت مداوم شما و کار عالی تیم و برنامه های ما ، ما همچنان به مشتریان بین المللی خود با استعداد در نیازهای بانکی شخصی و تجاری خود خدمت خواهیم کرد.” .

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

سخنگوی وست پک گفت که این بانک نمی تواند مشتری های فردی را مخاطب قرار دهد ، اما افزود که این بانک روند احتیاط را در روابط بانکی جدید با خبرنگار بهبود می بخشد.

فرایند مراقبت دقیق شامل بررسی و ارزیابی عوامل مختلفی از جمله ریسک جغرافیایی ، ساختار مالکیت و مدیریت ، مشتری و کفایت کنترل های AML / CTF در بانک گزارشگر نیست.

Westpack همچنین سناریوهای دیگری را برای نظارت بر معاملات بانکی خاص برای اطمینان از شناسایی ، بررسی و پرچم های قرمز برای کاهش خطرات شناسایی شده ، از جمله خروج مشتری ، اجرا کرده است.

سخنگوی گفت که “بازرسی های دوره ای منظم” شامل الگوی معاملات ، ارزش ، حجم و ارز معاملات انجام می شود.

“Westpac به طور منظم روابط بانکی خبرنگار خود را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که Westpac ضمن مدیریت ریسک در نمونه کارها ، از پوشش مناسب تجاری برخوردار است.”

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BAuhF
clck.ru/RVa45
u.nu/9vlsa
ulvis.net/Laei

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *