سایر گزینه های امسال که باید ببینید


دومین بازیکن در انتخابات شورای سیرک مانند جف ویلسون است که گروه سرمایه گذاری وی 7.8 درصد از گروه فروشگاه های بزرگ را در اختیار دارد. او به طور سنتی از رئیس میر حمایت می کرد اما در ماه های اخیر با موفقیت برای دو مدیر مایر که موافقت می کنند از مجمع عمومی سالانه استعفا دهند هیجان زده است.

چگونه لیست رأی گیری ها به ویلسون می رسد. و اگر بخواهم برگ های چای را بخوانم ، به نظر می رسد ویلسون از هر جهت شرط بندی می کند. در اینجا دلیل آن است.

لیو منتقد بیرحمانه ویلسون بود. درست در آغاز ماه سپتامبر ، استکبار ویلسون در حمایت از هونسل در مقابل مجموعه ای دیگر از نتایج ضعیف برای ماه مه ، او را تحت تأثیر قرار داد.

بالا رفتن از کل دیوار - یک ستاره در حال مشاهده
بیشتر بخوان!

هفته ها بعد ، لو با درخواست دسترسی به ثبت سهام مایر – در اقدامی که به نظر می رسید توسط لو به نفع سهامداران خرد است ، مبارزات خود را علیه هونسال تعریف کرد.

او این کار را در گذشته انجام داده بود و در همان زمان از سرمایه گذاران خرده فروشی حمایت شدیدی داشت.

جف ویلسون ، رئیس WAM می گوید اجتماعات مجازی لبه بزرگ شهر را ترجیح می دهند. اعتبار:کریستوفر پیرس

اما این بار لو عمل نکرد. با سهامداران کوچک رجوع نکرد و انتقاد عمومی او از ویلسون نیز متوقف شد.

هر دو اقدام نشان می دهد كه ویلسون به لوو گفته است كه حمایت او را بدست خواهد آورد و بر این اساس اخراج هونسل باید گنگ باشد.

شرکت های آسیب دیده از اپیدمی کف ، کف اداری را بدون استفاده در بازار اجاره به پایین پرتاب می کنند
بیشتر بخوان!

اما صبر کنید اگر هیئت مدیره مایر معتقد باشد وی هیچ حمایتی از ویلسون ندارد ، تصمیم به انتخاب مجدد هونسل می گرفت و او قبل از جلسه استعفا می داد. این واقعیت که نامزدی هونسل باقی مانده نشان می دهد که مایر معتقد است وی از حمایت ویلسون برخوردار است.

اگر ویلسون در هر دو طرف دهان خود صحبت کند ، نتیجه تا مشخص شدن مرجع قدرت در روز پنجشنبه مشخص نخواهد شد.

ویلسون یک مدیر سرمایه گذاری با شعله ور شدن برای بازاریابی از طریق مشارکت در شرکت های بحث برانگیز یا پیشنهاد سهامداران است.

پس از پیوستن به آمازون ، یک بازرگان می گوید همه چیز را از دست داده است
بیشتر بخوان!

وی در انتخابات اخیر فدرال پیشرو در مبارزات برای صرفه جویی در امتیازات اعتباری بوده است ، وی به یک سهامدار فعال در Virgin Australia تبدیل شده است و اخیراً به چهره شرکت های فشار در برابر پیشنهاد دولت برای برگزاری جلسات سهامداران مجازی پس از COVID تبدیل شده است. .

شاید بحث برانگیزترین موضع ویلسون ، پرهیز از رای دادن به هونسل در جلسه روز پنجشنبه باشد. و نمی توان انکار کرد.

این یک قوطی کاملا جدید کرم ها را باز می کند و فراخوانی نتیجه نهایی بسیار دشوار خواهد بود. این اعداد احتمالاً در ترازنامه فروش بود. اما این یک پیروزی شکننده خواهد بود.

ترس از موجودی رو به رشد شرکت های زامبی
بیشتر بخوان!

لیو منتظر خواهد ماند تا بعد از کریسمس و در پایان انتظار اینکه عملکرد مایر در آن دوره حیاتی معامله ای دچار اختلال نشود ، تاجر میلیاردر پارچه ای احتمالاً یک جلسه عمومی فوق العاده را درخواست خواهد کرد.

ادعاها

در این مرحله او کل هیئت مدیره مایر و کینگ را جایگزین می کند – شخصی که چند سال پیش برای تهیه ثروت مایر از انگلستان آورده شده بود.

در این بین ، لو باید گروهی متشکل از احتمالاً شش مدیر را که در هیئت مدیره شرکت کرده اند جمع کند – دو نفر از آنها احتمالاً کاندیداهای رسمی وی خواهند بود.

با آماده شدن یک هیئت مدیره جایگزین ، احتمالاً حمایت لو از تعداد محدودی از سرمایه گذاران نهادی ثبت شده بیشتر می شود.

بازارها زنده ، چهارشنبه 28 اکتبر 2020
بیشتر بخوان!

در این نظریه که کنترل لیبر با جزئیات در میر با داشتن 10.8 درصد ترکیب ، یک کالبدشناسی دولت وجود دارد. اما عملکرد مالی مایر و قیمت سهام در دهه گذشته حتی برای سرمایه گذاران از هر کسری دیگر از دولت بدتر بوده است.

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات خبره از روزنامه نگاران برتر تجارت ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/2Sorq
clck.ru/RdKFo
u.nu/mw40d
ulvis.net/JOuR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *