رژه خصوصی سازی ایده آل گرایانه اسکات موریسون و جاش فریدنبرگ


اما من با این اصطلاح نیز مخالف هستم زیرا این واژه تلاشی برای روشنفکرانه و احترام گذاشتن به انگیزه ای بسیار کم نجیب است: غریزه عمیق تکاملی ما برای ایجاد خود در قبایل. طرف من طرف تو. ما هستیم. بچه های خوب در مقابل آدمهای بد

در سیاست ، حزب گرایی منجر به دو قطبی شدن و دو قطبی شدن در شبکه ای از سیاست ها و ناتوانی جنسی می شود. به عنوان مثال ، به ایالات متحده در خارج نگاه کنید. بزرگترین و ثروتمندترین کشور دنیای هوشمند با مرگ و میر زیادی ، هیچ شانسی برای مقابله با طاعون نداشته است. دموکرات ها و جمهوری خواهان از همکاری در هر زمینه امتناع می ورزند. آنها حتی پوشیدن ماسک را مسئله ای حزبی دانستند.

چندان تعجب آور نیست که موریسون و جاش فریدنبرگ از توجیه گزینه های بودجه که به دلیل ایدئولوژی آنها مورد انتقاد گسترده قرار گرفت خوشحال بودند و گفتند که استراتژی بودجه “مطابق با ارزش های اصلی دولت برای کاهش مالیات است و شامل اندازه دولت است. ارائه خدمات ضروری و اطمینان از نظم و انضباط بودجه. “

فقط بودجه نیست که سرعت بهبود ما را تعیین می کند
بیشتر بخوان!

این “ارزشهای اصلی” در وب سایت حزب لیبرال ذکر شده است. “ما در حال کار برای دستیابی به یک دولت لاغر هستیم که دخالت در زندگی روزمره ما را به حداقل برساند و ابتکار عمل بخشهای خصوصی و خصوصی را به حداکثر برساند.”

“ما اعتقاد داریم … به دولتی که شهروندان خود را از طریق انگیزه پرورش می دهد و آنها را تشویق می کند ، به جای اینکه از طریق طراحان مجازات مالیات های سنگین و ساختارهای خفقان آور شرکت های کارگری و فیلم های دیوانسالار محدودیت هایی برای مردم ایجاد کند.”

“ما معتقدیم … که مشاغل و افراد – نه دولت – واقعی سازندگان ثروت و اشتغال هستند.”

در نتیجه ، فرد خوب است ، جمع بد است. خصوصی خوب ، بد در جمع است. دولت ، در بهترین حالت ، یک شر ضروری است که باید در حداقل حد ممکن حفظ شود.

رئیس AstraZeneca می گوید کلید شفافیت واکسن
بیشتر بخوان!

تصویرگری: سیمون لچاعتبار:

متأسفم ، اما تنها قبیله گرایی – قبیله خصوصی لیبرال در مقابل قبیله عمومی کارگر – است که حقیقت جاودانه را جعل می کند. این یک تمایز سیاسی است. برای مالیات کم به یک لیبرال رأی دهید. اشاره کنید که برای مالیات های بالا کار کنید. واقعاً؟ من تفاوت زیادی را مشاهده نکردم.

کالاهای خصوصی / بد عمومی معنایی بیشتر از چپ مقابل ، خوب عمومی / بد خصوصی ندارد. هر دو دوقطبی کاذب هستند. برای درک اینکه دو بخش اقتصاد نقشهای مختلف و مکمل دیگری دارند ، کمی تأمل نیاز دارد. یکی بدون دیگری وجود ندارد و ما به بسیاری از آنها احتیاج داریم.

فرد و جمعی. رقابت و مشارکت. هر دو بخش کارهای خوبی انجام داده اند. هر دو می توانند پیچ ​​بزنند. قسمت دشوار یافتن بهترین ترکیب بین این دو جایی در وسط است ، نه در حد افراط.

بودجه باید مردم را وادار به کار دوباره کند
بیشتر بخوان!

ادعاها

همانطور که فریدنبرگ بارها گفته است ، استراتژی بودجه این است که بهبودی “با هدایت تجارت” حاصل شود. این توضیح می دهد که چرا بیشتر پولی که او خرج می کند یا می دهد به عنوان تخفیف مالیاتی به مشاغل اختصاص می یابد. کاهش مالیات و پاداش های نقدی برای افراد در یک ثانیه بد است و تا حد زیادی از هزینه مستقیم برای ایجاد شغل جلوگیری می کند.

فریدنبرگ این را توجیه کرد و گفت: “از هر 10 شغل در استرالیا هشت کار در بخش خصوصی است. این موتور اقتصاد استرالیا است.”

بدون شک او اغراق می کند ، من در شب بودجه فکر کردم. اما بررسی کردم و درست است. یا بهتر بگوییم ، اکنون است. امروز 89 درصد از مردان و 81 درصد از زنان در بخش خصوصی کار می کنند ، فقط 15 درصد از کارگران در بخش دولتی باقی مانده اند.

کونن می گوید ، تاج فاجعه در چین را به دلیل "خطر قانونی" بررسی نکرده است
بیشتر بخوان!

در سال 1994 ، قبل از تصمیم شیدایی برای خصوصی سازی و برون سپاری ، 28 درصد کارگران در بخش دولتی کار می کردند (حدود دو سوم کارگران در دولت های ایالتی).

خدمات برق ، گاز و آب تقریباً به طور کامل یک بخش عمومی بود. آنها اکنون 78 درصد خصوصی هستند. فروش بانک مشترک المنافع ، بانک های دولتی و شرکت های بیمه به این معنی است که حوزه مالی تقریباً کاملاً خصوصی است.

فروش خطوط هوایی کوانتاس و استرالیا ، بنادر دریایی و حمل و نقل و حمل و نقل عمومی گسترده به معنای این است که معامله در صنعت حمل و نقل 90 درصد خصوصی است. با وجود مالکیت دولت بر مدارس ، TAFE و دانشگاه ها ، اشتغال در آموزش و پرورش در حال حاضر تنها 54٪ از مردم دولتی است.

لمس سبک انبار آتش سوزی را تبدیل می کند
بیشتر بخوان!

علیرغم خدمات بهداشتی و اجتماعی که توسط دولت تأمین می شود ، از هر چهار کارگر سه نفر به طور خصوصی شاغل هستند.

ببین چی شده؟ لیبز با کمک برخی از رقبای خود در طول 25 سال گذشته بی وقفه کار کرده و کارگران را از قبیله عمومی کارگر به قبیله خصوصی لیبرال منتقل کرده است. آیا متوجه پیشرفت بزرگ نشده اید؟

راس گیتینز است از هرالد ویرایشگر اقتصاد.

شماره های صبح و عصر ما را دریافت کنید

مهمترین اخبار ، تحلیل ها و بینش های ارائه شده در ابتدا و انتهای هر روز به صندوق ورودی شما. ثبت نام برای The Morning Herald در سیدنیخبرنامه اینجا ، سنخبرنامه اینجا ، بریزبن تایمز“اینجا و چهار شنبهاینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/TRarJ
clck.ru/RcpFX
u.nu/463t2
ulvis.net/JhjK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *