سرطان پروستات برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایانه متفاوت است


سالانه 20 هزار مرد استرالیایی مبتلا به سرطان پروستات می شوند.

مطالعات انجام شده توسط بنیاد سرطان پروستات استرالیا (PCFA) ، مرکز تحقیقات جنسی ، بهداشت و جامعه در استرالیا ، در دانشگاه لا تروو نشان داده است که مردان همجنسگرا و دوجنسگرایان در مورد کار با سرطان پروستات نیازهای بسیار متفاوتی به مردان غیر همجنس دارند. به عنوان مثال ، اعمال جنسی ممکن است متفاوت باشد.

ماهیت روابط مردان همجنسگرا و دوجنسگرایان و مکانیسم های حمایت عاطفی با روابط در جامعه دگرجنسگرایانه متفاوت است. یک بررسی از مطالعات نشان داد که 50 درصد مردان دگرجنس گرا ادعا می کنند که حمایت عاطفی اولیه آنها از طرف همسرشان است و 20 درصد آنها می گویند که از دوستان است. در جامعه همجنسگرایان ، 32 درصد از حمایت اولیه همسر و 44 درصد از دوستان حمایت می کنند.

معضلات حمله خشم گربه سانان
بیشتر بخوان!

PCFA سخت تلاش می کند تا آگاهی را افزایش دهد ، تحقیقات انجام دهد و از مردان و خانواده های آنها که از سرطان پروستات رنج می برند ، اطلاعات و پشتیبانی را ارائه دهد. آنها منابع ویژه ای برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایان تهیه کرده اند که به زبان مناسب و غیر پزشکی نوشته شده اند و اطلاعاتی در مورد روند تشخیص ، تأثیر بالقوه سرطان پروستات و درمان در زندگی اجتماعی و جنسی آنها و همچنین حمایت و رفاه احتمالی پس از تشخیص و درمان فراهم می کنند.

وال استریت در پس زمینه امید تحریک کننده جمع می شود. افزایش قراردادهای آتی ASX
بیشتر بخوان!

172 گروه پشتیبانی وابسته به PCFA وجود دارد. یکی گروه پشتیبانی Shine A Light است که از مردان همجنسگرا و دوجنسگرای مبتلا به سرطان پروستات و شرکای آنها در سیدنی از سال 2011 پشتیبانی می کند. همچنین گروه های پشتیبانی همجنسگرایان و دوجنسگرایان در ملبورن ، آدلاید ، پرت ، بریزبن و داروین وجود دارد.

در راستای کمپین Big Aussie Barbie ، برای افزایش آگاهی و پول برای سرطان پروستات ، در این روز عادلانه ، 21 فوریه 2016 ، PCFA و Shine A Light یک باربی بزرگ Aussie را برگزار می کنند. به ما و سفیر متیو میتچام در برابر وینباگو بپیوندید ، با جایزه بزرگ برنده شدن در مسابقه عکس پیش بند شرکت کنید و اطلاعاتی در مورد سرطان پروستات ، به طور کلی و به ویژه برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایان ، و گروه های پشتیبانی دریافت کنید.

بازارها زنده ، پنجشنبه ، 24 سپتامبر 2020
بیشتر بخوان!

اطلاعات بیشتر در مورد گروهها و منابع پشتیبانی را می توانید در سایت www.pcfa.org.au بیابید یا با شماره 1800 22 00 99 تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر در مورد باربی بزرگ Aussie را می توانید در سایت www.bigaussiebarbie.com.au بیابید


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/cXa8I
clck.ru/R5zP4
u.nu/aztqv
ulvis.net/L5l

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *