سرانجام جدیدترین Chromecast گوگل یک ریموت را در دست شما قرار می دهد


در همین حال آمازون 59 دلار آمازون Fire TV Stick Lite را به استرالیا آورده است که با یک ریموت کنترل کوچک نیز همراه است.

متأسفانه آمازون پلیر فقط وضوح تصویر Full HD 1080p را ارائه می دهد. ممکن است 4K Ultra HD در اتاق خواب برای شما مهم نباشد ، اما این واقعیت که آمازون از آوردن پخش کننده های تلویزیون 4K Fire خود به استرالیا امتناع می ورزد حتی اگر پخش های اصلی ویدیوی Amazon Prime با کیفیت 4K کاملاً اهانت آمیز باشد ؛ غول فناوری اغلب با استرالیا به عنوان یک فکر بعدی رفتار می کند.

Chromecast با Google TV و Fire TV Stick Lite هر دو دارای کنترل از راه دور است.

در نگاه اول کمی متفاوت دو دانگل ویدیویی HDMI را جدا می کند ، هر دو دسترسی به مظنونان جریان معمول – از جمله Amazon Prime Video – همراه با پنج سرویس پخش رایگان در هوا را فراهم می کند. یک تفاوت عمده این است که فقط آمازون دارای برنامه ویدیویی Apple TV + است و این گزینه را برای طرفداران اپل ارزان تر از گلوله باران تلویزیون Apple می کند.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

از طرف دیگر ، پخش کننده Google از Chromecast استریم شده از رایانه های شخصی ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی پشتیبانی می کند. پخش جریانی Chromecast در طیف گسترده ای از برنامه های تلفن همراه تعبیه شده است ، به جز – حدس می زنید – برنامه Apple TV.

در حالی که در طول سال در خانه گیر کرده بودیم ، بیشتر ما برای سرگرمی در برخی سرویس های پخش جوی ثبت نام کردیم. اگر این به نظر شما می رسد ، خواهید فهمید که منوهای تلویزیون روان Google در Chromecast به شما کمک می کند تا نمایش های جدید و خدمات پخش جریانی را نسبت به تلویزیون هدفمند آمازون کشف کنید.

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

ریموت کوچک گوگل نیز جلو می رود و قدرت ، میزان صدا و ورودی تلویزیون شما را کنترل می کند ، بنابراین مجبور نیستید دو کنترل از راه دور را روی میز کنار تخت نگه دارید.

ادعاها

این دستگاه های کوچک قدرت همچنین ابزارهای هوشمندی هستند که دارای دکمه های کنترل از راه دور برای احضار دستیار Google Amazon یا Alexa هستند. می توانید نمایش ها را با صدای بلند جستجو کنید یا هر چیز دیگری را که می توانید از یک بلندگوی هوشمند بخواهید ، مانند بررسی پیش بینی هوا یا کنترل سایر تجهیزات خانه هوشمند خود. آنها تا زمانی که دکمه را فشار ندهید شروع به گوش دادن نمی کنند ، که اگر نگران حریم خصوصی هستید بسیار عالی است.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

البته یکی از مزایای داشتن کنترل از راه دور فیزیکی این است که شما مجبور نیستید با دستورات گفتاری اشتباه بگیرید. اگر دستیار هوشمند شما را درک نمی کند ، فشار دادن چند دکمه اغلب راحت تر بود. با این حال ، این واقعیت که میکروفون در ریموت تعبیه شده است ، در مقایسه با فریاد زدن روی بلندگوی هوشمند در فضای اتاق ، باعث بهبود دقت می شود.

اگر تلویزیون در اتاق خواب شما نیاز به یک تعمیر اساسی هوشمند دارد ، دشوار است درک کنید که چرا استرالیایی ها آخرین تلویزیون آتش نشانی آمازون را به جای Chromecast Google انتخاب می کنند. مگر اینکه در اکوسیستم خانه هوشمند آمازون سرمایه گذاری زیادی کرده باشید ، یا به دنبال راهی ارزان و کثیف برای تماشای + Apple TV در تلویزیون خود باشید.

رنگ سینما و عکاسی تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/kZfU8
clck.ru/RdH57
u.nu/9jrds
ulvis.net/mjwu

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *