زنان از کار در خانه بیشتر از مردان خوشحال هستند


وی افزود: “بیش از 90٪ استرالیایی ها از كاهش نیاز به سفر به محل كار خود لذت می برند – یك سوم تقریباً یك روز حاصلخیز را در هفته به دست می آورند و وقت بیشتری برای كار و سایر فعالیت ها می گذارند.”

ادعاها

جینا متکالف ، یک برنامه ریز شهری که در کوههای آبی زندگی می کند ، گفت که سفر روزانه قطار خود را به دفتر خود در پاراماتا از دست نمی دهد. گذشته از یک قبض انرژی بالاتر ، مزایای انعطاف پذیری بیشتر باعث بهبود بهره وری شده و به او اجازه می دهد “قبل از غروب خورشید” ورزش کند.

خانم متکالف بعداً اظهار امیدواری کرد که بتواند سه روز در هفته به کار خود در خانه ادامه دهد.

وی گفت: “به طور کلی ، من از کار در خانه بهره مند شدم.”

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

“فواید این بود که فرزندان و همسرم را بیشتر و قبل از مدرسه به جای اعتماد به پدربزرگ و مادربزرگ بعد از ساعتها بیشتر ببینم.

“زنان معمولاً حتی در صورت حمایت از بیشترین شریک زندگی کمک های اولیه می کنند. برای من احساس کردم هنگام مسافرت برای کار باید همزمان در دو مکان باشم. کار انعطاف پذیر به من امکان می دهد مادر پیرم را برای صرف ناهار به ملاقات با دکتر برسانم ، تا آنجا باشم تا بارگیری مهم پسر امروز را بشنوم. 11 کار را انجام دهید و در صورت لزوم شب را با کار خود در جریان بگذارید. “

خانم متکالف گفت که او برخی ارتباطات خود را در سیدنی از دست داده بود ، اما وقت بیشتری برای ایجاد ارتباطات جدید در جامعه محلی داشت.

سرمایه گذاران با معالجه های جدید در اطراف سهام شاهدانه مشغول سر و صدا هستند
بیشتر بخوان!

جینا متکالف ترجیح می دهد از خانه در کوههای آبی بیش از یک اتومبیل طولانی تا پارما کار کند.اعتبار:ترشی ادوینا

وی گفت: “ما در طول هفته به فروشگاه ها و کافه های محلی می رویم و نه به کافه های CBD. بنابراین هزینه ها برای اقتصاد ضرر نمی کند.”

این مطالعه همچنین نشان داد که 36 درصد زنان و 31 درصد مردان گفتند که کار در خانه تعادل کار و زندگی را بهتر فراهم می کند.

به طور کلی ، 45 درصد از افراد گفتند که کار در خانه انعطاف پذیری بیشتری را به همراه دارد و 35 درصد گفتند که وقتی مجبور به سفر نیستند می توانند کارهای بیشتری انجام دهند.

یک سوم گفت که کار در خانه تعادل کار و زندگی را بهتر فراهم می کند. انزوای اجتماعی دلیل عمده ای برای افرادی بود که تجربه منفی تری را تجربه می کردند.

میلیاردر وال استریت که در کنار جفری اپستین ایستاده بود
بیشتر بخوان!

استاد روابط جنسی و کار در دانشگاه سیدنی ، ماریان بیرد ، گفت که کار در خانه می تواند فشار روزانه زنانی را که معمولاً برای رفتن به محل کار عجله دارند کاهش دهد و فرزندان خود را برای مدرسه ، غذا و بعد از مدرسه آماده کند.

پروفسور بیرد گفت: “زمان سفر برخی از کارمندان کاهش یافته یا حذف شده است ، که تفاوت زیادی در زندگی زنان ایجاد می کند و حدود یک ساعت بازگشت می کند.”

وی افزود: “زنان همیشه با روش تلفیقی تر ، به كارهای خود و تعهدات خانوادگی خود روی آورده اند ، كار نیمه وقت و بعضی از كارهای خانه را با تمام مشق شب و مراقبت های قبل از COV تلفیق می كنند ، بنابراین آنها این تمرین را می دانند.

راه رسیدن به آرزوهای خانوادگی
بیشتر بخوان!

ادعاها

از طرف دیگر ، مردان قبل از COV عادت به کار در خانه یا حقه بازی در کار و خانواده به همان شیوه زنان نداشتند ، بنابراین مردان در کار در خانه بیشتر مشکل داشتند.

یک نظرسنجی جداگانه نشان می دهد هنگامی که همه کارمندان در یک محل کار مشترک حاضر می شوند ، مردان بیشتر از زنان این را ترجیح می دهند. یک نظرسنجی توسط شرکت تحقیقات اجتماعی McRindle نشان داد که 27 درصد از مردان گفتند “ایده آل” است که همه افراد از نظر جسمی به کار خود ادامه دهند در مقایسه با 22 درصد از زنان. همچنین نشان داده است که زنان بیش از مردان بیشتر یک محل کار با انعطاف پذیری برای کار از راه دور یک یا دو روز در هفته را ترجیح می دهند.

از آتش بپرسید: یک درمانگر رابطه جنسی به س questionsالات دشوار خوانندگان پاسخ می دهد
بیشتر بخوان!

یک مطالعه توسط موسسه مطالعات خانواده استرالیا نیز نشان می دهد پدرانی که از خانه کار می کردند کمی بیشتر با فرزندان خود می گذرانند که این امر ممکن است برخی از فشارهای مراقبت از زنان را نیز کاهش دهد.

برای خبرنامه بروزرسانی Coronavirus ثبت نام کنید

برای تحولات روزمره مهم و اعدادی که باید بدانید ، خبرنامه به روزرسانی Coronavirus را دریافت کنید. ثبت نام برای The Morning Herald of سیدنی خبرنامه در اینجا و دوران اینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/UHvGr
clck.ru/Rcwed
u.nu/jmvxh
ulvis.net/N5i8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *